Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2009 o 21:49, BasteKSG napisał:

Wielka szkoda, bo bardzo mi sie podoba klimat tej gry i pewnie dawno bym juz ja ukonczyl.

Jest prawdą, że niektóre zabezpieczenia robią problem z niektórymi czytnikami DVD. Sam spotkałem się z czymś takim w przypadku często ostatnio używanego Securoma 7. Oczywiście poza usuwaniem Securoma nie ma innego sposobu niż bombardowanie pomocy technicznej wydawcy sprawą nie uruchamiającej się gry.
Takie zgłoszenia na pewno wpływają na polepszanie zabezpieczeń lub potrafią też spowodować zdjęcie zabezpieczeń w oficjalnych patchach.
Jeżeli wydawca wyda(ł) kolejną edycję gry bez wymogu posiadania płyty, to można spróbować wydębić od pomocy technicznej patcha, który to samo spowoduje we wcześniejszej edycji gry (np. premierowej). Kwestia dobrej woli. Ale jest to jedyny legalny sposób pozbycia się problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki. Bede walczyl w takim razie. Plytka nie jest porysowana, ani nic. Jednak ten problem wystepuje od poczatku bez wzgledu na nagrywarke, bo wkladalem do kompa rozne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2009 o 17:49, Olamagato napisał:


Jeżeli uważasz, że to niesprawiedliwe napisz do ekipa@gram.pl z prośbą o zmianę lub doprecyzowanie
regulaminu. Innej drogi nie ma. To samo dotyczy Morte.
Podawanie informacji jak zdobyć cracka jest wyraźnie ocenione w regulaminie. A mnie obowiązuje
regulamin.


Rozumiem Cię,że musisz się stosować do regulaminu,ale według mnie jest zbyt surowy.
Nie będę zgłaszał tego nikomu z ekipy gram.pl,ja jestem tylko użytkownikiem tutaj,może i mam do tego prawo,ale to nie mój interes:) Niech każdy dba sam o siebie^^ Troszkę mnie rozbawiła ta powaga z jaką kolega Morte dostał bana,ale to nie mój interes,nie mnie jest dane oceniać regulamin skoro nawet go nie przeczytałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 17:49, Olamagato napisał:

Podawanie informacji jak zdobyć cracka jest wyraźnie ocenione w regulaminie. A mnie obowiązuje
regulamin.


Więc, jak ktoś by napisał, że "google Ci prawde powie" to też dostanie bana ? bezsens.... to tak samo jakby mówić gdzie można kupić noże kuchenne.. bo przecież nimi też można kogoś zabić ojej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 23:22, Kapas napisał:

Więc, jak ktoś by napisał, że "google Ci prawde powie" to też dostanie bana?

A jest w regulaminie zapis o banie za google? Nie. A za informacje o crackach jest.
Zresztą sprawa się rozwiązuje ponieważ ekipa gramu pozwoliła przywrócić Morte poprzedni status. Nie stało się to tylko z powodu problemów technicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam :D z gory chcialem podziekowac ekipie gram.pl za przywrucenie status. oraz ,zauwazylem ze zaczeto myslec ze gram na piracie,otoz oswiadczam,ja mam tylko orginalne gry,malo tego,nigdy nie miale piratow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyciągam wykrywacz artefaktów, gra znacząco spowalnia. Schowanie go nie przywraca normalnego tempa, dopiero ponowne uruchomienie gry. Nie działo się to aż do przejścia "tajną" drogą z jantaru bezpośrednio do magazynów wojskowych. Czy da się coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 10:52, Shadowtear napisał:

Jak wyciągam wykrywacz artefaktów, gra znacząco spowalnia. Schowanie go nie przywraca
normalnego tempa, dopiero ponowne uruchomienie gry. Nie działo się to aż do przejścia
"tajną" drogą z jantaru bezpośrednio do magazynów wojskowych. Czy da się coś z tym zrobić?


Patch najnowszy wgrany? Pierwszy raz spotykam taki problem ;) Coś mi świta, że przeinstalowanie gry (z usunięciem z kompa tego co zostanie po odinstalowaniu), to może pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak na boku, to chyba jakiś bug że artefakty pojawiają się dopiero po wyciągnięciu detektora .
Stoimy na przeciw artefaktu , nie pojawia się, wyciągamy detektor i się pojawia, chowamy go znika. To chyba jakiś bug . Powinien i tak się pojawić jak jesteśmy koło niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 11:19, Crew_900 napisał:

A tak na boku, to chyba jakiś bug że artefakty pojawiają się dopiero po wyciągnięciu
detektora .
Stoimy na przeciw artefaktu , nie pojawia się, wyciągamy detektor i się pojawia, chowamy
go znika. To chyba jakiś bug . Powinien i tak się pojawić jak jesteśmy koło niego


Nie bug tylko tak działa ten detektor. Jest on potrzebny by artefakt się uaktywnił. Tak to nam ładnie twórcy gry urozmaicili szukanie aftów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patch wgrany. Wina gry? Nie wiem. Na razie gram na zapisie sprzed pójścia tam i działa normalnie... I chyba zostane przy tym. Przejście to pewnie pozostałość po becie, a bug to jest z pendrivem w obozie wolności (mam właściwy pendrive, ale nie chce go przyjąć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wina kompa nie,bo gra chodzi,dopiero w momencie wyjecia detektora w limansku tak? jak tak,to ewidentnie path,ale juz masz i dalej to samo,wiec .. napisz parametry kompa,system jaki,aha uaktualnij dx 9 jak masz xp. z plyty stalkera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie Limańsk, tylko magazany wojskowe. Procesor 2.,7 ghz jednordzeniowy, 1 gb ramu, radeon x600. Ustawiena rozdzielczość 800x600 i niska szczegołowość (na miminum nie ma latarek). Tylko w wyżej wymienionej sytuacji się zacina. Sterowniki i dx najnowsze, catalyst ustawiony na wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogolnie komp do stalkera slaby.byc moze tylko w najnizszych detalach takie cos wystepuje?nie wiem.jak chcesz,to wez sava i gre i u kogos kto ma lepszy komp sprobuj,to zajmie chwile bo save masz.a wyeliminujesz jedno,ze gra wadliwa.wtedy zostaje twoj komp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ciekawe czy ma ustawione oswietlenie statyczne,bo to ustawienie zmienia dx9 na dx 8.1 ,wiec pod tym powinno jakosc chodzic na takim sprzecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2009 o 23:58, Kapas napisał:

Clear Sky na takim kompie ? To musi być katorga O_o

Nie dla wszystkich najważniejsza jest grafika a fabuła, klimat, etc a po patchu 1.5.09 nie jest w cale tak źle z wydajnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Duddits-masz racje,coz da grafika jesli fabula slaba,np far cry 2- ale obecny poziom gier ma tak piekne graficzne efekty ze grzechem jest grac na mini.jesli ma sie slaby komp to trudno,ale nalezy sie liczyc ze gra bedzie ciac,ze beda problemy a to katorga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować