Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

A jednak! Plik nazywa się Stalker_czyste_niebo_pl_patch czy jakoś tak! OMG mega plus dla CDP ! Patch otrzymaliśmy w bardzo krótkim czasie, szybciej niż np amerykanie xD W dodatku w tym tygodniu miał być patch 1,503 a dostaliśmy 1,504. Super !! Graty !!

EDIT: aaa tylko nie prędkość 3 kb/s i przeciążony serwer! Tylko nie to :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dłuższego czasu myślałem nad kupnem Stalkera, jednak z ciekawości wszedłem na ten wątek zobaczyć opinie gramowiczów. No i teraz kompletnie już nie wiem... Czy przez te wszystkie bugi i inne błędy gry w ogóle nie warto kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:02, Krondar napisał:

Ludzie się tak rzucili że chyba go ściągnięto z serwera, albo padło się biedactwu :P
Bo na chwilę obecną nie idzie ;)


dziwisz sie ? płace wymagam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:01, Vued napisał:

Już od dłuższego czasu myślałem nad kupnem Stalkera, jednak z ciekawości wszedłem na
ten wątek zobaczyć opinie gramowiczów. No i teraz kompletnie już nie wiem... Czy przez
te wszystkie bugi i inne błędy gry w ogóle nie warto kupować?


Dziś ukazał się patch (ciężko pobrać... podobno się da :P) 1.5.04. Podobno poprawia bardzo dużo błędów z najwyższej półki, które uniemożliwiały grę. Na Twoim miejscu wstrzymałbym się do przyszłego tygodnia - zobaczysz czy ludzie dalej będą kląć na grę, czy klimat się tu poprawi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:04, Pimpq napisał:

> Ludzie się tak rzucili że chyba go ściągnięto z serwera, albo padło się biedactwu
:P
> Bo na chwilę obecną nie idzie ;)

dziwisz sie ? płace wymagam :)


Bynajmniej. Sam staram się dobić i pobrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:02, Krondar napisał:

Ludzie się tak rzucili że chyba go ściągnięto z serwera, albo padło się biedactwu :P
Bo na chwilę obecną nie idzie ;)


Rzeczywiście XD mi się ściąga z prędkością 0,4 kb/sek przy neo 2mb/s :P chyba nie uda mi się ściągnąć. Może jest jakaś inna strona z patchem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:05, Krondar napisał:

> > Ludzie się tak rzucili że chyba go ściągnięto z serwera, albo padło się biedactwu

> :P
> > Bo na chwilę obecną nie idzie ;)
>
> dziwisz sie ? płace wymagam :)

Bynajmniej. Sam staram się dobić i pobrać :P



to sobie poczekamy razem :D mam "juz" 450kb sciagnete w 15 min :D ale chwilowo stoi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z zupełnie innej beczki: do czego w grze służą pamięci USB? Niby zawierają plany różnych upgrade''ów dla broni i pancerzy, ale nie zauważyłem, żeby były potrzebne spotykanym po drodze rusznikarzom.

A może pozwalają na wykonywanie upgrade''ów samemu? Bo to, że można je po prostu sprzedać, to wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 18:28, ammarmar napisał:

Pytanie z zupełnie innej beczki: do czego w grze służą pamięci USB? Niby zawierają plany
różnych upgrade''ów dla broni i pancerzy, ale nie zauważyłem, żeby były potrzebne spotykanym
po drodze rusznikarzom.

A może pozwalają na wykonywanie upgrade''ów samemu? Bo to, że można je po prostu sprzedać,
to wiem :-)

Potrzebne sa rusznikarzom jeśli masz questa o znalezienie danych elementów, dodatkowo odblokowują u nich nowe upgrade o ile się nie mylę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować