kris2005a

CD-ACTION

38291 postów w tym temacie

Dnia 23.01.2007 o 20:46, Draxvoxdor napisał:

No to se kupie:) A demka mi żadne nie chodzą ostatnio, no bo mam laptopa. A to zbyt dobre narzędzie
do gry nie jest:(


Spróbuj grać w Kurkę Wodną na laptopie bez myszki. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, i to jest minus CDA - powinno mieć ze 200 stron. ;P Albo 150 str. i na ich stronie co tyd. nowe recki, które w numerze się nie zmieściły. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 10:08, darth 16 napisał:

Eh, i to jest minus CDA - powinno mieć ze 200 stron. ;P Albo 150 str. i na ich stronie co tyd.
nowe recki, które w numerze się nie zmieściły. :D

swego casu miewało po dwieście stron...

Ale w sumie jakby mieli na siłę upychać tekst, albo dawać duużo więcej reklam to lepiej zostawić tyle ile jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 10:08, darth 16 napisał:

Eh, i to jest minus CDA - powinno mieć ze 200 stron. ;P Albo 150 str. i na ich stronie co tyd.
nowe recki, które w numerze się nie zmieściły. :D

Już było to wielokrotnie wałkowane... więcej stron= więcej reklam. Na naszą prośbę zrobiono 150str.(ankieta)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już przeczytałem całe CD-Action! Nawet recenzje które mnie skrajnie nieinteresują, czytam bo na końcu czeka AR :-). Zawsze czytam CD-Action od początku do końca, żadnej opuszczonej recenzjj czy artykułu, gdy już szkończe CD-A idzie na zasłużoną emeryturę (czyli na pułeczkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:16, rob300i napisał:

Ja już przeczytałem całe CD-Action! Nawet recenzje które mnie skrajnie nieinteresują, czytam
bo na końcu czeka AR :-). Zawsze czytam CD-Action od początku do końca, żadnej opuszczonej
recenzjj czy artykułu, gdy już szkończe CD-A idzie na zasłużoną emeryturę (czyli na pułeczkę
:-)

Proponuję zacząć teraz małą dyskusję w stylu " Jak czytamy CDA?" w tym temacie , bo szkoda nowy zakładać.
Kto się przyłącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie wczoraj nowe CDA kupiłem.
Jeśli chodzi o pełniaki, to bywało lepiej, ale w końcu to nie dla nich kupuję CD-Action.
Przeczytałem już oczywić Na Luzie i zapowiedź Test Drive''a Unlimited. Zabrałem się też za NDSN.
Jednak nie ma to jak stare, dobre CDA :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to zacznę ja,
Otóż:
1. Najpierw rzucam się na CDA i pożeram okładkę wzrokiem.
2. Potem otwieram folię (delikatnie,żeby móc póżniej zapakować) i cholernie napalony zaczynam pobieżnie przerzucać strony.
Wariant I: Jakiś artykuł/recenzja strasznie mnie zainteresowała
3. Czytam łapczywie wszystkie artykuły, które mnie najbardziej zainteresowały.
Wariant II: Wszystko mnie interesuje równie ciekawie, aczkolwiek nie ma tu mowy o jakichś skrajnych emocjach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co?
Ja jestem wielkim fanem CDA, czytałem je nieprzerwanie praktycznie od 1999 do połowy 2006 roku... więc mamy tu siedem wspaniałych lat, sporo miejsca zawalonego przez numery...

Wrzesień 2006 to śmierć CDA w mej podświadomości. Nagle doszły wydatki na dojazd do szkoły, jedzenie na mieście (do domu wracam po 18.30 a wychodzę około 7, więc muszę coś zjeść...a w domu rano nie mam czasu kanapek zrobić nawet :) ). Dlatego teraz nawet nie orientuję się, co w CDA jest... komputerowa rozrywka odeszła na dalszy plan.

Ale, ToMoZ wspomniał, iż jest zapowiedź Test Drive''a nowego... widzę, ze trzeba kaskę wydać ;)
Pozdrawiam fanów najlepszego pisma dla graczy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:42, Lampek napisał:

A wiecie co?
Ja jestem wielkim fanem CDA, czytałem je nieprzerwanie praktycznie od 1999 do połowy 2006 roku...
więc mamy tu siedem wspaniałych lat, sporo miejsca zawalonego przez numery...

Wrzesień 2006 to śmierć CDA w mej podświadomości. Nagle doszły wydatki na dojazd do szkoły,
jedzenie na mieście (do domu wracam po 18.30 a wychodzę około 7, więc muszę coś zjeść...a w
domu rano nie mam czasu kanapek zrobić nawet :) ). Dlatego teraz nawet nie orientuję się, co
w CDA jest... komputerowa rozrywka odeszła na dalszy plan.

Ale, ToMoZ wspomniał, iż jest zapowiedź Test Drive''a nowego... widzę, ze trzeba kaskę wydać
;)
Pozdrawiam fanów najlepszego pisma dla graczy w Polsce.


Który masz aktualnie poziom nauczania? Studia / Liiceum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:44, Guciothic napisał:


Który masz aktualnie poziom nauczania? Studia / Liiceum?


Liceum, co dziwne może się dla niektórych wydać...a dokładniej to, ze nie mam czasu i forsy na CDA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:39, Guciothic napisał:

No to zacznę ja,
Otóż:
1. Najpierw rzucam się na CDA i pożeram okładkę wzrokiem.
2. Potem otwieram folię (delikatnie,żeby móc póżniej zapakować) i cholernie napalony zaczynam
pobieżnie przerzucać strony.
Wariant I: Jakiś artykuł/recenzja strasznie mnie zainteresowała
3. Czytam łapczywie wszystkie artykuły, które mnie najbardziej zainteresowały.

Wariant II: Wszystko mnie interesuje równie ciekawie, aczkolwiek nie ma tu mowy o jakichś skrajnych
emocjach:)

3.Przewracam CDA na pierwszą stronę i czytam wstępniak, póżniej Na Luzie i AR oraz świetne felietony w GW.
4. Znowu od nowa. Co ciekawsze zapowiedzi, recenzje, dział sprzętowy i co ciekawszą część pisma.

Następny atap dla obu wariantów:
5. Następuje wypalenie(?) i odkładam CDA (oczywiście w folii) na półkę na jakiś czas.
6.Po jakimś czasie biorę CDA z półki i spokojnie dalej czytam wszystko, co wcześniej przeoczyłem. Szczęśliwy finał:DDD

7. Biorę się za płytkę. Instaluję bonusy i AMaga. Kolejne 6 dni z głowy.

Z powrotem na półkę do kolekcji - płytki i gazeta.

Super szczęśłiwy finał:DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.01.2007 o 17:56, Lampek napisał:

>
> Który masz aktualnie poziom nauczania? Studia / Liiceum?

Liceum, co dziwne może się dla niektórych wydać...a dokładniej to, ze nie mam czasu i forsy
na CDA :)

Ja chodzę do III Gimnazjum i właśnie dlatego mam skąd brać kasę na CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się