Zaloguj się, aby obserwować  
Ksiaze_Polkrwi

Harry Potter i Książę Półkrwi - film

26 postów w tym temacie

Dnia 22.08.2007 o 20:19, Książe Pólkrwi napisał:

Zdjęcia do 6 części o Harrym Potterze ruszyly (albo niedlugo rusza). Myslicie ze klimatem bedzie
przypominala Zakon Feniksa?

nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie będzie dużo bardziej mroczna. Sama książka jest dużo bardziej ponura aniżeli poprzedniczki więc... wiadomo. Tak czy inaczej wydaje mi się że "filmy grozy dla dzieci" lepiej się sprzedają niż "filmy familijne". Ale według mnie nie uda się przenieść na ekran pewnych podtekstów które dało się zaobserwować tylko w książce. Zresztą tak też stało się w zakonie feniksa. Oglądając film miałem wrażenie że jest zbyt płytki w stosunku do książki a osobnik nieobeznany z książką niezbyt załapie o co chodzi.


[ ziomal 23
Takie posty jak ten którego dodałeś to spam. Autor tematu zadał pytanie aby nawiązać głębszą dyskusję, a nie zyskać dwuwyrazową odpowiedź... staraj się rozwijać trochę swoje odpowiedzi. ] /koniec offtopa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 20:21, ziomal 23 napisał:

> Zdjęcia do 6 części o Harrym Potterze ruszyly (albo niedlugo rusza). Myslicie ze klimatem
bedzie
> przypominala Zakon Feniksa?
nie bedzie


Cóż za rozbudowana, skomplikowana, i niezwykle wiele wnosząca do tematu wypowiedź...
Hmm... reżyser ten sam co w Zakonie, więc zapewne tak, no może ciut mroczniej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się film "Zakon Feniksa" nie podobał, choć książka była jedna z najlepszych części. Uważam, że twórcy filmu nie odzwierciedlili na ekranie dramatyzmu które było w finale książki. Dlatego mam nadzieję, że "Książę Półkrwi" wyglądac będzie nieco inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakonu Feniksa nie czytałem, ale Książę Półkrwi tak. Szóstka rzeczywiście jest mroczna i film pewnie też będzie. Tylko żeby nie było tak jak z filmem piątki. Chociaż piątki nie czytałem, to w filmie widać było chaos i że wszystko było upchane na szybko. Aby Książę Półkrwi się bardziej udał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Książe Półkrwi ma mniej stron niż Zakon Feniksa, więc nie będą musieli wywalać 80% wątków, tylko jakieś 60%. :P

Poza tym, jak wszystko dobrze pójdzie, reżyser nie będzie polegał na wersji książki dla dzieci, nie będzie "ugrzeczniał", to otrzyma znaczek 15+. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżęli chodzi o adaptacje Zakonu Feniksa, to myśle żę miała za dużo przeskoków akcji na początku filmu.A 6 tom jak dla mnie(to moje zdanie) jest słabsza od zakonu feniksa.Filmu na podstawie 6 tomu jakoś nie specjalnie wyczekuje . No ale nic nie jest idealne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze film na podstawie Ksieci Polkrwi bedzi najmroczniejsza i najstraszniejsza czescia Harry''ego jaka kiedykolwiek sie ukazala. Juz nie moge sie doczekac. Ale Harrego musi koniecznie zagrac Daniel Radcliff, bo chodza slucy ze chce zrezygnowac. wiecie cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:23, wybrany4567 napisał:

Mysle ze film na podstawie Ksieci Polkrwi bedzi najmroczniejsza i najstraszniejsza czescia
Harry''ego jaka kiedykolwiek sie ukazala. Juz nie moge sie doczekac. Ale Harrego musi koniecznie
zagrac Daniel Radcliff, bo chodza slucy ze chce zrezygnowac. wiecie cos o tym?

Chodziły :) Jednak Daniel zdecydował się zagrać nawet w siódmej-ostatniej części serii filmu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:23, wybrany4567 napisał:

Mysle ze film na podstawie Ksieci Polkrwi bedzi najmroczniejsza i najstraszniejsza czescia
Harry''ego jaka kiedykolwiek sie ukazala. Juz nie moge sie doczekac. Ale Harrego musi koniecznie
zagrac Daniel Radcliff, bo chodza slucy ze chce zrezygnowac. wiecie cos o tym?


Czytałem książkę i zgadzam się z tobą - ta część będzie najbardziej mroczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:25, Sarturias napisał:

> Mysle ze film na podstawie Ksieci Polkrwi bedzi najmroczniejsza i najstraszniejsza czescia

> Harry''ego jaka kiedykolwiek sie ukazala. Juz nie moge sie doczekac. Ale Harrego musi
koniecznie
> zagrac Daniel Radcliff, bo chodza slucy ze chce zrezygnowac. wiecie cos o tym?
Chodziły :) Jednak Daniel zdecydował się zagrać nawet w siódmej-ostatniej części serii filmu
:)

to ja chyba nie pojde na ostatnią :) przecież on jak byk tam mi na ekranie wyglądał! ale teraz pozostaje tylko czytać newsy i czekać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:36, Smoczy Wilq napisał:

to ja chyba nie pojde na ostatnią :) przecież on jak byk tam mi na ekranie wyglądał! ale teraz
pozostaje tylko czytać newsy i czekać. ;)

Jaki byk??? Przecież on jest niższy od mnie choć jestem młodszy od niego o 4 lata. :D On ma gdzieś z 165 i wygląda na zdjęciach jak dzieciak ze wzrostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 22:24, juke napisał:

> to ja chyba nie pojde na ostatnią :) przecież on jak byk tam mi na ekranie wyglądał! ale
teraz
> pozostaje tylko czytać newsy i czekać. ;)
Jaki byk??? Przecież on jest niższy od mnie choć jestem młodszy od niego o 4 lata. :D On ma
gdzieś z 165 i wygląda na zdjęciach jak dzieciak ze wzrostu.

Tja ale jest zbudowany jak facet juz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam ze Harry Potter 6 będzie najlepszy. A co Daaniela to ma zagrać jeszcze w tej i następnej części, tylko niewiadomo czy odtwórczyni roli Hermiony się nie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No! mam nadzieję, żę będzie dobrae jak Zakon. Mam nadzieję, że reżyser nie zepsuje ekranizacjii tej świetnej książki. Kilmatem może być podobna. PS ciekawe jak będzie wyglądać gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 13:16, W.S.A.D napisał:

No! mam nadzieję, żę będzie dobrae jak Zakon. Mam nadzieję, że reżyser nie zepsuje ekranizacjii
tej świetnej książki. Kilmatem może być podobna. PS ciekawe jak będzie wyglądać gra :)

Jeśli bedzie taka jak ZF to spox

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 14:18, Książe Pólkrwi napisał:

Jeśli bedzie taka jak ZF to spox

ZF mi się podobał, ale tyle wątków zostało uciętych że nie można czasami zrozumieć.
Książę Półkrwi ma 600 coś stron to już mam nadzieję że, nie będą musieli ciąć tak wątków, a jak będzie to niech wydłużą film. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować