Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Epic pragnie modów do konsolowych UT III

22 postów w tym temacie

Zaitsev

Siłą, która przyciąga graczy do sieciowych FPS-ów na dłużej, jest z pewnością aktywność sceny modderskiej. Dlatego Epic Games główkuje intensywnie nad umożliwieniem modyfikowania konsolowych wersji gry Unreal Tournament III.

Przeczytaj cały tekst "Epic pragnie modów do konsolowych UT III " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby wszystkie te marzenia się spełniły, ale to tylko marzenia :( Ja jestem posiadaczem PCta więc nie za bardzo mnie to rusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...czyżbym miał rację?? Niegdyś twierdziłem, że granica między pc a konsolami zaciera się, ale M$ popsuł mi szyki :) Teraz widzę, że gdyby takie potęgi jak Epik zebrały szyki to i nasz Milionerek nie miałby szans...To dobrze, mamy szanse na rozejm i ostateczne wyrównanie szans konsol i pc na rynku. Rzekłem.

PS- dla tych, którzy nie widzą powiązania między newsem a moją wypowiedzią…pierwszym krokiem na drodze buntu jest…niezgoda. A czymże innym jest a) wydanie Gears of War na Xp i b) próba przeforsowania moddingu pod strzechę konsol?! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Makratos-> Dobre, dawno się tak nie uśmiałem, brak autocelowania to naprawdę straszna sprawa.
Wątpię, żeby te mody były inaczej przygotowywane na konsolę niż tak jak mówi Mark Rein.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta gra zdobędzie popularność na konsolach?

Co do cross-platformingu: jeśli nie będzie ujednoliconego sterowania to zapomnijmy o tym. W FPS i RTS konsolowcy byli by chłopcami do bicia. W takich grach ja piłki kopane czy rzucane czy nawet wyścigi to już łatwiej ale w serii Unreal nie widzę takiej możliwości bez każdego PS3/Xbox360 wyposażonego w klawiaturę i mysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować