Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Halo 3 - zamówienia przedpremierowe w sklepie gram.pl!

109 postów w tym temacie

Porównałem cenę edycji legendarnej w Polsce i w UK i wyszło mi, że funt jest warty niecałe 3.50. Szkoda, że ich nie sprzedajecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 18:37, logray napisał:

Porównałem cenę edycji legendarnej w Polsce i w UK i wyszło mi, że funt jest warty niecałe
3.50. Szkoda, że ich nie sprzedajecie :)

Sorki ale się niestety pomyliłem. To niestety jest cena za dolara, funt w gram jest warty coś koło 6 złoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oooooo w pytę ale drożyzna :/ chyba sobie poczekam do jakiejś obniżki ;D wolę taką kasę wydać na mass efect albo GTA4 albo Assasin Creed... Grałem w H i H2 ale jakoś mnie specialnie nie ciągnie do H3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

edycja kolekcjonerska zamówiona :) legendary troche przesadna cena za chelm ..
wolalem dolozyc 5 dychów i miec kolecjonerska halo 3 i kolekcjonerska wiedzmina zamiast zakurzonego chelmu :) do zoooo na multi w halo 3 panowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez obrazy, ale w ogóle cena jest porażająca :) Ja osobiście pracuje i szanuje swoją gotówkę. Inne gry kosztują zazwyczaj 100 - 120 zł. Tutaj trzeba wybulić 250 zł za podstawową wersję. To już przesada i przegięcie totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po żałosnym Halo 2 nie ma się czego spodziewać... A ceny wprost boskie, za wersję podstawową można kupić wcale nie gorsze 2 gry po 100 zł i jedną za 50 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

449 PLN! Za taką fortune to można kupić kilka nowych gier na PC! Co prawda dają bonusy ale 249 PLN za podstawe to też nie jest mało! Nie zazdroszczę konsolowcom! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować