Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zadaj pytanie Scorpikowi - kompozytorowi muzyki do Wiedźmina!

35 postów w tym temacie

gram.pl

Obecnie gry komputerowe to już nie tylko fabuła, grafika oraz system rozgrywki. Podobnie jak w przypadku kinematografii, jednym z podstawowych elementów wpływających na klimat danej produkcji jest oprawa muzyczna. Również Wiedźmin nie mógłby obejść się bez profesjonalnie przygotowanych efektów dźwiękowych.

Przeczytaj cały tekst "Zadaj pytanie Scorpikowi - kompozytorowi muzyki do Wiedźmina!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być oryginalnym :
"Co pan czuł tworząc muzykę do Wiedźmina ?"
Denerwują mnie takie pytania zadawane np w telewizji, nie można się troszkę wysilić :p
Muzyka w Wiedźminie da radę, bo wcześniejsze utwory Scorpika trzymały poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehmm, mamy takie fajne narzędzia do zorganizowania tego typu atrakcji. Jest GRAMIRC, są kanały moderowane i czemu tego nie wykorzystujemy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2007 o 19:59, SwenG napisał:

Ehmm, mamy takie fajne narzędzia do zorganizowania tego typu atrakcji. Jest GRAMIRC, są kanały
moderowane i czemu tego nie wykorzystujemy ?

Większość ludzi nie wie, że istnieją albo zapominają o nich (ahh.... szkoda :/, chociaż one nie stanowią za bardzo standardów "normalnych" forów).

A "Scorpikowi" zadałem nawet niezłe pytanka, ale dziwi mnie to, że będzie to wszystko czytał :P
Są naprawdę duże szanse, że dane 3 pytania będą takie same.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i poszły 3 pytanka :]
Dwa dotyczące wiedzmina a trzecie...
... wstydze sie, osobiste :]
Wg mnie bardzo ciekawy pomysł, ciekawią mnie jego odpowiedzi, poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to mi nic nie przychodzi do głowy, pytań więc raczej nie wyślę. Próbki muzyczne z oficjalnej strony same w sobie są odpowiedzią na moje wątpliwości.

Tak jak napisał SwenG... czemu nie przeprowadzić wywiadu na Gramircu, tak jak zazwyczaj w internecie się to robi? Wreszcie można by było w jakiś sposób ten Irc wykorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować