Zaloguj się, aby obserwować  
Monsterkiller66

September- czy uważacie że to dobry zespół?

22 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 14:27, Monsterkiller66 napisał:

Mnie się podoba kawałek saturday lights september przez ten utwór zyskał sławę na świecie uważam
ze to dobry zespól i fajnie gra :)

Po pierwsze: September to Petra Marklund, solistka
Po drugie: Ma nawet fajne niektóre piosenki, szkoda tylko że śpiewa z playbacku.
( Lubię Looking For Love) :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą całkowicie . A ten cały September ? Ten cały September to badziew o którym każdy zapomni do Bożego Narodzenia ... Jeśli ktoś się czuje urażony to trudno napisałem to co sądzę , nie karzę wam przecież słuchać razem ze mną Slipknota i Marilyna Mansona lub System of a Down .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...kolejna "gwiazdka" sezonu , która wygaśnie zaraz po tym, jak jej h/kity zejdą z 1-wszej piątki listy ściąganych dzwonków:P Ale muszę przyznać , że to to co ona tworzy, jest kapkę lepsze, niż te Crazy Frogi, Cascady, czy inne Miki (Maus).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 21:52, Monsterkiller66 napisał:

ale jest zabawa chociaż przez jeden sezon ciekawa jak jej wypadnie koncert na żywo hehe


Będzie powtórka z "popisu" Ej - Czemu - Nie - Działa - Playback vel Mandaryny w Opolu......
Nie wiem, nie słucham, i nie trawię tego typu...hmmmm....muzyki?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, chłam. Czysty chłam, o którym zapomnicie szybciej niźli o nim żeście zasłyszeli :P :P Sezonowy zespół moim zdaniem, choć nic do nich nie mam, bo takiej muzyki nie słucham, a swoje teorie mniemam po tym pseudobrzmieniu, bo pop to nie muza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 21:55, BzyQacz napisał:

Ja powiem tak, chłam. Czysty chłam, o którym zapomnicie szybciej niźli o nim żeście zasłyszeli
:P :P Sezonowy zespół moim zdaniem, choć nic do nich nie mam, bo takiej muzyki nie słucham,
a swoje teorie mniemam po tym pseudobrzmieniu, bo pop to nie muza.

pop to nie muza może rap tez nie ale heavy metal, rock da sie słuchać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, ze September mial tylko 1 dobry kawalek i tak jak ktos juz powiedzial, swiat bozy o nim zapomni (o zespole). Ostatnio widzialem fajna wpdane E.Iglesiasa jak sie troszke pomylil w zwrotkach i playback dalej spiewal a on nie ;p oto link do wpadki...
http://video.google.pl/videoplay?docid=-6339955810129150512&q=enrique+iglesias+playback&total=10&start=0&num=10&so=0&t ype=search&plindex=1

I drugi cos a''la Mandaryna: /> http://video.google.pl/videoplay?docid=-6339955810129150512&q=enrique+iglesias+playback&total=10&start=0&num=10&so=0&t ype=search&plindex=1
http://video.google.pl/videoplay?docid=-6962243881064377840&q=enrique+iglesias+playback&total=10&start=0&num=10&so=0&typ e=search&plindex=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, rock to jest muzyka... Metal, punk, tego tak, da się słuchać... Prawdziwe instrumenty, prawdziwe umiejętności i wokal, a nie playbacki czy komputerowe instrumenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 22:05, BzyQacz napisał:

Fakt, rock to jest muzyka... Metal, punk, tego tak, da się słuchać... Prawdziwe instrumenty,
prawdziwe umiejętności i wokal, a nie playbacki czy komputerowe instrumenty.


101% pure racji.....ale powiedz to i spróbuj przekonać do tego barbie-nastolaty (chyba główne odbiorczynie tego czegoś);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować