Zaloguj się, aby obserwować  
JaN-J

"Fakt"- wpadki

66 postów w tym temacie

Zdajecie sobie sprawę, że w redakcji "Faktu" jest cały dział, który tamtejsi dziennikarze ochrzcili kolokowialnym mianem TZDW - Tematy z D* Wzięte. Siedzą w redakcji, dopóki nie wymyślą czegoś wystarczającego chwytliwego do następnego numeru.
I mówię to jako osoba, który nie tylko tam była, ale i zna prezesa honorowego AS Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 13:24, Seqiu napisał:


> To nie są przecież gazety.
> :P

Darkstar181, Woko11 --->

Jak nie ? ;P Są z papieru i służą do czytania, gazeta jak się patrzy... ;))

Gazeta wychodzi codziennie, a czasopismo co jakiś czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie pamiętam kiedy dokładnie ale pisali w fakcie że Osama Binladen chce zżucic bombe atomowa na polske przecież jak sie takie pierdoły czyta to nie wiadomo czy sie śmiac czy płakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

płakać płakać przecież to jest smutne że tacy ludzie żyją i wymyślają takie pierdoły (zresztą miałem kiedyś do nich napisać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w którymś z Faktów przerażająca informacja: Omena Mensah spadła z BANANA (sic!) Dokładniej z takiego ciągniętego za motorówką banana ale LOL
I coś takiego w tym samym numerze:
Vademecum Piłkarskie (czy coś takiego)
Mówi jakiś trener XXX (ale jest znany ale nie znam go :D)
W "Vademecum" napisali że samochód trenera XYX jest starszy od niektórych moich piłkarzy.
"Vademecum" to wszystko czego potrzebuje a nawet więcej!
ROTFL XD XD XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 31.07.2007 o 13:19, Woko11 napisał:

A wracając do faktu, to jak jestem u babci to chętnie sięgam po FAKT - nawet nie wiecie jak
sobie można humor polepszyć :D

Ja czytam tylko "Wyborczą" ale tak samo jak ty: Jak jestem u babci chętnie sięgam po Fakt XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie w moim wieku się podniecają takimi rzeczami. I nie tylko w takim XD Ale to co było w numerze który dorwałem u babci było ochydne. FUJ XD A sprzedawca w kiosku w samym centrum Gliwic (na Placu Piastów. Kto mieszka ten wie gdzie jest) zrobił tak że to wystawiane coś jest tak zrobione że powkładał dwa Fakty. Każdy tyłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt ma jedną nieocenioną zaletę - od razu po przeczytaniu wszystko wydaje się zabawniejsze XD (Zaznaczam że to metoda niepewna, zależy to głównie od stanu czytającego, jak i treści artykułu, jednym słowem nie wiadomo czy śmiać się czy płakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zazwyczaj śmieje się. i to jak cholera XD Ale najlepsze są akcje z bratem u babci:
- Babciu masz jeszcze jakiś fakt?
- Nie wszystkie wyrzuciłam
(tu idziemy z bratem do pokoju i szukamy znaleziska)
- JEEESSTT! Znalazłem "Fakta Tiwi" XD
Fakt 4ulez. To taki kabaret który chyba sam nie wie że nim jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ja tez slyszalem tą opowiastke z Omeną ale czy to prawda sam nie wiem bo w szmatławce nie wierze lecz ta "plotka" pokazala sie tez na wp.pl wiec sam juz nie wiem co o tym myslec a co do Fakty jako ze gazeta jest popularna to i tak wiele klamstw w niej mozna spotkac tak to jest w tych czasach ludzie dla pieniedzy robia wszystko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:32, BoyOgOyOrtH napisał:

Tak ja tez slyszalem tą opowiastke z Omeną ale czy to prawda sam nie wiem bo w szmatławce nie
wierze lecz ta "plotka" pokazala sie tez na wp.pl wiec sam juz nie wiem co o tym myslec

Ale zauważ ze wp.pl to portal ktory w większość artykuły bierze z gazet, czyli z Faktu też ;P Ile razy można było spotkac na wp.pl jakieś opowiastki i wg. jedną z lepszych "Boruc w Barcelonie", a na Onecie o prezesie ktory jest bardzo religijny, jest rasitą i oddaje kase na kościół.
Więce i portale internetowee są z Faktem -.-"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wyczytałem w Fakcie o wielkim problemie Kasi Cichopek - ma zbyt wielki biust i sukienki jej pękają :(.Biedna punia munia :(. xD A kiedyś było dużo więcej różnych pierdół - np. że jakiś okulista stworzył okulary,przez które widać kobiety nago (LOL - chociaż takie okularki byłyby całkiem fajne - zależy,na jakie kobiety by się patrzyło xD).Albo jakie to nie były protesty,bo Renacie Dancewicz zwiotczały piersi (czy coś w tym stylu,w każdym razie chodziło o jej biust xD)...Oj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:42, Skywalker560 napisał:

Ostatnio wyczytałem w Fakcie o wielkim problemie Kasi Cichopek - ma zbyt wielki biust i sukienki
jej pękają :(.Biedna punia munia :(. xD A kiedyś było dużo więcej różnych pierdół - np. że
jakiś okulista stworzył okulary,przez które widać kobiety nago (LOL - chociaż takie okularki
byłyby całkiem fajne - zależy,na jakie kobiety by się patrzyło xD).Albo jakie to nie były protesty,bo
Renacie Dancewicz zwiotczały piersi (czy coś w tym stylu,w każdym razie chodziło o jej biust
xD)...Oj.


Boże...Ten patent z okularami widziałem kiedyś oglądając 13 posterunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zaproponować żeby dawać skany najgłupszych artykułów z tego czasopisemka, ale po namyśle stwierdzam ze może to jednak głupi pomysł.. trzeba by było skanować co tydzień cala gazetkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2007 o 17:44, Luk Zombi napisał:

Boże...Ten patent z okularami widziałem kiedyś oglądając 13 posterunek...


Ja tam tego nie pamiętam,ale oglądałem to dawno xD.

Xantus ----->Chyba codziennie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować