Zaloguj się, aby obserwować  
mati59

Forza Motorsport 3 - temat ogólny

109 postów w tym temacie

Dnia 08.08.2007 o 16:37, mati59 napisał:

Oni ją TWORZĄ to są potwierdzone informacje.


Póki co to ty tworzysz - bezsensowne tematy.

PS. Zapytaj swojego kolegę "programistę", kiedy ruszają preordery na FM3 - chętnie się zapiszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 16:40, bojanzaw napisał:

> > FORZA 3 nie ma i jak narazie nie bedzie co to za plotki :) hehe
> >
> Oni ją TWORZĄ to są potwierdzone informacje.
>

Ciuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu O_O Nie zrobiłeś błędu w zdaniu ;) Jesteś na jak najlepszej drodze
^^ Ty weź mi podaj numer do szefa 10 TURN, wyślę mu esa i spytam jak się sprawy mają.

Odwa.... się kur.... Dobra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mati, wiem co cię dręczy!

Żal - negatywny stan emocjonalny spowodowany doznaną stratą. Towarzyszy mu często trudność w pogodzeniu się, że tego, co utracone już nie ma i wynikającą z tego nie akceptacją rzeczywistości takiej, jaka jest tu i teraz. Występuje również w postaci żalu do kogoś za wyrządzone krzywdy, niemożność pogodzenia się z realną sytuacją.
Źródło: wikipedia.pl

Tak btw. to pozdro dla twojego kumpla-programisty. des1og może jak złożymy pre-ordery to dostaniemy figurke Matiego xDDDDDDDDDDDDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 16:47, bojanzaw napisał:

Mati, wiem co cię dręczy!

Żal - negatywny stan emocjonalny spowodowany doznaną stratą. Towarzyszy mu często trudność
w pogodzeniu się, że tego, co utracone już nie ma i wynikającą z tego nie akceptacją rzeczywistości
takiej, jaka jest tu i teraz. Występuje również w postaci żalu do kogoś za wyrządzone krzywdy,
niemożność pogodzenia się z realną sytuacją.
Źródło: wikipedia.pl

Tak btw. to pozdro dla twojego kumpla-programisty. des1og może jak złożymy pre-ordery to dostaniemy
figurke Matiego xDDDDDDDDDDDDDDDD

Sam nie umiesz nic wymyślić, dlatego musisz sięgać do Wikipedi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 16:53, bojanzaw napisał:

<głaszcze> Ty za to wyobraźnie masz bogatą i to bardzo :D Forza Motorsport 3 Special
Mati''s Edition ;) Już zbieram kasę na pre-order ;D

Takiego wieśnia............... nie będzie stać na tą gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee...? Moim zdaniem takie sformułowanie to cios poniżej pasa. Chyba wkrótce pożegnasz się z tym forum, za obrażanie innych użytkowników, spamowanie, zakładanie durnych tematów, w których nie ma nic do powiedzenia...takie jest moje zdanie 10 letni chłopcze.

Co do tematu to być może w marzeniach twórców poprzednich części Forzy istnieje jej kolejna część, ale póki co nic na ten temat nie wiadomo, nie ma absolutnie żadnych screenów, artworków czy trailerów dotyczących tejże właśnie gry. Mam nadzieje, że zrozumiałeś dziecko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, którego wieśniaka stać na:

Xbox360 Premium = 1300zł
PS3 = 1900zł
NDS Lite Black = 570zł

Mieć maximum brechtę z Matiego = bezcenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:03, Sarturias napisał:

Eee...? Moim zdaniem takie sformułowanie to cios poniżej pasa. Chyba wkrótce pożegnasz się
z tym forum, za obrażanie innych użytkowników, spamowanie, zakładanie durnych tematów, w których
nie ma nic do powiedzenia...takie jest moje zdanie 10 letni chłopcze.

Co do tematu to być może w marzeniach twórców poprzednich części Forzy istnieje jej kolejna
część, ale póki co nic na ten temat nie wiadomo, nie ma absolutnie żadnych screenów, artworków
czy trailerów dotyczących tejże właśnie gry. Mam nadzieje, że zrozumiałeś dziecko :)

Według ciebie czym go obraziłem, a po drugie "dziecko" to możesz powiedzieć sobie do lustra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:06, bojanzaw napisał:

Powiedz mi, którego wieśniaka stać na:

Xbox360 Premium = 1300zł
PS3 = 1900zł
NDS Lite Black = 570zł

Mieć maximum brechtę z Matiego = bezcenne

Piękne bajki piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyniki 1 - 10 spośród około 181,000 dla zapytania mati to dziecko. (Znaleziono w 0,13 sek.)
Wyniki 1 - 10 spośród około 160,000 dla zapytania mati to nie jest dziecko. (Znaleziono w 0,34 sek.)
Źródło: google.pl

A jak wiadomo google nie kłamie ;*

Nie umiem bajek pisać ale ty tak :) Forza Motorsport 3 to bestseller przecież będzie. Słyszałem, że już są kolejki pod sklepami.

Dnia 08.08.2007 o 17:15, mati59 napisał:

Sarturias co tak bronisz tego bojanzaw jakaś wielka miłość.


Mati, głodnemu chleb na myśli. Nie musisz nam opowiadać o swych fantazjach erotycznych. To, że jesteś homoseksualistą (zajrzyj do wikipedii, co to znaczy, bo chyba nie wiesz), nie oznacza, że wszyscy wokół ciebie są, co nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:19, bojanzaw napisał:

Wyniki 1 - 10 spośród około 181,000 dla zapytania mati to dziecko. (Znaleziono w 0,13 sek.)
Wyniki 1 - 10 spośród około 160,000 dla zapytania mati to nie jest dziecko. (Znaleziono w 0,34
sek.)
Źródło: google.pl

A jak wiadomo google nie kłamie ;*

Nie umiem bajek pisać ale ty tak :) Forza Motorsport 3 to bestseller przecież będzie. Słyszałem,

Poznałem twoich rodziców-bardzo faini panowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś ten temat aby prowokować innych userów do kłótni? Może czas zakończyć ten teatrzyk? FM3 to póki co wytwór tylko i wyłącznie twej bujnej wyobraźni, a jeżeli chcesz się na kimś wyładować, to zapraszam na gg albo jakiegoś czata, bo tutaj nie tolerujemy takiego zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że jesteś dzieciakiem. Nie jedzie się po rodzicach śmieciu, więc jak masz problem do mnie to pisz do mnie. Tekst w stylu "ona zaczęła" jest żałosny, czyli jak najbardziej w twoim stylu. Ten temat to 1 wielkie pośmiewisko z ciebie. Wiem, że istnieją ludzie, którzy lubią jak się ich beszta itp. i ty się do nich zaliczasz. Nie odpowiadaj na to, bo każdy już zna twój poziom wypowiedzi. Sorry, nie masz poziomu. Jesteś totalnym zerem, ścierwem, które trzeba zdeptać, bo nie dorastasz mi nawet do pięt. Ledwo sięgasz głową do klamki od drzwi i dupczysz smuty na tym forum. Twoja inteligencja jest na psa, chociaż nawet zwierzęta mają wyższe IQ od ciebie. Jeszcze jedno popierdółko: jeśli masz zaśmiecać forum tej klasy swoimi bezsensownymi topicami, żeby sobie nabić posty, to nie rób tego. EOT, proszę moda/admina o zamknięcie tego durnego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum panują pewne zasady. Jedną z ważniejszych jest szacunek dla rozmówcy. Nie wyzywamy się, nie prowokujemy do kłótni. jeśli czujesz się czymś obrażony, zgłaszasz to moderatorowi (link do formularza w regulaminie). Ty postanowiłeś pójść inną drogą.
Ostrzeżenie za spam i obrażanie innych użytkowników.

I radzę trzymać się tematu wątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2007 o 17:35, bojanzaw napisał:

Widać, że jesteś dzieciakiem./.../


Na forum panują pewne zasady. Jedną z ważniejszych jest szacunek dla rozmówcy. Nie wyzywamy się, nie prowokujemy do kłótni. jeśli czujesz się czymś obrażony, zgłaszasz to moderatorowi (link do formularza w regulaminie). Ty postanowiłeś pójść inną drogą.
Tylko ze względu na krótki staż na forum kara jest tak delikatna.
Ostrzeżenie za spam i obrażanie innych użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować