Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Red Faction powróci

46 postów w tym temacie

co się czepiacie tak mocno RF2, gra nie była zła, miała noty w okolicach 80%, to jaki z tego crap (Darkstar181 - brak obiektywizmu?) - to jakiego słowa używać dla naprwdę kiepskich gier, trudno dorównać pierwowzorowi.

Trochę nie spodziewana wiadomość gdy THQ mówiłom, że nie będzie już kontynuacji RF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W część 1 grałem dość długo - było tam fajne demko technologiczne w którym można było demolować budynek ze szkła i drążyć tunele - na tamte czasy prawdziwy przełom (inne gry dopiero zaczeły oferować ślady po kulach na ścianach - zazwyczaj znikające) - w RF można było przebić się z jednej jaskini do drugiej - lub wywalić dziurę w skjale obok zamkniętych drzewi - na tamte czasu szał ...
Przeszedłem oczywiście całą - ale z tego co pamiętam - im dalej tym mniej możliwości totalnej demolki.

Część 2 - Nie była tak porywająca i rewolucyjna - nie wnosiła nic nowego do kanonu FPP ale też oferowała przyemną dawkę zabawy - przeszedłem całego singla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, "jedynka" to było coś. Fajnie było sobie powysadzać ściany w kopalni albo pojeździć świdrem (nie wspominając o APC :)). No i Rail Driver - jedyna (chyba nawet do dzisiaj) broń pozwalająca zabijać przez ściany. W dwójkę niestety już nie grałem (zwlekałem z zakupem, aż w końcu znikła z półek sklepowych :(), ale podobno była słabsza (brak multi i podobno słabe AI botów to na pewno argumenty świadczące na niekorzyść). Oby kolejna część okazała się wielkim powrotem w glorii i chwale a nie zwykłym odcinaniem kuponów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować