Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft: tak, są już Xboksy z HDMI

69 postów w tym temacie

ze co? ta wersja z z procem w 65nano dopiero w nowym roku..?
Nie powiem gdzie maja sobie z tym zlomem isc bo dostane bana >:( Czuje sie jakbym mieszkal w jakiejs afryce a nie europie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tiaa X360 górą xD
Podobo mi się to że wprowadzają nowości i różne poprawki a nie stoją w miejscu jak Sony i nie mają problemów prawnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna wersja xboxa? Zanim wypuścili tą ostatnią, elite? Jak widać, microsoft lubi dużo wydawać konsol, potem je poprawiać i znowu wypuszczać następne... Dokładnie tak samo jak z windowsem (vide osiemnaście wersji Visty). Nie mogliby już przestać? Taka ps3 (nie, nie jestem fanboyem, wyznaję tylko pecety) ma jedną wersję, co najwyżej z różną pojemnością hdd. I co, microsoft, nie można było tak od razu?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:36, Szewczu napisał:

Tiaa X360 górą xD
Podobo mi się to że wprowadzają nowości i różne poprawki a nie stoją w miejscu jak Sony i nie
mają problemów prawnych :)


Bzdury smolisz. Co mają poprawiać w Sony??? skoro sprzęt się nie psuje i ma wszystko co trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiec argument dot. kupna konsoli w stylu: ''Kupujesz raz i grasz przez lata nie bawiac sie w upgrade sprzetu co pol roku'' mozna juz chyba wlozyc miedzy bajki ;)...
Tak, jestem zatwardzialym PCtowcem ;-) i konsoli miec nie bede, bo... nie mam kasy. Ale taka PS2 z God of War 2 kusi. ojj... kusi. Zwlaszcza, ze mialem okazje pograc i przejsc calutka. Gierka wymiata! ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:39, Xkupa napisał:

> Tiaa X360 górą xD
> Podobo mi się to że wprowadzają nowości i różne poprawki a nie stoją w miejscu jak Sony
i nie
> mają problemów prawnych :)

Bzdury smolisz. Co mają poprawiać w Sony??? skoro sprzęt się nie psuje i ma wszystko co trzeba?


Taa ale nic nie dodawają nowego a X360 ciogle staje sie lepszy i jest dużo mocniejszy od PS3.
Pozatym nie ma tyle problemów co PS3..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:45, Szewczu napisał:

Taa ale nic nie dodawają nowego a X360 ciogle staje sie lepszy i jest dużo mocniejszy od PS3.
Pozatym nie ma tyle problemów co PS3..

Gdzie on się staje lepszy ja się pytam?! Wcale nie jest mocniejszy. Po prostu tytuły ukazujące moc nowego chlebaka dopiero nadejdą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:31, Darstrom napisał:

mi i tak sie nie podoba Xpudło niezależnie co zrobi Microsoft to i tak wole stare dobre ps2


Nie masz poprostu kasy na nowe zabawki i migasz się mówiąc że wolić psa 2 :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie ciagnie mnie do tej zabawki jakos. za drogie to , za drogie gry i w ogóle stacjonarna konsola mi nie pasuje bo nie mam ani duzego telewizora ani nikt mi nie pozwoli siedziec godzinami:P ,dlatego wole swoje "piespi":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:53, KannX napisał:

> mi i tak sie nie podoba Xpudło niezależnie co zrobi Microsoft to i tak wole stare dobre
ps2

Nie masz poprostu kasy na nowe zabawki i migasz się mówiąc że wolić psa 2 :]

Bullshit. PS2 nadal ma najlepszą bibliotekę tytułów. I co z tego, że stare? Dla takich gier jak God of War, MGS 3 Snake Eater, Gran Turismo 4 warto je mieć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:45, Szewczu napisał:

Taa ale nic nie dodawają nowego a X360 ciogle staje sie lepszy i jest dużo mocniejszy od PS3.
Pozatym nie ma tyle problemów co PS3..


Z X są problemy. Jak z każdą konsolą ;) A PS3 już na starcie miało HDMI. I szczerze jakbym w chwili premiery PS3 miał wybierać pomiędzy tymi dwoma konsolami to wziąłbym PS3, właśnie ze względu na brak HDMI w X360 (no i z innych względów, jak choćby to, że j-RPGi trafiają głównie na konsole Sony).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ślicznie. Czy ktoś może mi do cholery jasnej sensownie wytłumaczyć, czemu te zakichane dupki w stanach mają wszystko szybciej, lepiej i ładniej?

Zirytowało mnie to. I proszę, fanboje Sony nie cytujcie mnie ze słowami "w PS3 tak nie ma". Sony dyma Europejczyków tak samo, jeśli nie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:45, Szewczu napisał:

Taa ale nic nie dodawają nowego a X360 ciogle staje sie lepszy

i nadal tak samo awaryjny, a te nowe wersje X''a to dowód na to, że ta konsola od początku była "niedorobiona".

Dnia 09.08.2007 o 14:45, Szewczu napisał:

i jest dużo mocniejszy od PS3.

wątpię

Dnia 09.08.2007 o 14:45, Szewczu napisał:

Pozatym nie ma tyle problemów co PS3..

a jakie to problemy ma PS3 (natury technicznej) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 15:02, Cmq napisał:

Ślicznie. Czy ktoś może mi do cholery jasnej sensownie wytłumaczyć, czemu te zakichane dupki
w stanach mają wszystko szybciej, lepiej i ładniej?

Zirytowało mnie to. I proszę, fanboje Sony nie cytujcie mnie ze słowami "w PS3 tak nie ma".
Sony dyma Europejczyków tak samo, jeśli nie gorzej.

Nawet dużo gorzej. Pamiętacie poślizg premiery PS3? A cenę startową PS2 oscylującą w granicach 3500 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2007 o 14:45, Szewczu napisał:

> > Tiaa X360 górą xD
> > Podobo mi się to że wprowadzają nowości i różne poprawki a nie stoją w miejscu jak
Sony
> i nie
> > mają problemów prawnych :)
>
> Bzdury smolisz. Co mają poprawiać w Sony??? skoro sprzęt się nie psuje i ma wszystko co
trzeba?

Taa ale nic nie dodawają nowego a X360 ciogle staje sie lepszy i jest dużo mocniejszy od PS3.
Pozatym nie ma tyle problemów co PS3..


chciałbym Ci zakomunikować, że jesteś fenomenem w moich oczach (wyjątkową osobą). Jako pierwszy stwierdziłeś, że ulepszanie konsoli co pół roku takimi radykalnymi zmianami, bo tak naprawde każda konsola była/będzie ulepszana, jest czymś co czyni markę jako lepszą. A teraz pomyśl: byłbys zadowolony po kupnie konsoli, do tego drożej, że pojawi się konsola tańsza i do tego posiadająca NOWĄ funkcję, której twoja nie ma? Za to chwalisz Microsoft?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować