Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dziesięć lat studia Lionhead

43 postów w tym temacie

Gratulacje dla panów z Lionhead:)Ich gry ( w szczególności Black&White i Fable ) bardzo mi się spodobały ze względu na rozwój postaci w trakcie gry.Teraz jeszcze z niecierpliwością czekam na kontynuację Fable:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable i Black & White to ich najlepsze gry.. Nad oboma tytułami spędziłem kilkadziesiąt godzin i bynajmniej nie był to czas zmarnowany. Mam nadzieję, że kolejne gry Lionhead będą jeszcze lepsze i że oczekiwane przeze mnie Fable 2 jednak wyjdzie na PC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, dziesięć lat to w tej branży coś. Lionhead zawsze kochałem. Nie poddawali się trendom, tworzyli oryginalne gry. A takie rzeczy się docenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo, jedno zdanie sie zgadza - "ale każda jego gra była w jakiś sposób oryginalna i przykuwała do ekranu monitora lub telewizora na długie godziny.".

Dokladnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 cudownie WIELKIE gry. On to ma pomysł na grę nie jak ci z EA same kotlety. W the movies nie grałem długo bo 3h ale sie w nim zakochałem. mam zamiar kupić DOPIERO B&W gra miodem i mlekiem płynąca lepsza od jakiegoś tam AoE. Fable bije na głowę G2 według mnie ale jest jedno ALE za krótka. Oh oby więcej takich gier. Ale i tak Ubiś górą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... może ludzie narzekają że Peter fantazjuje z obietnicami...ale co z tego?? I tak jego gry są lepsze niż dobre. Przede wszystkim są orginalne. Sto lat Lwiłeb!!!!

Ps. To jest Lew. Ma ładną grzywę. Lwiłeb. Lionhead, kapujesz?
Kto wie skąd to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 18:54, J4ck napisał:

10 lat Lionhead i 10 lat bajek w wykonaniu Molyneuxa

... I życzymy sobie oby tak było dalej a nawet lepiej :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

10 BARDZO DOBRYCH LAT!! Gratki dla panów i pań z lionhead. I niech Lwia Głowa strzeże ich firmę przed moim poprzednikiem w komentowaniu hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować