Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 09.09.2008 o 14:49, Sylwassss napisał:

Dla mnie to za mocno jest rozmazane przy tej odległości wygląda to tak jak by Szrama
był krótkowidzem.
Też sobie ustaiwłem dof ale dałem wartość 60 i też bardzo fajnie się prezentuje :)

Crew 900 -->u mnie to raz słońce przez odległy pagórek przechodziło :)



tez mam na 60:D ale chcialem sie pobawic i zobaczyc jak wyglada;), w kazdym badz razie popatrzcie na to. Poszedlem do Kordonu i napotkala mnie emisja. Schowalem sie i zeby sie nie nudzic otworzylem sobie PDA, gdy emisja sie skonczyla i zamknalem PDA znikl mi HUD i w ogole wszystko, teraz musze co chwile naciskac "I" zeby patrzyc ile mam zycia , liczyc wystrzelone pociski i precyzyjnie celowac bo nawet celownika nie ma:D

20080909145916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 15:22, Modok napisał:

Mam pytanie ile i jakie dokładni zostały dodane lokacje w grze?
I mogli byś cię od siebie wrzucić jakieś screeny z gry?


Ty wogóle normalny jesteś czy jesteś "normalny" inaczej. Już 5 takich samych postów napisałeś w tym temacie.
Może byś poszukał informacji. Screeny były podawane już wiele razy. Czy takim problemem jest wejście na stalker.funday.pl lub stalker.pl lub stalker-game.com. Tam jest wszytsko. Wystarczy poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 15:22, Modok napisał:



Mam pytanie ile i jakie dokładni zostały dodane lokacje w grze?


I mogli byś cię od siebie wrzucić jakieś screeny z gry?


Bagna, Czerwony Las, Limańsk,Szpital. Chyba ze sie myle to niech mnie ktos poprawi;) ale porownuje sobie mapki ze stalkera SoC i CS.

Ponizej jakies obrazki z gry.

Niech sie cieszy chlopczyna ze sa ludzie ktorzy nie czytali wszystkich postow;) i mu odpowiadaja;)

20080909152733

20080909152915

20080909153100

20080909153320

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Kupiłem przedpremierowo na gram.pl Stalkera CS i juz jestem wściekły.
Konfig
C2d e6400 @3000MHz 2GB ram + 7900GS poprzedni stalker bez patchy chodził pieknie i wywalił się może ze 2 razy...
ten natomiast tak. Do gry wszedł dopiero po 3 próbie.
Potem w menu wszystko pieknie... ta wspaniala muzyka... jak wezme poziom trudności mistrz to zaczyna sie ładować i jak jest w tym okienku w dole ekranu "inicjacja"to koniec proc 50% (znaczy sie jeden rdzen na 100%) i mogę sobie czeka do ***** smierci. Natomiast jak wezme poziom trudności początkujący lub stalker to wywala całą gre z kodem xray engine... Szlak mnie trafia. I na sterownikach 91.xx na ktorych stalker Ccz chodził pieknie i na najnowszych 171.19 nie ruszy za cholere.
Nie wiem... moze wy moi drodzy macie jakis pomysł...
przeczytałem 15 stron forum i nic ciekawego nie znalazłem.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 15:19, SaraterWarrior napisał:

A nie łatwiej do skrzynki w obozie wrzucić?


No nie do końca, bo tam stacjonowali u mnie bandyci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A na wysypisku mam zamknięty ten Hangar i są tam bandyci , a jak uda mi się ich zabić i wchodzę na ten teren to automatycznie mi broń chowa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 16:09, Crew 900 napisał:

A na wysypisku mam zamknięty ten Hangar i są tam bandyci , a jak uda mi się ich zabić
i wchodzę na ten teren to automatycznie mi broń chowa :/


Tez to mialem, ale mialem zadanie zeby rozwalic bandytow w drodze do Agropromu. Rozwalilem ich i te zamkniecia automatycznie zniknely. Tyle ze pozniej Buga mialem. Za drugim razem zrobilem tak ze poszedlem do kordonu przez te rury i wrocilem. Hangar byl otwarty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie normalnie pecha mam , pierwszy raz przeszedłem grę , zero bugów teraz sobie gram i już chyba z 6 miałem bugów z wywaleniem do pulpitu i informacją o błędzie xCore.dll :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Was!

Napisałem do CDP z zapytaniem kiedy będzie patch pierwszy i ten drugi. Dostałem taki oto mail zwrotny:

Witam,

Dziękuję za skontaktowanie się z działem pomocy technicznej firmy CD Projekt.


Producent gry firma GSC pracuje obecnie również nad polskim patchem.

Data wydania jest zależna niestety od producenta gry.

Pozdrawiam,


Łukasz Abramczuk
Młodszy specjalista
w dziale Pomocy Technicznej


Myślałem że to CDP robi patch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim, trochę stron już się zrobiło :), więc zapytam kiedy będzie ten patch działający w polskiej wersji? Miał być w tym tygodniu! Czekam na niego bo szkoda grać z takimi bugami jakie mi się przytrafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może , ale przecież w komentarzach pisali że to CDP pracuje nad łatką .


Inne :
na wysypisku w hangarze gdzie bandyci się zamykają , te drzwi są kurde tak jakby nie istniały może przez nie rzucać granaty i przechodzą strzelać , kule przechodzą przez nie , tylko wejść się nie da :/

Oraz też są błędy z zadaniami , np. ja miałem żeby zdobyć pchli targ zdobyłem i nadal jest info żeby zdobyć a już z 3 godz. temu to zrobiłem :| i nie chce się zaliczyć
Albo coś nowego normalnie szokującego . Jeśli nadchodzi emisja i stoimy obok dużej grupy stalkerów , większość z nich tak po prostu znika , ulatnia się i zostaje z 3 i sobie stoją podczas zwarcia , jak już koniec jest to ci co znikli raptem się pojawiają :|

20080909165350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować