Zaloguj się, aby obserwować  
qaz11

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (STALKER: Czyste Niebo) - Temat ogólny

7137 postów w tym temacie

Osobiście polecam kombinacje: (G) mod (3.0 - final) + Faction Commander (2.5.1) + Terrain Pack (v1.0) + simple_cs_freeplay_mod_10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

G) mod (3.0 - final) + Faction Commander (2.5.1)

Prosiłbym o wyjaśnienie co te mody wprowadzają i na jaki patch je wrzucać. Rozumiem, że Terrain mod zmienia tekstury terenu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy istnieje jakiś mod optymalizujący Clear Sky ? Niestety na moim sprzęcie X2 4600+, 3GB Ram i 9600GT512, gra chodzi średnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 20:03, Bart_GT napisał:

Czy patch 1.5.10 zawiera także wszystkie poprzednie poprawki z poprzednich patchy?

Oczywiście. Śmiało pobieraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.03.2010 o 20:18, DonSzabla napisał:

> Czy patch 1.5.10 zawiera także wszystkie poprzednie poprawki z poprzednich patchy?

Oczywiście. Śmiało pobieraj.


Consider it Done.
A tak okiem gracza - gra z najnowszym patchem jest już dobrze zbalansowana zarówno pod względem sprzętożerności jak i AI itd.? Ostatnio jak grałem, to na jednym z pierwszych patchy, zmieniło się na dużo lepsze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem wczoraj na Steamie. Doinstalowałem mod Complete. Mam udać się do Cordonu - ok. Ale jak tylko wychodzę z tunelu to niezależnie od pory dnia pobliska strażnica wojskowa mnie kosi z CKMu. Próbowałem nawet cheatem dostać snajperkę i ubić operatora w/w ale nic to nie daje. Coś chyba nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest wersja gry na steamie ?
O ile sobie przypominam, to jakiś patch naprawił to, że jak zabije się kolesia stojącego koło tego karabinu to nie będzie strzelał sam ten CKM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie rozwaliłem bazę bandytów i tu pojawia się moje pytanie: wiecie jak otworzyć sejf w wagonie? Przeszukałem ścierwo Jogi ale nie miał nic przy sobie [oprócz Deserta :) ]

EDIT: Właśnie od niechcenia wywaliłem w zamek serię z kałasza i sejf się otworzył. W środku rzecz jasna

Spoiler

nic nie było -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 13:35, Lailonn napisał:

Na Steamie jest zawsze najnowsza. Bodajże 1.51

1.5.1 ?
Najnowsza to 1.5.10
Zobacz jaka wersja, w grze w menu głównym pisze na dole po lewej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wroc na bagna i przejdz do Kordonu tym polozonym wyzej przejsciem. Byl to jeden z najbardziej frustrujacych dla mnie momentow w tej grze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 15:41, Tyler_D napisał:

Jakim "położonym wyżej" przejściem? Ja sobie żadnego takiego nie przypominam.

Wejściem od północnego gospodarstwa. Nie pamiętam ale tak chyba się nazywa posterunek bandytów w prawym górnym rogu mapki bagien. Przechodząc tamtędy wyjdziesz za zerwanym mostem w Kordonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sa tak wcale wrogo nastawieni . Clear sky zaraz po premierze mnie odrzucilo i dopiero kilka dni temu razem z modem Complete ukonczylem ta gre ale zarowno wtedy jak i teraz dostawalem sie do Sidorowicza wlasnie przez to polnocne przejscie i "fast travel".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować