Zaloguj się, aby obserwować  
JaN-J

"Fakt"- wpadki

66 postów w tym temacie

Zauważyłem że nie ma tematu o Fakcie, więc postanowiłem żeby był temat chociażby o jego wpadkach. Na początek. ( może niedokładnie ale sens jest taki: "dzieci bawiły się jakimś przedmiotem. Mężczyzna zadzwonił na poicję po przybyciu saperów okazało się że jest to mina przeciwlotnicza " To są miny przeciwlotnicze- mógłby ktoś wyjaśnić jak to dzieła?- żart czegoś takiego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:02, JaN-J napisał:

Zauważyłem że nie ma tematu o Fakcie, więc postanowiłem żeby był temat chociażby o jego wpadkach.
Na początek. ( może niedokładnie ale sens jest taki: "dzieci bawiły się jakimś przedmiotem.
Mężczyzna zadzwonił na poicję po przybyciu saperów okazało się że jest to mina przeciwlotnicza
" To są miny przeciwlotnicze- mógłby ktoś wyjaśnić jak to dzieła?- żart czegoś takiego
nie ma

Lol:P Mina przeciwlotnicza xD
Wogóle często są afery że Fakt coś nawypisywał a to nieprawda... ALbo sobie coś zmyślili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:02, JaN-J napisał:

Zauważyłem że nie ma tematu o Fakcie, więc postanowiłem żeby był temat chociażby o jego wpadkach.
Na początek. ( może niedokładnie ale sens jest taki: "dzieci bawiły się jakimś przedmiotem.
Mężczyzna zadzwonił na poicję po przybyciu saperów okazało się że jest to mina przeciwlotnicza
" To są miny przeciwlotnicze- mógłby ktoś wyjaśnić jak to dzieła?- żart czegoś takiego
nie ma

Pewnie ustawiają je na pasie startowym i rzucają siekierą w nisko lecące Messerschmidty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt kiedyś napisał, że Kuba Wojewódzki zażywa narkotyki. Wtedy dziennikarz się wkurzył i pozwał ich do sądu. Moim zdaniem dobrze zrobił, bo żeby pisać takie bzdury... :/ Gazeta ,,Fakt" zajmuje się samymi podrzędnymi sprawami, dla mnie to zwykły brukowiec. Same tam kłamstwa o znanych ludziach. Nie czytam tego szmatławca. Wolę Wyborczą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę Wyborczą :P

Ja też ale matka czyta, a ja nie mam zbyt wielu rzeczy do roboty, więc trochę czasu jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie lubię czytać gazet. Jedynym moim źródłem codziennych wiadomości sa... FaktY. ;)
A jeżeli już czytam jakąś gazetę, to z reguły jest to CD-Action, lub Play, czy Click. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 13:16, Seqiu napisał:

A jeżeli już czytam jakąś gazetę, to z reguły jest to CD-Action, lub Play, czy Click. ;)

To nie są przecież gazety.
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Action gazetą???!! Jak śmiesz - Smuggler cię zje!

A wracając do faktu, to jak jestem u babci to chętnie sięgam po FAKT - nawet nie wiecie jak sobie można humor polepszyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:10, JaN-J napisał:

Wolę Wyborczą :P

Wolę Rzeczpospolitą :P. Wybiórcza stoi murem za jedną partią, której nazwę lepiej przemilczmy. Jeszcze dwa lata temu dało się ją czytać, teraz to neoliberalne i pozbawione obiektywizmu byle co IMO. Fakt jest jak niemiecki Bild, który nie raz obrażał Polaków, dlatego wszelkie brukowce omijam daaalekim łukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 13:17, Darkstar181 napisał:

To nie są przecież gazety.
:P


Darkstar181, Woko11 --->

Jak nie ? ;P Są z papieru i służą do czytania, gazeta jak się patrzy... ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pisali kiedyś że chomik latał czymś po mieście z zaczepioną kamerką i podglądał kobietę pod prysznicem :D Dosłownie brak słów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIe no, jak już o wpadkach "Faktu" to moim zdaniem cała ta... ekhm... "gazeta" to jedna wielka wpadka, słowem można by rzec , "made in Russia", co, jak mądrze J. Clarkson powiedział, oznacza nic innego, jak "źle zrobione po pijaku" :) I tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:19, Woko11 napisał:

A wracając do faktu, to jak jestem u babci to chętnie sięgam po FAKT - nawet nie wiecie jak
sobie można humor polepszyć :D


Szczególnie zerkając na okladkę z tyłu, nie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooo to znam duuuużo takich wpadek - Raz opisywali że UFO porwało cały zamek... Innym razem opisywali że ktoś tam gdzieś znalazł mapę do skarbu pruskiego księcia i kiedy chcieli wykopać skarb to ich duch atakował... dali nawet zdięcie... facet we współczesnych ciuchah na koniu przerobiony w photoshopie, tak żey był półprzezroczysty.. Albo ich wpadka sztandarowa: O wielorybie który pływał w Wiśle... tyle że nikt go nie widział (oprócz świadków wybranych przez fakt ofc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować