Zaloguj się, aby obserwować  
mati59

Forza Motorsport 3 - temat ogólny

109 postów w tym temacie

Tzn. mam rozumieć, że przykładowo, jeżeli nigdy bym nie ruszał Listy Zawodów, to grając w Trybie Sezonu miałbym tak długo nowe sezony aż skończyłyby się dostępnę wyścigi w liście? ;) Bo nie jestem pewien na jakiej zasadzie gra sobie dobiera te 3 opcje na koniec każdego sezonu. Trochę poukańczałem wyścigów z Listy, później chwile pograłem w trybie sezonu i i ogólnie, gra sobie dobiera do sezonu nawet te wyścigi, które już mam ukończone w liście. Czyli tak jakby ptaszek za zaliczenie znika i i jest zaliczanko od nowa + nowa kasa(te same kwoty). Trochę to pogmatwane :/

@Sandro

Ja jeszcze w ogóle nie robiłem żadnych zawodów z driftingiem, ale przy okazji mojego problemu wypatrzylem na forum(link niżej) trasy jakie są polecane do tego achievmenta:
1. Fujimi Kaido
2. nurburgring - przy czym tą ktoś podał jako alternatywę dla lepszej pierwszej opcji :)


http://forum.onlinecenter.pl/archive/index.php/t-5678.html

W tym topicu(wystarczy zjechać gdzieś do połowy) problem jest poruszany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2010 o 23:51, KloniskO napisał:

Tzn. mam rozumieć, że przykładowo, jeżeli nigdy bym nie ruszał Listy Zawodów, to grając
w Trybie Sezonu miałbym tak długo nowe sezony aż skończyłyby się dostępnę wyścigi w liście? ;)


Wydaje mi się, że tak, chociaż nie wiem ile jest maksymalnie sezonów w grze. Ale prawdę powiedziawszy, dziwnie Turn 10 skontrowało tryb kariery. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2010 o 11:27, Michal_Raven napisał:

Wydaje mi się, że tak, chociaż nie wiem ile jest maksymalnie sezonów w grze. Ale prawdę
powiedziawszy, dziwnie Turn 10 skontrowało tryb kariery. :P


No faktycznie dziwnie to zrobili, w sumie posilili się na oryginalność, nie mnożna mieć nic przeciwko, pod warunkiem, że gracz będzie klarownie wiedział co z czym. A tutaj to nie wiem nawet na co się zdecydować, bo przechodzenie jedengo trybu kasuje mi "zaliczenia" z drugiego. A w sumie wszystko dla achievmentów, bo tak to by mi wisiało :D

Dobra, a mam jeszcze jedno pytanie odnośnie achievmentu właśnie.
Jest takie osiągnięcie jak "Czyste Złoto", zazębia się ono właśnie z tymi moimi wątpliwościami co do sposobu przechodzenia gry. Czyli żeby mieć pewnik, że je zdobęde to muszę przechodzić grę całą przez Tryb Sezonu?
Cytuję opis tego osiągnięcia: "Zdobądź złote trofeum w każdym wyścigu na Liście Zawodów w trybie Sezonu"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie tą gierkę. No i super gierka, co tu dużo mówić. Super wygląda, fajny model jazdy jak na konsoli. Mnóstwo aut, i torów. Jedynym dużym minusem w grze jest to, że długo się wszystko wczytuje. Praktycznie co chwile się coś musi ładować. Troszkę to męczy niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2010 o 16:16, Ziggy napisał:

fajny model jazdy jak na konsoli.

IMO jak samochodówki to tylko na konsoli. No, chyba że masz PC-kombajn z kierownicą.

Dnia 03.11.2010 o 16:16, Ziggy napisał:

Jedynym dużym minusem w grze jest to, że długo się wszystko wczytuje.

Męczy, faktycznie, ale przynajmniej można szybko zeskoczyć z łóżka czy kanapy i ugryźć parę razy kanapkę i popić herbatą. Mnie najbardziej męczyła psychodeliczna muzyka. Do tego stopnia, że kompletnie ją wyłączyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłby ktoś tak miły i zakupił mój ultra mega świetny design dla achiva? Design, marka Volkswagen, manual keyword: sipso. Powinno się pojawić "White gold". Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować