kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 09.02.2011 o 14:16, PJ_MW napisał:

Drugą pełną wersją w marcowym numerze CDA jest SBK X: Superbike World Championship,

Bez szału, co tu więcej pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 14:16, PJ_MW napisał:

Drugą pełną wersją w marcowym numerze CDA jest SBK X: Superbike World Championship,
czyli kolejne motorowe wyścig(warto jednak wspomnieć, że jest to polska premiera)i, powiem
szczerze, że liczyłem na coś lepszego, mam nadzieję, że jutrzejszy, ostatni już przeciek
pozytywnie mnie zaskoczy.


Moim zdaniem słabo. Czekamy na jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2011 o 14:16, PJ_MW napisał:

powiem
szczerze, że liczyłem na coś lepszego, mam nadzieję, że jutrzejszy, ostatni już przeciek
pozytywnie mnie zaskoczy.


Ja bym sie w tym miesiacu nie spodziewal jakiegos super, mega pelniaka. W koncu to numer marcowy bedzie. Za miesiac bedzie 04/2011 czyli urodzinowy, a na urodziny CDA zawsze sa jakies fajniejsze pelniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Superbike to bardzo fajny pełniak, przynajmniej dla mnie. Gier akcji było już nadto w ostatnim czasie w CDA, pora na odmianę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może było ale nie koniecznie wszystkie fajne. Ja Antologię Thiefa mam i średnio mi się podobał, SBK X: Superbike World Championship mnie jakoś za bardzo nie interesuję i czekam na ostatniego naprawdę powalającego pełniaka. Raz od czasu do czasu mogli by nam zrobić miłą niespodziankę no i do tego urodzinowy numer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 11:14, DambialkoX napisał:

Raz od czasu do czasu mogli by nam zrobić
miłą niespodziankę no i do tego urodzinowy numer.


W CDA dosc czesto sa ciekawe pelne wersje. A numer urodzinowy jest za miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 11:14, DambialkoX napisał:

Raz od czasu do czasu mogli by nam zrobić miłą niespodziankę no i do tego urodzinowy numer.

Gwarantuję, że taka niespodzianka będzie, ale nie teraz, tylko za miesiąc, na 15. urodziny. Gothic 3 zapewne będzie :-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 11:16, Wojman napisał:

> Raz od czasu do czasu mogli by nam zrobić
> miłą niespodziankę no i do tego urodzinowy numer.

W CDA dosc czesto sa ciekawe pelne wersje. A numer urodzinowy jest za miesiac.


A no tak, pomyłka zawsze mylę się o ten 1 miesiąc ;]

Piciambeer: Wszystko możliwe, pożyczyłem sąsiadowi - kumplowi Gothica 3 wróciła do mnie porysowana płyta i nie chcę mi odkupić bo mi, że to nie jego wina, a rysy nie było jak mu pożyczałem to dla mnie nie będzie jeszcze tak źle, ale jakoś wątpię żeby G3 dali ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 11:18, Piciambeer napisał:

> Raz od czasu do czasu mogli by nam zrobić miłą niespodziankę no i do tego urodzinowy
numer.
Gwarantuję, że taka niespodzianka będzie, ale nie teraz, tylko za miesiąc, na 15. urodziny.
Gothic 3 zapewne będzie :-3



Gothic 3 był w Play. To w sumie jako główny pełniak na urodziny odpada. Ale jestem pewien, że za miesiąc CDA zaskoczy nas pozytywnie zawartością płytki;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 11:24, DambialkoX napisał:

Piciambeer: Wszystko możliwe, pożyczyłem sąsiadowi - kumplowi Gothica 3 wróciła do mnie
porysowana płyta i nie chcę mi odkupić bo mi, że to nie jego wina, a rysy nie było jak
mu pożyczałem to dla mnie nie będzie jeszcze tak źle, ale jakoś wątpię żeby G3 dali ;P.

Z tym Gothickiem to tak tylko rzuciłem. A nie wiedziałem że w Playu był.

No i 1. zasada pożyczania płyt: kiedy płyta wraca do ciebie porysowana, to zawsze taka już była w momencie wypożyczania ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to poczekamy na zapowiedż, ale coś mi się zdaje że podaruję sobie ten numer, chyba że jakieś ciekawe artykuły będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 13:55, PJ_MW napisał:

Może być, ale w następnym miesiącu liczę na jakąś bombę.


Ja tak samo. Pełniaki traktuje jako dodatek, ale fajnie jak się dostaje gry które miało się kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2011 o 13:55, Meketh napisał:

No to poczekamy na zapowiedż, ale coś mi się zdaje że podaruję sobie ten numer, chyba
że jakieś ciekawe artykuły będą.


podpisuje się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Indyk platformówka, którą się zachwycała branża...

To będzie ciekawe. Ciekawe, zwyczajnie. Nie widzę powodu by szaty drzeć, bo nie dali Mass Effecta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się