Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Nie jest dobrze . Mój komp udźwignie tylko "wymagania optymalne". Nie spodziewałem się tego.
Naprawdę twórcy dobrze wykonali swoją pracę! Wymagania są na poziomie Cienia Czarnobyla. :/

EDIT: Może jednak uda mi się zrobić tak, aby chodziło płynnie na Ekstremalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 14:47, Outlander-pro napisał:

Hmm, tak jakby dużo nowych artefaktów jest :) I dobrze. Może teraz będzie mało, ale za to będą dobre artefakty, a nie jak w SoC dużo badziewia ? :)

To są stare artefakty. :) Ten pierwszy (tam gdzie trzy screeny) to nowa wersja Kotleta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 15:49, Vormulac napisał:

> Hmm, tak jakby dużo nowych artefaktów jest :) I dobrze. Może teraz będzie mało,
ale za to będą dobre artefakty, a nie jak w SoC dużo badziewia ? :)
To są stare artefakty. :) Ten pierwszy (tam gdzie trzy screeny) to nowa wersja Kotleta.


Aaa, a już myślałem :/ Pff. A wiesz, może jak się trzyma tryb multi? Czy dobrze chodzi ? Bo ja np od wczoraj pykam w SoC''a po necie, ale co jakiś czas jest zwiecha lub kick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wymagania to widze że Stalker przebil w tym nawet Crysisa ;]
Ale może też specjalnie tak piszą aby napędzać producentą kart graficznych rynek :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:45, Vormulac napisał:

CDP ma u mnie krechę, za to że nie dostaliśmy w EK tego świecącego ''artefaktu''. :(

Ruscy to niby takie dziady, ale tego świecącego artefaktu to im zazdroszczę. ;p Kozacka rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 15:40, KANTAR1 napisał:

Nie jest dobrze . Mój komp udźwignie tylko "wymagania optymalne". Nie spodziewałem się
tego.
Naprawdę twórcy dobrze wykonali swoją pracę! Wymagania są na poziomie Cienia Czarnobyla.
:/

Edytując config można w SoC osiągnąć bardzo dobre wyniki. Z moim poprzednim kompem teoretycznie nie miałem co myśleć o pełnym dynamicznym oświetleniu, a jednak udało mi się to osiągnąć i być całkiem zadowolonym z osiągniętego efektu. Teraz mam AMD 3200+, GF 7900GS i 2GB RAM i przy pełnym dynamicznym oświetleniu w 1024x768 liczba klatek nie spada poniżej 20 (chyba, że zdarzy się odpalić kilka anomalii Spalacz, ale ile jest takich miejsc?). Wydaje mi się, że to zupełnie dobry wynik.

CS chodzi na tym samym (ulepszonym i podrasowanym) silniku, nie wątpię więc, że da się wycisnąć ze sprzętu i gry znacznie więcej niż to wynika z ogólnych specyfikacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:45, Vormulac napisał:

CDP ma u mnie krechę, za to że nie dostaliśmy w EK tego świecącego ''artefaktu''. :(



Woo jakie fajne:D Czemu u nad czegoś takiego nie dali?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, masz niezłą ilość FPS na tej konfiguracji.

A, z tym moim tekstem o "wymaganiach na poziomie Cienia Czarnobyla." To nie chodziło mi oto, że wymagania są tak samo duże, tylko, że zostały zwiększone względem SoC. To tak w ramach wytłumaczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:40, Vernio napisał:

> CDP ma u mnie krechę, za to że nie dostaliśmy w EK tego świecącego ''artefaktu''.
:(


Woo jakie fajne:D Czemu u nad czegoś takiego nie dali?:(



Ludzie dobijacie mnie ... Chcieliście zapalniczkę macie.Teraz chcecie to.Może od razu niech złożą EK z całego świata i złączą w jedno specjalnie dla Was.Dać Wam palec to chcecie całą rękę.Trzeba było kupić Rosyjską EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:43, KANTAR1 napisał:

Faktycznie, masz niezłą ilość FPS na tej konfiguracji.

A, z tym moim tekstem o "wymaganiach na poziomie Cienia Czarnobyla." To nie chodziło
mi oto, że wymagania są tak samo duże, tylko, że zostały zwiększone względem SoC. To
tak w ramach wytłumaczenia :)

Z tego co czytałem najwięcej problemów jest z Vistą i DX10. Sam system wymaga już na starcie mocniejszego kompa. Sam mam XP i liczę, że pójdzie to równie dobrze co SoC (liczę się z tym, że początek może być trudny, gracze muszą się obyć z grą i zaczną się pojawiać porady co i jak poprawić, przestawić itd.).

W każdym razie nie ma się co dołować wymaganiami, życie pokazuje, że jednak da się wycisnąć więcej niż chcieliby programiści i marketing producentów kart graficznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 20:54, Codipar napisał:

> > CDP ma u mnie krechę, za to że nie dostaliśmy w EK tego świecącego ''artefaktu''.

> :(
>
>
> Woo jakie fajne:D Czemu u nad czegoś takiego nie dali?:(


Ludzie dobijacie mnie ... Chcieliście zapalniczkę macie.Teraz chcecie to.Może od razu
niech złożą EK z całego świata i złączą w jedno specjalnie dla Was.Dać Wam palec to chcecie
całą rękę.Trzeba było kupić Rosyjską EK.


Czemu nie:P Mogli by po prostu dać taką samą EK jak w Rosji i by było lepiej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:45, Vormulac napisał:

CDP ma u mnie krechę, za to że nie dostaliśmy w EK tego świecącego ''artefaktu''. :(


O jaaa, ale fajnie świeci ^^ A to prawda, że ruska EK nie dość że bogatsza to jeszcze tańsza jest ? Ciutkę szkoda, no ale co poradzić ? Jeszcze jest trochę czasu by zdecydować się: anulować zamówienie, czy jednak EK brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:09, LPKorn3324 napisał:

zapalniczka! zapalniczka! ZAPALNICZKA! (W tle odgłosy zombie) :D


Light! <srututututututu> ... uff .. O NIE ! Benzyna się skończyła ! AAAaaaAaAAAaaaa! <srututututututu>

Dnia 29.08.2008 o 21:09, LPKorn3324 napisał:

a co do tej lampki to niby ok ale zajeżdża tandetą :P

E tam, bajerancka jest ;] Chociaż może i tandetna. Ale bajerancka ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cieszcie się, że nie mieszkacie tam gdzie ja. U mnie do EK dodane będzie takie świecidełko (zmutowana kaczka, która świeci w wyniku promieniowania). To dopiero tanteda! ;)

A tak na serio to rozkroję tę kaczkę i przy pomocy drewna oraz lampki w kaczce, zrobię fajny przedmiocik.

20080829211257

20080829211305

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:19, KANTAR1 napisał:

Cieszcie się, że nie mieszkacie tam gdzie ja. U mnie do EK dodane będzie takie świecidełko
(zmutowana kaczka, która świeci w wyniku promieniowania). To dopiero tanteda! ;)

A tak na serio to rozkroję tę kaczkę i przy pomocy drewna oraz lampki w kaczce, zrobię
fajny przedmiocik.


Z jakiego kraju to?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 21:21, Vernio napisał:

> Cieszcie się, że nie mieszkacie tam gdzie ja. U mnie do EK dodane będzie takie świecidełko

> (zmutowana kaczka, która świeci w wyniku promieniowania). To dopiero tanteda! ;)

>
> A tak na serio to rozkroję tę kaczkę i przy pomocy drewna oraz lampki w kaczce,
zrobię
> fajny przedmiocik.

Z jakiego kraju to?;>


Z Polski. :P Nakleiłem na kaczuszkę napis Stalker i koniec roboty. Heh.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować