kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 22.03.2007 o 13:51, qrczak90 napisał:

?! Przecież to tyko folia...Czy jak jesz, powiedzmy, czipsy, to czy po otwarciu za każdym razem, kiedy musisz od nich odejść, zaklejasz paczkę taśmą klejącą? Folia, podobnie jak okładka, a nawet układ graficzny stron powinny akurat najmniej interesować w piśmie :] Oprawa graficzna ma być taka, żeby nie przeszkadzała w odbiorze treści, nie na odwrót. A od pewnego czasu CDA (i niektórzy czytelnicy) uważają chyba, że jest dokładnie na odwrót.

Złe porównanie. :) Chipsów nie odkładasz na półkę i Chipsy sie nie błyszczą ładnie na półeczce. :) A że oprawa nie powinna odciągać uwagi od treści, to fakt. Ale po to chyba CDA jest opakowane w ten sposób, żeby mozna było dowolną ilość razy sciągać i zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 15:02, Guciothic napisał:

Ale po to chyba CDA jest opakowane w ten sposób, żeby mozna było dowolną ilość razy sciągać i zakładać.


Mi się zawsze wydawało, że CDA jest pakowane w ten sposób, aby numer nie zniszczył sie w kiosku, albo żeby nic nie zginęło. :) Folia to tylko opakowanie, mające zapewnić "bezpieczeństwo" i dać ci pewność, że nie dostaniesz wyjętego psu z gardła pisma.
Moja folia spoczęła w należnym sobie miejscu - w koszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:01, rob006 napisał:

> Ale po to chyba CDA jest opakowane w ten sposób, żeby mozna było dowolną ilość razy sciągać i zakładać.

Dnia 23.03.2007 o 16:01, rob006 napisał:

Mi się zawsze wydawało, że CDA jest pakowane w ten sposób, aby numer nie zniszczył sie w kiosku, albo żeby nic nie zginęło. :) Folia to tylko opakowanie, mające zapewnić "bezpieczeństwo" i dać ci pewność, że nie dostaniesz wyjętego psu z gardła pisma. Moja folia spoczęła w należnym sobie miejscu - w koszu :D

Może i jestem maniakiem, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. 8) Tak myślę. Zwłaszcza, że prawdopodobnie jestem estetą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:35, Rosveld napisał:

Nie zabijajcie foli od CDA!!!! Dajcie jej życ!!!!! a w numerze spoko dodatki takie pierdoly jak naklejka mnie cieszą

Nawet jakbym chciał, to i tak nie moge jej nigdzie przykleić, bo sublokatorka walnięta zerwie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:46, Guciothic napisał:

> Nie zabijajcie foli od CDA!!!! Dajcie jej życ!!!!! a w numerze spoko dodatki takie pierdoly
jak naklejka mnie cieszą
Nawet jakbym chciał, to i tak nie moge jej nigdzie przykleić, bo sublokatorka walnięta zerwie...
:(




To przyklej na czoło:D:D ale ogolnie wyrazy zalu..... jaka sublokatorka??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie estetą tylko pedantem :D Każde opakowanie jakie ma ze mną do czynienia ląduje w strzępach w koszu, zanim zdążę dojść ze sklepu do domu, i to jest chyba logiczne, utylitarne podejście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:47, Rosveld napisał:

> > Nie zabijajcie foli od CDA!!!! Dajcie jej życ!!!!! a w numerze spoko dodatki takie
pierdoly
> jak naklejka mnie cieszą

>Nawet jakbym chciał, to i tak nie moge jej nigdzie przykleić, bo sublokatorka walnięta zerwie... :(

Dnia 23.03.2007 o 16:47, Rosveld napisał:

To przyklej na czoło:D:D ale ogolnie wyrazy zalu..... jaka sublokatorka??:D

Przykro to mówić, ale matka ojca jest "nieco Dziwna". Co nie znaczy wcale, że pochodze z patologii. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 16:51, Guciothic napisał:

> > > Nie zabijajcie foli od CDA!!!! Dajcie jej życ!!!!! a w numerze spoko dodatki
takie
> pierdoly
> > jak naklejka mnie cieszą
>Nawet jakbym chciał, to i tak nie moge jej nigdzie przykleić, bo sublokatorka walnięta
zerwie... :(

> To przyklej na czoło:D:D ale ogolnie wyrazy zalu..... jaka sublokatorka??:D
Przykro to mówić, ale matka ojca jest "nieco Dziwna". Co nie znaczy wcale, że pochodze z patologii.
:D

hehe spoko Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj padłem ofiarą oszustwa. Kupiłem Cd-Action, zapakowane, plakat był, i te inne bajerki a płyty nie było...
Przyjrzałem się i opakowanie na płyte było rozerwane.. a płyty nie ma... wogule żadnej płyty z tego numeru nie widziałem. Jutro jade do tego sklepu z reklamacją. Ten numer nawet fajny, ale troche słabe pełniaki (których i tak nie mam <lol>). Trochę się postarali i każdy kto kupił, może się cieszyć fajną naklejką.

Pozdro.
Ps. Naklejke już przykleiłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to mój kolega miał na odwrót wszystkie gadżety miał po 2x:) Poradnik, kartę rabatową, naklejkę i płytę:D To się nazywa szczęście. Ale za to mój kolega myśli, że skoro ma dwie karty rabatowe czyli w sumie 40% (tak myśli) że może to użyć razem jako 40% (lol z niego wiem:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 21:39, Carl92 napisał:

Wie ktoś, którego dokładnie ma być następny numer CDA (chodzi mi o dzień tygodnia)


Następny numer ukaże się 17 kwietnia to jest we Wtorek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 21:41, Adidas66 napisał:

> Wie ktoś, którego dokładnie ma być następny numer CDA (chodzi mi o dzień tygodnia)

Następny numer ukaże się 17 kwietnia to jest we Wtorek.


I znowu jakiś numer specjalny. Z tego co wyczytałem we wstępniaku to szykują jakieś zmiany, może Layout albo cuś pokrewnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2007 o 21:18, Carl92 napisał:

Za to mój kolega miał na odwrót wszystkie gadżety miał po 2x:) Poradnik, kartę rabatową, naklejkę
i płytę:D To się nazywa szczęście. Ale za to mój kolega myśli, że skoro ma dwie karty rabatowe
czyli w sumie 40% (tak myśli) że może to użyć razem jako 40% (lol z niego wiem:D)


Ja w tym numerze również miałem 2 razy kartę rabatową i dodatek CD Projektu. Cóż za dziwny zbieg okoliczności, prawda?:)
PS: Szkoda, że dwóch płytek nie dostałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze karat nie oferuje nic ciekawego...przynajmniej dla mnie,bo sprzęt kupuje przez znajomego w TechDacie z marżą 1gr i na różnych produktach zyskuję jakieś 15-25% z ich cen.Tipsomaniak super,a co do pisma to dopiero wstępniak przeczytałem;/ A co do gier żadna mnie nie skusiła...sorki CDA ale gierkowo słabiej niż ostatnio, a co do treści to...........muszę dopiero poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się