Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2008 o 16:49, Vormulac napisał:

- dodatkowo 2 rzeczy (nie znam niemieckiego za dobrze :D): "Alu-Pin mit dem Clear Sky-Motiv
und -Logo ergänzen das S.T.A.L.K.E.R.-Fan-Paket. "


No no bardzo ładnie się to prezentuje ^^ A co do tych rzeczy to chyba będzie jakiś aluminiowa przypinka z motywem z gry (?). "Logo ergänzen das S.T.A.L.K.E.R.-Fan-Paket." - Dopełniać/uzupełniać będzie ten pakiet logo (?) - jak umiałem tak próbowałem...

@Virus 500
Coraz bardziej zaczynasz działać mi na nerwy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, jakie opakowanie EK będzie dostępne w polskiej wersji. Znając życie CDP wymyśli coś oryginalnego, oby tylko nie wpadli na jakiś genialny pomysł w stylu flagi ZSRR... Co do opakowania pudełka to wydaje mi się jakieś takie... tandetne. Po co ktoś wlepił tam krzywe mordy jakichś stalkerów, skoro można to było zastąpić eleganckim artem ( vide podstawka ). Przez taką ilustrację gra wygląda jak jakiś szajs za 10 zł. Mam nadzieję, że ulegnie to zmianie do czasu wydania polskiej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:08, xDeuSx napisał:

Po co ktoś wlepił
tam krzywe mordy jakichś stalkerów, skoro można to było zastąpić eleganckim artem ( vide
podstawka ). Przez taką ilustrację gra wygląda jak jakiś szajs za 10 zł. Mam nadzieję,
że ulegnie to zmianie do czasu wydania polskiej wersji.


Racja! Ten motyw by był kozacki na okładkę. Kozacka tapeta..

20080630191145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:11, multykin napisał:

Racja! Ten motyw by był kozacki na okładkę. Kozacka tapeta..


Zbyt kolorowy. Ja bym wolał coś mrocznego, w takim stylu:

Generalnie, to kij z pudełkiem, ważne by pisało S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky. :)
A box z EK mi pasuje.

20080630195142

20080630195224

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:54, Vormulac napisał:

Zbyt kolorowy. Ja bym wolał coś mrocznego, w takim stylu:

Świetne arty, mógłbyś to wrzucić w rozmiarze 1024x768?

Dnia 30.06.2008 o 19:54, Vormulac napisał:

Generalnie, to kij z pudełkiem, ważne by pisało S.T.A.L.K.E.R. : Clear Sky. :)

Dla tych, którzy w ciemno kupią tą grę pudełko nie ma znaczenia, ale pamiętaj, że producent musi tak dopasować pudełko, by samo w sobie stanowiło reklamę i zachęcało do kupna gry. Z doświadczenia wiem, że takie box''y cieszą oko i kuszą potencjalnych nabywców.

Dnia 30.06.2008 o 19:54, Vormulac napisał:

A box z EK mi pasuje.

Box jest niezły, ale chyba bardziej pasował mi ten w kształcie puszki na odpady radioaktywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pudełko z EK Clear Sky faktycznie fajne. Można napisać maila/petycję do CD Projektu, żeby użyli takiego boxa w polskiej edycji kolekcjonerskiej. Natomiast "konserwa" z Cienia Czarnobyla nie była taka zła. :) Co do okładki ze zwykłego wydania gry. Mogli użyć jakiegoś arta, zamiast trzech stalkerów, ewentualnie usunąć ich i zostawić samo tło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 19:59, xDeuSx napisał:

Dla tych, którzy w ciemno kupią tą grę pudełko nie ma znaczenia, ale pamiętaj, że producent musi tak dopasować pudełko, by samo w sobie stanowiło reklamę i zachęcało do kupna gry. Z doświadczenia wiem, że takie box''y cieszą oko i kuszą potencjalnych nabywców.

Deep Silver wydaje grę w kilku krajach w Europie (wschód), natomiast reszta to GSC (umowa z THQ zerwana), w Polsce, Czechach i Słowacji - CDP. Czyli Ci co robią grę, robią też art na boxa itd. Poza tym GSC powiedziało krótko - komu się spodobał SoC to kupi CS (w myśl zasady więcej, lepiej itd.). Jest to gra tylko dla fanów. I najlepiej jak tak pozostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 20:51, Lex napisał:

Natomiast "konserwa" z Cienia Czarnobyla nie była taka zła. :)

Ale dwie konserwy to za dużo. Chyba, że paprykarz szczeciński gratis. :)
Wolałbym takiego boxa, jak na zdjęciu. Ładnie się prezentuje, logo radiacji jest i tak powinno zostać. Chociaż jak CDP da jakąś alternatywe, to wyboru nie będzie. Ale i tak EK zawita u mnie czy z puchą, czy ze skrzynką czy z czym tam wymyślą.
Czekam na kolejne info w tej sprawie od CDP, bo na razie to wiemy, że tylko wydadzą grę, ale o EK to ani widu ani słychu. Znając życie to "rozmowy trwają".
A i jeszcze jedno, ogólnie do wszystkich. Mi podobała się lokalizacja SoC - napisy z lektorem (Mirosław Utta). Chciałbym by CS było tak samo zlokalizowane. Jak jest sporo osób zadowolonych z takiej lokalizacji to zawsze można zrobić "petycję" w tej sprawie - w sumie to też mamy coś do powiedzenia...

xDeuSx - nie mam tej rozdziałki, ale są programy zmieniające rozdzielczość bez utraty na jakości więc problemu raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Screen okładki książki z EK:
S.T.A.L.K.E.R. Shadow of Chernobyl: Apokalypse.

Można ją zamówic za 9.95 Euro...więc prawie niweluje osobno cenę EK w porównaiu do "podstawki".

20080630224037

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 21:36, Vormulac napisał:

Mi podobała się lokalizacja SoC - napisy z
lektorem (Mirosław Utta). Chciałbym by CS było tak samo zlokalizowane. Jak jest sporo
osób zadowolonych z takiej lokalizacji to zawsze można zrobić "petycję" w tej sprawie
- w sumie to też mamy coś do powiedzenia...



Masz rację. Ja pos taką petycją bym się popisał. Moim zdaniem taka lokalizajca nadała lepszego klimatu grze jak gdyby to był dobry film. Ale z tego co obserwuje troche tematy na forum to zwykle na takich pomysłach na petycje się kończy a CDP robi co chce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2008 o 17:30, Virus 500 napisał:

O kurde co za cena OMG :|
Już wolę sobie pirata ściągnąć jak będzie niż 200 zł wydawać na grę


Już Ci mowiłem chłopie. Jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to nie pisz !
Już nie mogę czytać tych Twoich wypocin. Żałosny jesteś i tyle. :)
Tak sie chwalisz swoim super hiper kompem w podpisie a na gre nie masz pieniędzy :)
==========
Pudelko kolekcjonerki bardzo fajne, ale podsawki dużo gorsze. Zdjęcie stalkerów psuje wszystko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem właśnie na jednym z portali że w grze jeśli dołączymy do jakieś frakcji będziemy mogli przydzielić sobie dodatkową grupe stalkerów z tej frakcji. Będzie można wydawać im proste rozkazy typu. Kryjcie się za osłoną lub żeby stawiali ogień zaporowy :)
Tu macie tą zapowiedz http://www.gamikaze.pl/PC/Zapowiedzi/STALKER_Clear_Sky.aspx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwis stalker.funday.pl zamieścił wczoraj o ok 22. paczkę 14. nowiutkich screenów. Zapraszam do oglądania i komentowania. Rozdzielczość 1600x1000px.

20080702091452

20080702091510

20080702091526

20080702091542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa nowe screeny.
Źródło: stalker.funday.pl

@Virus500
Screeny był już dawno zamieszczony w temacie. Czy to taki problem zerknąc na 2/3 ostatnie strony tematu i sprawdzić, czy to nie powtórka? Ech...

20080702092004

20080702092025

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować