Zaloguj się, aby obserwować  
CzystyZysk

Tekken: Dark Resurrection

35 postów w tym temacie

Witam, czy są tu osoby, które grały w Tekkena: DR na PSP? Czy lubicie tą grę? Co o niej sądzicie?

Ja mam tą grę od wczoraj i muszę przyznać, że mimo to iż nie jestem fanem bijatyk to jest niezła. Trochę trudna, lecz niezła.

I mam pytanie dla starych "wyjadaczy" - jakie ciosy, kombosy polecacie na początek? Jakieś łatwe do zapamiętania?

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 19:54, bojanzaw napisał:

> (...)

Grasz może online? :/ Chciałbym sobie z kimś pograć :F


Grałbym, tylko że konsola łapie sygnał WiFi tylko blisko Acces Ponta, a ja nie mam jego w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 22:10, CzystyZysk napisał:

> > (...)
>
> Grasz może online? :/ Chciałbym sobie z kimś pograć :F
>

Grałbym, tylko że konsola łapie sygnał WiFi tylko blisko Acces Ponta, a ja nie mam jego w domu
:P


Ehh to niestety stały problem użytkowników PSP jestem pewien ze w końcu nie wytrzymam i pójdę kupić sobie router z acces pointem. Aha po online w Tekkena:DR już grałem i jest świetnie bo lagi są znikome, aha po necie jak ktoś jest dobry a przegra to znaczy że go krzyżak zawiódł, w S&L ten problem jest wyliminowany skosy wchodzą jak trzeba i w ogóle wypas. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekken to wysmienita gra!!!! ;) Według mnie jedna z lepszych na PSP. Uważam, że muzyka jest bardzo klimatyczna, a postacie .... co tu dużo gadać EKSTRA =)
(Mini gra o kręglach z udziałem postaci z Tekkena ...wymiata....)
Fotki -

20080121142759

20080121142806

20080121142812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.01.2008 o 07:11, PsP GaMeRzOnE napisał:

Ehh to niestety stały problem użytkowników PSP jestem pewien ze w końcu nie wytrzymam i pójdę
kupić sobie router z acces pointem. Aha po online w Tekkena:DR już grałem i jest świetnie bo
lagi są znikome, aha po necie jak ktoś jest dobry a przegra to znaczy że go krzyżak zawiódł,
w S&L ten problem jest wyliminowany skosy wchodzą jak trzeba i w ogóle wypas. Pozdro


No już kupiłem router teraz jeszcze muszę go odpowiednio skonfigurować i będę mógł grać online. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2008 o 14:28, 332 napisał:

Tekken to wysmienita gra!!!! ;) Według mnie jedna z lepszych na PSP. Uważam, że muzyka jest
bardzo klimatyczna, a postacie .... co tu dużo gadać EKSTRA =)
(Mini gra o kręglach z udziałem postaci z Tekkena ...wymiata....)
Fotki -



Przepraszam za post pod postem...

Tekken Bowl są wyśmienite. Pamiętam jak w tą samą minigrę grałem przez blisko godzine ^^

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2008 o 15:38, Surven napisał:

Jol,wszytskim fanom Tekkena :) Mam pytanie ile openingów jest do odkrycia w movies? (znaczy
tych Opening movie Tekken5 part...)


Aha, jak oto chodzi to ja mam openingi Tekken: DR AC, Tekken 5, i ten klaasyczny z tej wersji, no i jesczze napisy końcowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 16:02, 332 napisał:

Ciekawe czy wyjdzie kolejna częśc Tekken''a na PSP ... Oby!! ;)

>Mam Teekena 6 na PSP ale jest bardzo podobna do 5 ale w 5 jest mało zawodników :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:14, Helldorado napisał:

> Ciekawe czy wyjdzie kolejna częśc Tekken''a na PSP ... Oby!! ;)
>Mam Teekena 6 na PSP ale jest bardzo podobna do 5 ale w 5 jest mało zawodników :(


Jest Tekken 6 na PSP?
PS. żeby pisac inną czcionką oddziel tekst tak żeby nie było przed nim ">" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arigato wszystkim, mam już odkryte 7 aur,ile jest jeszcze do odkrycia,wogule co można jeszcze odkryć (oprócz filmików ocz. ;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2008 o 18:18, 332 napisał:

> > Ciekawe czy wyjdzie kolejna częśc Tekken''a na PSP ... Oby!! ;)
> >Mam Teekena 6 na PSP ale jest bardzo podobna do 5 ale w 5 jest mało zawodników
:(

Nie ma tekken części 6 na konsole psp :/
1. http://www.playstation.pl/psp/games/game-archive.html na oficjalnej polskiej stronie Playstation nie mam jej w spisie,
2. http://www.tekken-official.jp/ na oficjlanej st Tekken nie ma żadnych informac temat "obecno" tejże gry na psp. ( http://www.tekken-official.jp/products/index.html).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zmieniać wygląd postaci w tekkenie na psp, nie chodzi mi o kolory i dodatki tylko cały inny wygląd (każda postać ma po 3 a ja moge używać tylko jednego) można to zmienić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Tekkena to ja obecnie mocno czekam na Tekkena z numerkiem 6 na Plasy Station 3.
Coz trzeba czekac do grudnia :(
Narazie z bijatyk gram Soul Calibur 4.
Ale Tekken to Tekken : ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka!
Chciałbym z kimś pyknąć przez neta w Tekken DR :). Jeśli ktoś chętny niech się ze mną skontaktuje ;). Namiary na GramSajcie ;).

P.S.
NIGDY WCZEŚNIEJ NIE GRAŁEM W TEKKENA ONLINE I NIE WIEM JAK TO ZROBIĆ! Proszę o wyrozumiałość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować