Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars: Eye of the North - dostawa na 2 dni przed premierą!

76 postów w tym temacie

Dnia 14.08.2007 o 20:18, Konrad512 napisał:

Jeżeli faktycznie by tak było, to jeśli wybierzesz przesyłkę kurierem to grę dostaniesz dzień
przed premierą. :) A przynajmniej powinieneś dostać. :P


Powinieneś, ale ostatnio kurier potrafił działać dłużej niż czasami poczta działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh, jaka szkoda:( niestety ja niezamówie sobie tego dodatku przed premierą najwcześniej zakupię go pod koniec roku......za 3 tygodnie wyjezdzam zagranice do pracy:( i pogram dopiero jak wroce.... ehh co za kraj;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To taki sam żarcik jak te „pre-ordery” Faction i Nightfala były? No chyba, że większość ludzi grających w GW i znające problemy z poprzednimi dodatkami postanowiła zrobić tak jak ja i nie zamawiać w gram.pl tylko kupić normalnie w sklepie i dzięki temu jest tak mało zamówień że się wyrobicie…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ufarm preorderowi GW na gram.pl - wole media markt :)
Daje skrzynke piwa + 50zł na to ze wiekszosc graczy dostanie pare dni po premierze.
Masterlink nie jest firma ktorej bym zaufal na miejscu cdp, ale to tylko moje zdanie. Po prostu sypia sie przy wiekszej ilosci zamowien
Wole dac 15zł wiecej i miec gwen bez stresu i opoznien :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bedzie tak samo jak z Nightfallem... też miała być dostawa przed premierą, ja dostałem w dniu premiery a masa osób nawet kilka dni po... Jak zwykle zagrywka marketingowa CDP.. pewnie tylko 2 dni przed premierą dostaną ludzie z Wa-wy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehe, to będzie jak z np. Gothic 3.
Czekaj tydzień od premiery, wysłuchaj ględzenia gości od Masterlinka, potem od CDP, potem znowu od Masterlinka i na końcu chrzań całe zamówienie i idź do Empiku. Tam mieli w dniu premiery. W promocji. 3 półki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i o tym pisalem na forum ! jest sens jest myslenie - jesli dostane gre na czas = piatek rano to ktos w gram.pl powinien dostac wielkie ciacho :) a jak nie to szkoda ale lepiej sie czuje myslac o dostawie na czas... wreszcie bede spal spokojnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>w gw:f ani bf2142 nie było kodów do rejestracji na gram.pl

GWF sprzedawane na gram.pl to wydanie premierowe (nadal... jak tak można?), chyba raczej nie pochodzące bezpośrednio od CD Projektu (stąd brak zdrapek) - ale fakt faktem, że mogliby coś zorganizować jako zadośćuczynienie. Natomiast BF2142 nie zostało w ogóle wydane przez CDP, to że nabyłeś je w sklepie gram.pl to inna bajka ;) Nie żebym był fanboyem, ale przesadne narzekanie to też dobra strona nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może by tak jeszcze dodać dostawę za wPLN....
Dodając koszt kuriera do tych 80 złotych za grę, ten preorder wcale nie wygląda tak różowo. Dylemat - zamówić teraz i "zaoszczędzić" 5 złociszy (i obudzić się z reką w nocniku jeśli preorder przyjdzie po premierze...GW:NF miał być dostarczony na dzień przed premierą, a wiemy jak się to skończyło...) albo odwiedzić Empik w dniu premiery, dostać egzemplarz od ręki.
hmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnei cenega z Oblivionem Shivering Isles wypadla super przed premiera mam nadzieje ze gram.pl tez dotrzyma slowa bo gre z pre zamowilem bo dzisiejsi kurierzy sa jakby to powiedziec na 4 litery :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem te posty... i tak się zastanawiam. Co Wam się stanie, nawet JEŚLI gwen przyszłoby dzień po premierze. Albo 3 dni po. Czy komuś korona spadnie z głowy? Pójdziecie się popłakać w kąt, bo "gla nie psysła"? Dżizas, ludzie, go get some real life O.o
Ja tam się cieszę, zamówiłem sobie od razu, a kiedy przyjdzie, to bez większego znaczenia, w końcu i tak jest mnóstwo różności, które są do porobienia w tej grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszło mi do głowy, że GW:EN ma premierę 31 sierpnia i nawet jak dostane grę przed 31, to i tak sobie nie pogram. Z drugiej strony, pamiętam jak Nightfalla udostępnili troszkę wcześniej... Mam dylemat oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować