kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 22.01.2011 o 14:34, PidzamaP napisał:


Kto jeszcze uwaza ze ten numer jest dobry? (dobrze ze sie skusilem na tomb raiderke ;))


Też uważam, że jest doby. A sam tomb raider jest świetny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 07:44, PidzamaP napisał:

Ale i tak nie przeboleje tego, ze wywalili game walkera. Uwielbialem czytac te durne
komentarze :P


To zależy od upodobań, bo jak dla mnie to głupie poświęcać cztery strony na durne komentarze i ja np. nigdy ich nie czytałem. Teraz jest chyba ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 07:44, PidzamaP napisał:

Ale i tak nie przeboleje tego, ze wywalili game walkera. Uwielbialem czytac te durne
komentarze :P


Dokładnie. GW był jedną z części pisma, która była przeze mnie czytana na samiutkim początku.

A może przywróciliby GW, a w zamian zlikwidowaliby te nędzne komentarze Jediego w AR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 13:24, Divii napisał:

A może przywróciliby GW, a w zamian zlikwidowaliby te nędzne komentarze Jediego w AR.


Piona chłopie :P Mam takie samo zdanie. Game Walker był bardzo fajny i cholernie mi tego brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak odszedł Jedi to było narzekanie, żeby wrócił z powrotem a jak już jest to też źle...
Sądzę, że jeżeli w redakcji czasopisma (a nie gazety, lektura AR przez 6 lat coś jednak przyniosła, Smugg byłby dumny :P ) wszyscy nadal by uważali GW za świetną zabawę itd. to by został. Już wolę brak czegoś niż by to miało być robione na siłę...

A co do wycieczki Smugglera do Afryki... Troszki się podniecacie za mocno ;) Jak tak dalej pójdzie to wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 13:32, SongoX napisał:

Piona chłopie :P Mam takie samo zdanie. Game Walker był bardzo fajny i cholernie mi tego
brakuje.


Podpisuję się pod tym. GW był moim ulubionym "działem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 13:42, Evertsen_Dante napisał:

Już wolę brak czegoś niż by to miało być robione na siłę...


Przy niektórych dopiskach Jediego czuję jakby były pisane na siłę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisalem durnych, bo jakbym napisal z ukrytym dla niektorych sensem, to zapewne polowa by mnie nie zrozumiala.

PS. mi tam Jedi nie przeszkadza. Starzejecie sie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 15:21, SongoX napisał:

> Już wolę brak czegoś niż by to miało być robione na siłę...

Przy niektórych dopiskach Jediego czuję jakby były pisane na siłę.


Niektórych? Ja mam takie wrażenie przy 90% tych dopisków. To chyba CD-Actionowy człowiek beton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2011 o 16:20, Divii napisał:

Niektórych? Ja mam takie wrażenie przy 90% tych dopisków. To chyba CD-Actionowy człowiek
beton.

Wania i Kaloryferowy pewnie niedługo cię odwiedzą...przygotuj się, chociaż i tak nic ci już nie pomoże ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Anegdotki o Wani jeszcze znosiłem, ale te historyjki o Kaloryferowym są po prostu... złe. Coraz częściej mam wrażenie, że średnia wiekowa czytelników CD-Action drastycznie spada, a oni się do tego dostosowują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 08:06, Divii napisał:

Anegdotki o Wani jeszcze znosiłem, ale te historyjki o Kaloryferowym są po prostu...
złe. Coraz częściej mam wrażenie, że średnia wiekowa czytelników CD-Action drastycznie
spada, a oni się do tego dostosowują.


Po prostu przechodzą kryzys wieku średniego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 09:24, Evertsen_Dante napisał:

Po prostu przechodzą kryzys wieku średniego :)


Po prostu kupuje ich więcej młodzików niż takich pryków jak wy :) Niech jeszcze dorzucą do następnego numeru krochmal i garnitur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Trudno się nie zgodzić. Teksty z kaloryferowym są po prostu żałosne. Ja niestety nie pamiętam czasów Jedi (wtedy czytałem inne pismo poświęcone grom komputerowym), więc albo kompletnie nie rajcują mnie jego "żarty", bądź po prostu obniżył drastycznie loty. Choć Wania jeszcze obleci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 14:25, Perry_Cox napisał:


Trudno się nie zgodzić. Teksty z kaloryferowym są po prostu żałosne. Ja niestety nie
pamiętam czasów Jedi (wtedy czytałem inne pismo poświęcone grom komputerowym), więc albo
kompletnie nie rajcują mnie jego "żarty", bądź po prostu obniżył drastycznie loty. Choć
Wania jeszcze obleci.


Ja mam wrażenie, że obniżył loty. Mam jeszcze CDA z Jedi i wtedy jego humor był... lepszy :P

We wanna Wania back!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2011 o 14:54, necron1501 napisał:

We wanna Wania back!


Jedi był w CDA kilka lat temu ostatni raz :) Po takiej przerwie mogliście się odzwyczaić. Są dwie opcje:
A) humor zmienił się jemu
B) wy się zmieniliście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym numerze w AR ktoś napisał maila z pytaniami, a w nim między innymi pytanie o to, czy mogliby coś zrobić z tymi "żartami" Jediego. Lud przemówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się