Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Polski PES6 - wejściówki dostępne!

168 postów w tym temacie

Jestem bardzo ciekawy dlaczego nikt z CDprojekt nie wytłumaczy pewnych niuansów związanych z mistrzostwami i tego burdelu wokół organizacji, jeśli ktoś ma pytanie związane z wpłatą pieniędzy to "szanowny" pan z tej firmy spieszy z pomocą i odpowiedzią, a jeśli ludzie są mocno wk***ieni i są ciekawi dlaczego muszą czekać przed kompem od tygodnia, dlaczego cały czas termin sprzedawania się ciągle opóźniał, dlaczego eliminacje nie odbyły się jak w zeszłym roku i przede wszystkich dlaczego na CAŁĄ POLSKĘ było tylko 90 wejściówek????? Ciszą w eterze.... nic.... chciałbym pogratulować pełnemu profesjonalizmowi całej ekipie CDprojekt związanej z organizacją turnieju. W odczuciu wielu graczy i także moim jesteście głównymi pretendentami do tytułu najbardziej żałośnie zorganizowanej imprezy w tym roku (wątpię czy do końca 2007 pojawi się jeszcze większa kpina) Także gratuluję serdecznie nagrody, bo myślę, że już jest Wasza...... Pozdrawiam gorąco

[m]
P.S2 Hurra Hurra Hurra AŻ 90 wejściówek..... WOW na pewno uda mi się tam dostać. CDprojekty DZIĘKUJEMY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjnie - jak temat jest gorący i uczestnicy mają racje - pracownicy CDP chowają głowę w piasek.
Czy organizator będzie mógł spojrzec w lustro po tym jak na Mistrzostwa Europy pojedzie ktoś kto wygra Turniej (bo trudno to nazwać Mistrzostwami Polski) do którego NIEELIMINACJE odbyły się w tak skandaliczny sposób. Co powiecie tym co byli w tym czasie na wakacjach, albo mieli inne ważniejsze od wirtualnych sprawy do realizacji.
Jak można do turnieju który decyduje o tym kto reprezentuje Polskę na europejskiej arenie zdecydować się na zwykłego Toto Lotka (godzina zmieniana a potem info zamiast w sklepie pojawiło sie na stronie gram.pl - także komu się udało to sie udało czyli jak w Lotto).
Zrobiliście wielką krzywdę wielu ludziom ( gro to jeszcze dzieci lub osoby które niedawno przekroczyły granice 18 lat), ludziom dla których ta gra ma wielkie znaczenie w życiu i jest ich pasją dla której poświęcają sporo czasu. Właśnie tych ludzi skrzywdziliście traktując ich ukochaną grę jako kolejny bubel dla którego szkoda czasu. Nie wiem kto decydował o takiej formie NIEELIMINACJI ale na pewno ta osoba w życiu nie miała do czynienia z psychologią a i stawiam, iz chyba nie ma własnych dzieci, a jeśli je ma to zapewne tylko na "papierze". Jeśli jest wam trudno coś takiego ogarnąć to po prostu oddajcie sprawę w inne ręce.
Miałem być na tych MP bo zbierała się do wyjazdu naprawdę duża grupa fanów PESa z polski (także wiele osób ze środowiska związanego z pes.com.pl i innych zaprzyjaźnionych portali zajmujących się promowaniem PESa w Polsce - (szkoda , że CDP nie jest takim jego orędownikiem), ale przyjazd dla garści "przypadkowych" (oczywiście wśród nich na pewno będzie kilko doskonałych graczy) powołanych w tak skandalicznych okolicznościach uważam za stratę. Proszę o odpowiedź na jeszcze jedno pytanie. Czy to co robicie jest według Was w duchu FAIR PLAY i zgodne z założeniami firmy której towar sprzedajecie czyli KONAMI (czy oni aprobują takie barbarzyńskie metody promocji ich towaru). Oczekuję odpowiedzi od osoby która potrafi to wszystko wyjaśnić. Jeśli odpowiedź nie może się pojawić na forum to proszę o nią na maila podanego w profilu. Dziękuję.
darry (pes.com.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie organizowany wypad na ten turniej nieoficjalny, ale zawsze!!
Zablokujemy impreze!!
Trzeba zebrać jak najwięcej osób!!

Oto wiadomość od jednej z osób które się do mnie zgłosiły, podała również dane kontaktowe:

witam. Czytałem Twoją wypowieć, rozumiem Cie bo jestem w tej samej sytuacji co Ty. Juz jest nas z 40 osob ktore bedą razem ze mna protestować, musimy złączyć nasze siły i pisać i ich straszyć,jak nie przyznaja co najmniej 150 przepustek to jedziemy na te w cudzysłowiu mistrzostwa i nie pozwalamy im ich rozegrać ,nas bedzie z 2500 os.,a ich 90 i beda zmuszeni zorganizowac kwalifikacje
[m]

musimy zebrać jak najwięcej chętnych, dlatego też podaję maila na który prosze wysyłać swoje dane
ksywke, numer koma i numer gg, oraz szanse procentowe jakie są na wyjazd na te mistrzostwa każdego z was!!

[m]
P.S.
Pokażmy wrezcie tym [m], że jesteśmy graczami i kochamy tą gre, nie pozwolimy się traktować jak śmieci i domagamy się równouprawnienia dla wszystkich!!

A jak jest więcej chętnych niż miejsc, to przez cały rok można prowadzić eliminacje!!
Można i rozegrać 50 meczów w ramach okręgu i z tego wyłonić ekipe na mistrzostwa polski!!

Pozdrawiam!!
I czekam na odzew!!

To poważny protest będzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PRAWDZIWE MISTRZOSTWA POSLKI ORGANIZUJE [m]- 11 SIERPNIA ZAPISY PRZEZ OK TYDZIEŃ, KAŻDY MOŻE GRAĆ. WYSTRACZY, ŻE SIĘ ZAREJSTRUJE U NAS NA STRONIE.
WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ TU [m]

W NAJBLIŻSZYCH DNIACH PODAM NAGRODY. MECZE BEDĄ REJESTYROWANE W SYSTEMIE, TAK JAK TO JEST CALY CZAS U NAS WIĘC NIE BEDZIE ŻADNYCH PROBLEMÓW...ZAPRASZAM NA ZAPISY...NA 100 PROCENT BĘDZIE WIĘCEJ NIZ 90 OSÓB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Siema wszystkim fanom PESA w Polsce gram w pesa od 9 lat gram w i nie wyobrażam sobie żebym dopuścił do organizacji takiego mini turnieju musimy jechać do Wa-wy i zablokować ten śmieszny turniej mul88 jestem chętny i na 100 % jade zablokować bo to co odwala CDP to jest poprostu śmieszne mój numer [m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m]

Dlaczego kłamiesz?
Przecież nie zrobisz Mistrzostw Polski, bo szanowne Konami (taka firma od efektów specjalnych i kart) nie wie nawet o Twoim, jakże marketingowo nieudolnym, bycie.

Przemyśl to, co piszesz, bo póki co tylko bezładnie wykrzykujesz głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorka siano ale już gadasz głupoty. idź lepiej porozdawaj kolegom zaproszenia....

a tak poza tym to ciekawe czy Konami wie o CD-Projekt.....bo jak tak to chyba by sie zapłakała, jakie jest tutaj kumoterstwo. Jeżeli uważasz że polska scena pesa top gracze którzy tylko jeżdżą na tury to się mylisz...to przede wszystkim tysiące ludzie grających On-line zapraszam na [m].....ale ty tam nie wpadasz bo bym zapomniał, że prawie wogóle nie grasz....ale jedziesz na MP

Zrobiliśmy Drużynowe Mistrzostwa Polski i uczestniczyły w nich gracze z [m] i tak samo zrobimy sami. Po prostu przez swoje kumoterstwo olałeś graczy on -line tworząc sobie podziemny ranking na stronce która sam nazwałeś polska-scena pesa i tak prawda jest. A jeżeli tak zrobiliście już tak samo powinny dostać zaproszenia dwie największe ligi pesa w Polsce [m]


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Kilka osób czegoś nie zrozumialo, więc powtórzę- nie zamieszczajcie tutaj ogłoszeń typu kupie/sprzedam wejściówki i nie bluzgajcie. Rozumiem gniew, żal itd. itp. ale obowiązuje kultura wypowiedzi.

mul88 i Fred 1410 dostają odpowiednio -1 i -2 do statusu, nie chce mi sie tyle postów moderować, więc dalej po prostu polecą bany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m]

I ponownie pokazujesz swój kompletny brak wiedzy na temat tego, co się dzieje wokół Ciebie.
Nie ja stworzyłem polską Scenę PES. Nie ja ustaliłem ranking.
To, co piszesz jest po prostu nieprawdziwe.
Zupełnie nie znasz i nie rozumiesz realiów Mistrzostw Polski. Nigdy w nich nie uczestniczyłeś, podnosisz jedynie raban.

Nikomu nie rozdaje wejściówek, znowu kłamiesz bezczelnie.

Konami oczywiście nie wie nic o CD Projekt. Nigdy pewnie nie słyszeli tej nazwy.

Marudzisz o kumoterstwie, a sam w życiu palcem nie kiwnąłeś w tym kierunku. O Mistrzostwach dowiadujesz się z newsów. Tak mocno interesuje Cię Scena.

Zacznij myśleć, błagam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

acha i jeszcze może powiem bo mówimy skrótami a cd-projekt nie wie co to Polska Scena Pesa i zapewne używa skrótów, których nie rozumie:

Pes - Pro Evolution Soccer
Polska scena Pesa - wszyscy co grają on-line i gracze turniejowi
Największe ligi - [m]
Lobby - takie miejsce gdzie gracze wchodzą i umawiają sie na mecze ( no już łatwiej nie mogę)
W piłkę grają 2 drużyny po 11 zawodników, w meczu uczestniczy też sędzia....on pilnuje porządku. Zadaniem zawodników jest wkopanie piłki do bramki przeciwnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ponawiam...

Co to jest za LOL w tym całym regulaminie co mówi ze zapisywać się można do godziny 17 08.08.2007? o co biega?!

moze jakis organizator mi na to odpowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

robimy Mistrzostwa Polski Online by pesleague.pl i nikt nam tego nie zabroni!!!! Przynajmniej my umiemy i jesteśmy wstanie zorganizować dla ludzi coś za darmo z nagrodami....


a najbardziej lubię jak się wypowiadaj gracze, którzy prawie nie jeżdżą nigdzie i nie grają nawet on-line:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie do pesleague.pl


Jak mogę z wami grać skoro uznaje jedynie gre w pro evo na playu 2??
Mam pierwszą wersje 2 i musiałbym ewentualnie skoczyć do kumpla po drugą wersje z wbudowanym modemem...
Ale wtedy musiałbym cyfrówką robić printscreeny, bo jak inaczej zdejme foto z telewizora??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Projekcie... organizacja tego turnieju to istna tragedia. Wczoraj zamówiłem dwie wejściówki. Wczoraj zapłaciłem za jedną, dziś za drugą - przelewem bankowym. Teraz wchodzę na swoje konto i napisano, iż zamówienie zostało anulowane przez... pracownika sklepu. Czyli, że co ? Nie pojadę na MP i nawet nie bede wiedzial czemu ? Wziałem udzial w konkursie "kto pierwszy ten lepszy" i udalo sie, bo zdazylem. Ale w sumie nie wiadomo, bo chyba jednak coś sie nie powiodło. Zwycięstwo okazało się porażką ? Dziwne, nawet bardzo.

Poza tym nie odpowiedziano jeszcze na moje pytanie. Zapłaciłem za wejściówki (20 złotych, które prawdopodobnie przepadły, ale bić się nie będę, bo akurat mam taka sytuacje finansową, że moge przebolec utrate 2 dych) przelewem. Jednak na przelewie są imiona moich rodziców (jako, że jestem osobą niepełnoletnią), a nie moje - osoby zamawiającej. Jeśli w jakiś sposób okaże się, że jednak otrzymam możliwość występu w MP PES6, to co mam zrobić, aby było wiadomo, że to ja zapłaciłem (w końcu jest roznica w danych osobowych) ?

Proszę o odpowiedź.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować