Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sony określa daty wydań nowych gier

39 postów w tym temacie

Jeśli chodzi o slashery to ja czekam DMC4, a co do lair - Na necie słuchy są że przez sterowanie gra może mieć premierę w styczniu 2008!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Yasioo jest sens kupować Playstation 3 tylko wtedy gdy wyjdą porządne tytuły a Metal Gear Solid 4 do takich właśnie sie zalicza.
Wydawanie ponad 2 tyś zł dla samego posiadania najnowszej konsoli Sony nie ma sensu.
Przecież sama konsola nic nie znaczy ważne są gry a na nie trzeba będzie długo poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja wydalem ''tylko'' 500$ w ameryce od razu kupilem sobie motostorma i tonego project 8 wypasione gry nie moge sie doczekac kiedy przylece do Polski z moim cackiem pozdro z Ameryki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ukrywam, że na każdą z tych gier czekam z utęsknieniem. Najbardziej oczywiście na Heavenly Sword. Za dużo nie wiem o Folklore, grałem dosłownie parę minut w demo. Już nie długo będę miał starter packa, więc jestem happy, że akurat teraz będą premiery tych gierek. Jednak MGS4 i FFXIII to absolutne must-have''y dla mnie, na nie złoże pre-dery ;) A jak coś pójdzie nie tak, zawsze można odwiedzić Shad0va ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W to chyba trzeba będzie jakieś fundusze zainwestowac ^^ Zapowiada się ładnie i dośc czybko więc kto wie. Prosimy o nie wygurowane ceny :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 20:17, Makratos napisał:

> sony olewa Pctowców to ja olewam sony

trochę bezsens :) ale twój cyrk twoje małpy



Jak dla mnie moje stwierdzenie ma dużo sensu:
Skoro sony wogóle nie interesuje sie mną PeCetowcem to nie obchodzi mnie co ta firma robi a czego nie robi skoro i tak mnie to nie dotyczy.
Więc co takiego bezsensu jest w tym stwierdzeniu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 19:25, Sebat1 napisał:

> > sony olewa Pctowców to ja olewam sony
>
> trochę bezsens :) ale twój cyrk twoje małpy


Jak dla mnie moje stwierdzenie ma dużo sensu:
Skoro sony wogóle nie interesuje sie mną PeCetowcem to nie obchodzi mnie co ta firma robi a
czego nie robi skoro i tak mnie to nie dotyczy.
Więc co takiego bezsensu jest w tym stwierdzeniu??

dobra przyznaj się, że chciałeś tylko narobić sobie posta...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 19:25, Sebat1 napisał:

Jak dla mnie moje stwierdzenie ma dużo sensu:
Skoro sony wogóle nie interesuje sie mną PeCetowcem to nie obchodzi mnie co ta firma robi a
czego nie robi skoro i tak mnie to nie dotyczy.
Więc co takiego bezsensu jest w tym stwierdzeniu??


Hmm... co jest bez sensu...?
To tak jakbyś napisał, że Nokia ma gdzieś PC''towców, to nie będziesz brał ich produktów.
No bo nie słyszałem o żadnych gierkach ani aplikacjach wydawanych przez Nokię na kompa.
Otóż to było bez sensu w Twoim stwierdzeniu, Sony zajmuje się konsolami, a nie PC''tami, więc niby czemu miałbyś ich olewać/oni mieli by olewać Ciebie? >>
A jeżeli tak chciałeś się tym podzielić z nami, że olewasz sony... to po pierwsze - trochę nie na temat, a po drugie... nie wiem czy kogoś z nas to obchodzi ;f.
---
Co do tematu - Cholera, ciekawie zapowiadają się te excluzy :>. Nie ukrywam, że The Best dla mnie będzie R&C:ToD ;]. Szkoda, że nie mam PS3... trzeba będzie się powybierać do ludzi na młuckę xP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 12:12, Choinix napisał:

> Jak dla mnie moje stwierdzenie ma dużo sensu:
> Skoro sony wogóle nie interesuje sie mną PeCetowcem to nie obchodzi mnie co ta firma robi
a
> czego nie robi skoro i tak mnie to nie dotyczy.
> Więc co takiego bezsensu jest w tym stwierdzeniu??

Hmm... co jest bez sensu...?
To tak jakbyś napisał, że Nokia ma gdzieś PC''towców, to nie będziesz brał ich produktów.
No bo nie słyszałem o żadnych gierkach ani aplikacjach wydawanych przez Nokię na kompa.
Otóż to było bez sensu w Twoim stwierdzeniu, Sony zajmuje się konsolami, a nie PC''tami, więc
niby czemu miałbyś ich olewać/oni mieli by olewać Ciebie? >>
A jeżeli tak chciałeś się tym podzielić z nami, że olewasz sony... to po pierwsze - trochę
nie na temat, a po drugie... nie wiem czy kogoś z nas to obchodzi ;f.
---
Co do tematu - Cholera, ciekawie zapowiadają się te excluzy :>. Nie ukrywam, że The Best
dla mnie będzie R&C:ToD ;]. Szkoda, że nie mam PS3... trzeba będzie się powybierać do ludzi
na młuckę xP.



Rozwinę moją myśl bo widocznie jej nie zrozumiałeś, a więc:
1.Dziwne skojarzenie Sony a Nokia, Sony mogło by wydawać swoje gry na PC i dzięki temu więcej na nich zarobić ale woli mniej zarobić niż robić gry pod Windowsa Microsoftu (bo to konkurencja na rynku konsol), Sony mówi (nie dosłownie) chcesz zagrać w nasze gry kupuj nasze konsole (wedłóg mnie ps2 to chłam a ps3 jest fajne ale zadrogie).Sony zajmuje się własnym interesem a nie dobrem gracza, właśnie za to ich olewam. Nokia natomiast to zupełnie inna bajka zajmuje sie zupełnie czym innym komórkami (swoją drogą mam jedną z nich).
2.Kogoś to na pewno interesuje chociażby Gothic-Empire który się zemnoą zgodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 14:21, Sebat1 napisał:

Rozwinę moją myśl bo widocznie jej nie zrozumiałeś, a więc:
1.Dziwne skojarzenie Sony a Nokia, Sony mogło by wydawać swoje gry na PC i dzięki temu więcej
na nich zarobić ale woli mniej zarobić niż robić gry pod Windowsa Microsoftu (bo to konkurencja
na rynku konsol), Sony mówi (nie dosłownie) chcesz zagrać w nasze gry kupuj nasze konsole (wedłóg
mnie ps2 to chłam a ps3 jest fajne ale zadrogie).Sony zajmuje się własnym interesem a nie dobrem
gracza, właśnie za to ich olewam. Nokia natomiast to zupełnie inna bajka zajmuje sie zupełnie
czym innym komórkami (swoją drogą mam jedną z nich).
2.Kogoś to na pewno interesuje chociażby Gothic-Empire który się zemnoą zgodził

-_-".
Rotfl, Sony ma dużo do tego... ;/.
Przecież Sony nie jest wydawcą gier, oni mają po prostu konsole :/.
Jak myślisz, jakim cudem Ex-c Sony - Devil May Cry 3 - znalazł się na komputerach? Sony po prostu sobie stwierdziło, że "o, wydamy"? Co oni mają do tego? Mają tylko kasę, gdyby twórcy gier i ich dystrybutorzy doszli do wniosku, że wydadzą gierkę i na PS3 i na PC, to Sony nie ma nic do tego, w tym tkwi absurd Twojej wypowiedzi. Jakby to Sony było winne, że niektórzy chcą wydawać gry tylko na ich konsole... pewnie kasy trochę na to poszło, ale jednak jakiś wybór jest i nie trzeba się przy Sony upierać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2007 o 14:28, Choinix napisał:

Przecież Sony nie jest wydawcą gier, oni mają po prostu konsole :/.


Sprostowanie w stwierdzaniu: Sony mogło by wydawać swoje gry na PC miałem na myśli chociażby gry wymienione w newsie które są exclusiv-ami na konsole PS3 bo przecierz to Sony chce aby dane gry były exclusiv-ami a nie jej twórcy.

Dnia 22.08.2007 o 14:28, Choinix napisał:

Jak myślisz, jakim cudem Ex-c Sony - Devil May Cry 3 - znalazł się na komputerach? Sony po
prostu sobie stwierdziło, że "o, wydamy"? Co oni mają do tego? Mają tylko kasę, gdyby twórcy
gier i ich dystrybutorzy doszli do wniosku, że wydadzą gierkę i na PS3 i na PC, to Sony nie
ma nic do tego, w tym tkwi absurd Twojej wypowiedzi.


Twórcy gier mają wybór to oczywiste że mogą się nie zgodzić na propozycje Sony ,,exclusive dla PS3"

Jakby to Sony było winne, że niektórzy

Dnia 22.08.2007 o 14:28, Choinix napisał:

chcą wydawać gry tylko na ich konsole... pewnie kasy trochę na to poszło, ale jednak jakiś
wybór jest i nie trzeba się przy Sony upierać...


I wychodzi absurd Twojej wypowiedzi Sony jest winne bo to Sony nakłania twórców gier aby robili exclusivy dla ich konsol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2007 o 19:25, Sebat1 napisał:

Skoro sony wogóle nie interesuje sie mną PeCetowcem to nie obchodzi mnie co ta firma robi a
czego nie robi skoro i tak mnie to nie dotyczy.

geeez, no i tak samo jest z Nintendo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 15:06, Grz3chu napisał:

> Skoro sony wogóle nie interesuje sie mną PeCetowcem to nie obchodzi mnie co ta firma robi a
> czego nie robi skoro i tak mnie to nie dotyczy.
geeez, no i tak samo jest z Nintendo


Wiem, ale nie grałem ani na Wii ani na DS-ie więc nie wypowiadam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować