Zaloguj się, aby obserwować  
Isildur

The Club - Temat Ogólny

56 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2008 o 13:36, remgun napisał:

Mam problem z Demem gry The Club.Mój komp to:
AMD Althon 2500+
1 GB RAM
GF 7600GS 512
Windows XP HE SP2


Na ten błąd niestety nie ma rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2008 o 16:25, tomoliop napisał:

Gra nie wykrywa żadnych rozgrywek multiplayer. Coś nie tak u mnie czy po prostu nikt
nie gra?

Mam tak samo jak tomoliop co można zrobić by pograć w tą gre przez sieć przecierz ona do tego celu powstała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił mi się w grze problem z myszką. w menu wszystko jest ok, ale gdy włączę jakikolwiek tryb to celownik ciągnie do prawej, dość mocno co uniemożliwia grę... Jak się tego pozbyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jeżeli chciałabym kupić grę na gram.pl załóżmy za 100 zł, a mam na koncie 40 wirtualnych zł, to czy zapłacę tylko 60 zł ? Czy to raczej 1zł wirtualna nie jest rózwna rzeczywistej i to obniża tylko o jakiś tam procent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem to gra The Club jest dynamiczna i zarazem inna od pozostałych gier akcji , właśnie czegoś takiego ostatnio szukałem , a że tytuł ten niebawem stanieje do 40 złotych to z pewnością w to zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 11:31, Sebat1 napisał:

Z tego co słyszałem to gra The Club jest dynamiczna i zarazem inna od pozostałych gier
akcji , właśnie czegoś takiego ostatnio szukałem , a że tytuł ten niebawem stanieje do
40 złotych to z pewnością w to zagram.


Najpierw zastanów się czy odpowiada ci przyjęta konwencja - to bardziej gra wyścigowa, niż strzelanka. Maniaków pobijania rekordów przyprawi o orgazm, ale całą resztę odrzuci jak rozwiązła niewiasta pantoflarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.09.2008 o 13:02, MateoKiszlo napisał:

Najpierw zastanów się czy odpowiada ci przyjęta konwencja - to bardziej gra wyścigowa,
niż strzelanka.

W najbliższym czasie zagram w demo , to wtedy będę wiedział czy pasuje mi ta konwencja , czy nie.

Dnia 23.09.2008 o 13:02, MateoKiszlo napisał:

Maniaków pobijania rekordów przyprawi o orgazm, ale całą resztę odrzuci
jak rozwiązła niewiasta pantoflarza.

Ja nie jestem maniakiem nabijania rekordów , ale i tak chce zagrać w tą grę. Swoją drogą , fajne porównanie , pozazdrościć fantazji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2008 o 13:02, MateoKiszlo napisał:

/.../


Gram teraz w tą grę i zatanawiam się co daje siła? Szybkość i Wytrzymałość to wiadomo, ale co może w TPS dawać siła? Mam nadzieję że ktoś szybko odpowie, mimo iż temat nie jest za popularny.

PS Gra fajna, ma ktoś 15 minut wolnego i chce zabawić się w super macho, albo naoglądał się filmów sensacyjnych - polecam jak najbardziej :-)
Ale jeśli komuś nie podoba się strzelanie do większości rzeczy do okoła i średnio lubi ten gatunek - gra go odrzuci jak Europa Universalis CSowców :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze to i dziwne pytanie ale nie mam pojecia co trzeba zrobic aby moc grac w internecie
wpisuje ten kod...
Postepuje zgodnie z instrukcjami :D
Noo i kaze mi wejsc na jaka strone w chodze i... (nie wiem co dalej ???)

Jak by coo to mam orginal xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 19:29, kreska1140 napisał:

Mam pytanie. Jeżeli chciałabym kupić grę na gram.pl załóżmy za 100 zł, a mam na koncie
40 wirtualnych zł, to czy zapłacę tylko 60 zł ? Czy to raczej 1zł wirtualna nie jest
rózwna rzeczywistej i to obniża tylko o jakiś tam procent ?



Noo niestety wielu by tak chcialo ale sie nie da
gra kosztuje teraz albo nie dlugo (nie jestem pewien) 40zl
i mozna chyba wydac 10wPLN no i oczywiscie koszty przesylki
czyli ta gre radzilbym kupic w skepie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 19:47, Kur0 napisał:

Moze to i dziwne pytanie ale nie mam pojecia co trzeba zrobic aby moc grac w internecie

wpisuje ten kod...
Postepuje zgodnie z instrukcjami :D
Noo i kaze mi wejsc na jaka strone w chodze i... (nie wiem co dalej ???)


Mam to samo ;/

Dnia 03.11.2008 o 19:47, Kur0 napisał:

Jak by coo to mam orginal xD

Ahaaa, rozumiem ^^ Też mam orginal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 19:04, marcin1930 napisał:

> /.../

Gram teraz w tą grę i zatanawiam się co daje siła? Szybkość i Wytrzymałość to wiadomo,
ale co może w TPS dawać siła? Mam nadzieję że ktoś szybko odpowie, mimo iż temat nie
jest za popularny.


Z tego co mi wiadomo to sila w tej grze pomaga w rozucie broni czyli duza sila=maly rozżut
I pomaga również przy walce wręcz silniejszy bohatera łatwiej "obali" (ze tak powiem ;D) przeciwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 19:04, marcin1930 napisał:

> /.../

Gram teraz w tą grę i zatanawiam się co daje siła? Szybkość i Wytrzymałość to wiadomo,
ale co może w TPS dawać siła?


Prawdopodobnie chodzi o ... kurka, sam nie wiem - może chodzi o możliwość targania cięższych spluw? Nie ma co patrzeć na statystyki, bierz postać która ci się podoba ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2008 o 21:22, Kur0 napisał:

Z tego co mi wiadomo to sila w tej grze pomaga w rozucie broni czyli duza sila=maly rozżut

No to by było nawet możliwe. Tak czy siak zastosowałem się do słów @MateoKiszlo i wybrałem postać która mi się najbardziej spodobała (Seager ^^).

Dnia 03.11.2008 o 21:22, Kur0 napisał:

I pomaga również przy walce wręcz silniejszy bohatera łatwiej "obali" (ze tak powiem
;D) przeciwnika

O ile się nie mylę to w walce wręcz wystarczy jeden cios :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 00:18, MateoKiszlo napisał:

> > /.../
>
> Gram teraz w tą grę i zatanawiam się co daje siła? Szybkość i Wytrzymałość to wiadomo,

> ale co może w TPS dawać siła?

Prawdopodobnie chodzi o ... kurka, sam nie wiem - może chodzi o możliwość targania cięższych
spluw? Nie ma co patrzeć na statystyki, bierz postać która ci się podoba ^^


Niby tak ale patrzac na szybkosc "NEMO" a Dragova to jednak widac roznice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2008 o 13:21, T.Boczek napisał:

Powiedzcie mi tlyko jedna czy fajna ta gra i czy warto się w nią zaopatrzyć ????


Jeno fajna, ale dla mających bzika na punkcie rosnących sukcesywnie cyferek oraz spoglądających nerwowo na upływający czas w rogu ekranu. To nie jest bowiem zwykły shooter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanko - czy ktoś w to gra w trybie multiplayer? Jak tak - to jak? U mnie nie wyszukuje serwerów (ale na statystykach widać że przynajmniej 1000 ludzi w to gra)...

Bardzo proszę o pomoc, grę do tego stworzono...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować