Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

World of Warcraft - zobacz bitwę, dołącz do bitwy

48 postów w tym temacie

Filmik(jak ostatnio wiekszosc) ma wywolac nasze bojowe instynkty,ktore spowoduja,ze rzucimy sie do gry.Faktyczny skutek jednak jest odwrotny,przynajmniej w moim przypadku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No własnie. Miałem nadzieje wreszcei zobaczyć jakąś dużą bitwę, którymi tak chwalą się gracze WoW''a. Niestety zobaczyłem chaos i kilka kolorowych klatek filmu. Jeśli to ma być tkaie wspaniałe, to nie wiem co o tym myśleć..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Sam jesteś śmieszny. ZOMG, kiedy ludzie zrozumieją, że lwia część (wg. danych New Riders) abonamentu - to jest jakieś 85% idzie na utrzymanie serwerów...

Przy tych niby 5 mln graczy płacących najniższy abonament utrzymanie serwerów w takim razie powinno kosztować ponad 55 milionów dolarów. Dość ryzykowne przedsięwzięcie, nie powiem... Taki GW na przykład jest darmowy a gra w niego ponad milion graczy. Skąd NC Soft bierze kasę na utrzymywanie serwerów do GW??? Dopłaca z Lineage i City Of Heroes/Villains??? Nie sądzę, bo najwyraźniej GW im się opłaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 19:13, shinigami napisał:

Przy tych niby 5 mln graczy płacących najniższy abonament utrzymanie serwerów w takim razie
powinno kosztować ponad 55 milionów dolarów. Dość ryzykowne przedsięwzięcie, nie powiem...
Taki GW na przykład jest darmowy a gra w niego ponad milion graczy. Skąd NC Soft bierze kasę
na utrzymywanie serwerów do GW??? Dopłaca z Lineage i City Of Heroes/Villains??? Nie sądzę,
bo najwyraźniej GW im się opłaca...


CZekam tylko kiedy ty i ludzie tobie podobni zrozumieją że serwy z WoW to zupełnie inny typ serwrów od tych z Guild Wars, a co za tym idzie koszty utrzymania są zupełnie inne...
GW nawet prawdziwym MMORPG nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GW nawet prawdziwym MMORPG nie jest...

Co to ma do kosztów utrzymania? :| No ale wyjaśnij na czym polega ta różnica w serwerach, i czemu za jedne gacze nie bulą wcale kasy, a za inne bulą grubo ponad 50 milionów dolarów na pół roku? Oczywiście z twojego posta wynika, że to wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 19:13, shinigami napisał:

> Sam jesteś śmieszny. ZOMG, kiedy ludzie zrozumieją, że lwia część (wg. danych New Riders)
abonamentu - to jest jakieś 85% idzie na utrzymanie serwerów...

Przy tych niby 5 mln graczy płacących najniższy abonament utrzymanie serwerów w takim razie
powinno kosztować ponad 55 milionów dolarów. Dość ryzykowne przedsięwzięcie, nie powiem...
Taki GW na przykład jest darmowy a gra w niego ponad milion graczy. Skąd NC Soft bierze kasę
na utrzymywanie serwerów do GW??? Dopłaca z Lineage i City Of Heroes/Villains??? Nie sądzę,
bo najwyraźniej GW im się opłaca...



A pomyslales,ze istnieje cos takiego jak reklama?reklama za hosting? :) mam nadzieje,ze to wyjasnia wszystko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 19:31, Boneles napisał:

GW nawet prawdziwym MMORPG nie jest...


A kto powiedział, ze jest? Nawet sami twórcy mówię ,ze nie jest to pełnoprawny MMORPG, tylko CORPG a więc Competitive Online Role-Playing Game.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 19:35, shinigami napisał:

> GW nawet prawdziwym MMORPG nie jest...

Co to ma do kosztów utrzymania? :| No ale wyjaśnij na czym polega ta różnica w serwerach, i
czemu za jedne gacze nie bulą wcale kasy, a za inne bulą grubo ponad 50 milionów dolarów na
pół roku? Oczywiście z twojego posta wynika, że to wiesz.


No to jak mi wytłumaczysz dlaczego z tego co wiem we wszystkich prawdziwych MMoRPG abonament mniejszy lub wiekszy jest a tylko w jednym Guild Wars nie ma? Dlatego ze postanowili byc szlachetni i graczom(czyli nam) odpuścic abonament? O ile sie orientuje z tych wszystkich postow na tej stronie i relacjom mojego kumpla ktory w GW grał to rozgrywka jest zupełnie inna, nie ma takich relacji z innymi graczami jak w WoW... Skoro serwy sie od siebie róznią logicznym jest że koszta ich utrzymania tez są inne. Blizzard nie chciałby tyle kasy gdyby to nie bylo konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 19:41, HumanGhost napisał:

> GW nawet prawdziwym MMORPG nie jest...

A kto powiedział, ze jest? Nawet sami twórcy mówię ,ze nie jest to pełnoprawny MMORPG, tylko
CORPG a więc Competitive Online Role-Playing Game.


Wiele ludzi sadzi ze jest to MMoRPG. Tymczasem GW nie do końa nim i jest i chocby z tego faktu nie powinno sie porownywac WoW z GW, a tym bardziej kosztów utrzymania serwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 19:47, HumanGhost napisał:

We wszystkich? Chyab jednak słabo znasz ten gatunek gier. Jest cała masa pełnoprawnych MMORPG
bez abonamentu. Zapraszam do wątku o grach MMORPG. :-)


No ale nie są to raczej gry tak rozbudowane jak np WoW czy City of Heroes, tylko takie tam co mozna sobie sciagnac z netu...
Popraw mnie jesli sie myle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe WoW''a jakby nie patrzył też można ściągnąc z netu. :-) Ale fakt, nie są to tak popularne gry jak WoW, choć wiele nie ustępuje mu grywalnością. Ale jak wiadomo marka robi swoje. Co wcale nie umniejsza temu ,ze WoW jest grą świetną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 19:55, HumanGhost napisał:

Hehe WoW''a jakby nie patrzył też można ściągnąc z netu. :-)

No ale właśnie chodziło mi o takie NIEpirackie gry:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 20:02, Boneles napisał:

No ale właśnie chodziło mi o takie NIEpirackie gry:)))


Mnie również. Przecież WoW''a można sciągnąc za darmo i legalnie. Gra dopiero kosztuje. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no faktycznie. Nie można juz ściągnąć WoW''a. Ale fakt faktem ,ze reszta moich wypowiedzi jednak jest prawdą. To, że gra jest darmowa i można ją sobie ściągnąc i grać za free nie czyni jej piracką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować