Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - dostawa na 2 dni przed premierą!

76 postów w tym temacie

ja jestem zdania, ze jak ktos obiecuje to sie powinien wywiazac, gre zamowilem w pre order z czystej wygody aby sama do mnie pryszla... ale przejade sie chyba do media albo empiku...i jak do 17.00 w dzien premiery nie bedzie przesylki w domu to kupie w sklepie i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem :-) Chciałbym się tylko zapytać co z tymi 5000 kluczy preorderowych dla pierwszych 5000 klientów. Można się jakoś dowiedzieć, czy się załapało? Jeśli tak, to kiedy prześlecie go mailem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:05, altair13 napisał:

ja tez juz mam :D i ponawiam pytanie poprzednikow....jak sie dowiedziec co z tymi kluczami
na bonusowe bronie?....

prosze o odpowiedz kogos z gram.pl


W zakładce moje zamówienia, przy GWEN jest link: pobierz klucz. Ściąga się wtedy plik tekstowy z kluczem. Zapewne jesli ktoś się nie załapał nie ma takiego linka. Proste. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:11, boogie85 napisał:

W zakładce moje zamówienia, przy GWEN jest link: pobierz klucz. Ściąga się wtedy plik tekstowy
z kluczem. Zapewne jesli ktoś się nie załapał nie ma takiego linka. Proste. :)


Hmm ja zamówienie złożyłem jakieś 40 minut po starcie preordera i nie mam możliwości pobrania takiego klucza... Nie wierzę, że w ciągu 40 minut 5000 osób zamowiło GWEN i że dla mnie nie starczyło tych kluczy :P
IMO coś tu jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:39, cinus` napisał:

> W zakładce moje zamówienia, przy GWEN jest link: pobierz klucz. Ściąga się wtedy plik
tekstowy
> z kluczem. Zapewne jesli ktoś się nie załapał nie ma takiego linka. Proste. :)

Hmm ja zamówienie złożyłem jakieś 40 minut po starcie preordera i nie mam możliwości pobrania
takiego klucza... Nie wierzę, że w ciągu 40 minut 5000 osób zamowiło GWEN i że dla mnie nie
starczyło tych kluczy :P
IMO coś tu jest nie tak...

Może trza poczekać aż Masterlink/Poczta Polska potwierdzi im, że się odebrało pakę(czyt. spłynie do nich kasa).
PS. Mam tylko nadzieję, że to 5 tys. tych, którzy ZAMÓWILI NAJWCZEŚNIEJ, a nie odebrali grę/zarejestrowali ją na koncie... to by było z deka nie fair :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wogole ktos z was miał mozliwosc sciagniecia tego kodu? Sporo qmpli zamowilo, praktycznie zaraz po starcie pre ordera, z akceptacja zamowienia tez kilka min po dostaniu maila i jak narazie nikt z nas takiej opcji nie ma..moze to jeszcze nie ruszylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No musze przyznać, że do trzech razy sztuka, wnioski z poprzednich porażek pre ordera wyciąnięte i teraz jest ok.
Gra doszła przed terminem tak jak miała.
Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo to albo jest jakas sciema wielka albo cos sie zepsulo....prosilem o wypowiedz kogos z gram.pl a nie jakiegos moderatora;/ co jak sie okazalo daje rady nie pokrywajace sie z rzeczywistoscia...sciagnac plik z kode a jak sie nie zalapales to nie masz linku do kodu....ale bzdura...to wyglada na to ze sie nikt nie zalapal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:39, cinus` napisał:

> W zakładce moje zamówienia, przy GWEN jest link: pobierz klucz. Ściąga się wtedy plik
tekstowy
> z kluczem. Zapewne jesli ktoś się nie załapał nie ma takiego linka. Proste. :)

Hmm ja zamówienie złożyłem jakieś 40 minut po starcie preordera i nie mam możliwości pobrania
takiego klucza... Nie wierzę, że w ciągu 40 minut 5000 osób zamowiło GWEN i że dla mnie nie
starczyło tych kluczy :P
IMO coś tu jest nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 09:34, anakin1000 napisał:

> > W zakładce moje zamówienia, przy GWEN jest link: pobierz klucz. Ściąga się wtedy
plik
> tekstowy
> > z kluczem. Zapewne jesli ktoś się nie załapał nie ma takiego linka. Proste. :)
>
> Hmm ja zamówienie złożyłem jakieś 40 minut po starcie preordera i nie mam możliwości pobrania

> takiego klucza... Nie wierzę, że w ciągu 40 minut 5000 osób zamowiło GWEN i że dla mnie
nie
> starczyło tych kluczy :P
> IMO coś tu jest nie tak...

ja mam tak samo a zamówiłem jakies 5-10 min po pojawieniu sie pre ordera, j gram.pl pre order pieknie zalatwiliscie, oczyściliscie siez ubiegłorocznej "plamy" a tu kolejna? oj nieładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować