Zaloguj się, aby obserwować  
jan2402

Settlers 4 - Wieża na wyspie niedostępna???

3 posty w tym temacie

Gram już dość długo w settlersów 4 i nie mam problemów , natomiast męczą mnie dwie sprawy. Pierwsza, to dlaczego przy rozbudowanej grze jestem stawiany w gorszej sytuacji, bo z wybudowanych rezydencji nie chcą wychodzić osadnicy. Trzeba zmiejszać ilość tragarzy do 300, wówczas wychodzą jak chcą. Raz więcej, raz mniej. Przy dużej ilości przeciwników, przedłuża to grę. Drugi problem /i tu nie kończę gry/, to jak zniszczyć wieżę przeciwnika na wyspie, kiedy nie jest ona w zasięgu "balisty", okrętu wojennego i nie można sie na nią dostać? Moż ktoś ma na to receptę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie zauważyłem tych spraw grając w S4 i nigdy nie miałem problemów z Niedostępnymi Wyspami.

Nie pamiętam ilości tragarzy, ale też nie pamiętam żeby blokowało się ich "pojawianie" po wybudowaniu Rezydencji.

Z chęcią się jednak dowiem - może znów sobie pogram???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wychodzą tragarze bo pewnie protestowali za to ,że nie mieli gdzie mieszkać :(.
Jeśli masz protest to oznacza ,że twoji tragarze niemają gdzie mieszkać budujesz rezydencje pojawiają się nowe miejsca zamieszkania i ci protestujący już nie protestyją a nowi nie wyjdą bo nie mają dzie mieszkać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować