Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Games Convention 2007 - Wiedźmin - wrażenia z gry

106 postów w tym temacie

Ale ludzie, czego tu się bać? Kurde, to jest beta, a z tego co pisali, to na kompie o podanych parametrach chodzi na max detalach bez ścinki (I podejrzewam, że na dość sporym ekranie :P). Więc do wydania podejrzewam jeszcze poprawią, bo nie wydaje mi się, żeby programiści silnika to już sobie odpoczywali. I przestanie dawać swoją konfigurację, bo NIKOGO to nie interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 22:37, Marrbacca napisał:

Ale ludzie, czego tu się bać? Kurde, to jest beta, a z tego co pisali, to na kompie o podanych
parametrach chodzi na max detalach bez ścinki (I podejrzewam, że na dość sporym ekranie :P).
Więc do wydania podejrzewam jeszcze poprawią, bo nie wydaje mi się, żeby programiści silnika
to już sobie odpoczywali. I przestanie dawać swoją konfigurację, bo NIKOGO to nie interesuje!

Masz 100% racji Marrbacca - zawsze mnie bawi gdybanie "czy mi pójdzie" po podaniu przez dziennikarza danych o konfiguracji optymalnej dla bety. Primo: deweloper nie może sobie pozwolić na to, by na pokazach coś sie cięło, więc ma maszynę z dużą nadwyżką mocy przerobowych. Secundo: jeśli na czymś płynnie chodzi beta, to po zamknięciu i optymalizacji silnika gra na analogicznym sprzęcie będzie śmigać jak rakieta. Tak więc jedyne co można teraz wydedukować, to że podana konfiguracja z Lipska jest w 100% wystarczająca do odpalenia finalnego Wieśka na maksymalnych detalach i jeszcze sporo mocy zostanie w zapasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ciekawe na jakich detalach będzie wiedźmin u mnie chodził(AMD Athlon 64 3200+, 1 Giga Ram ale planuje dokupić jeszcze 1 Giga,Geforce 6800 GS 256/256)
Nie wiem czemu i obym się mylił ale zdaje mi się że premiera jeszcze się trochę obsunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać wymagania całkiem przyzwoite... Mam nadzieję, że mi też będzie pływać...
No, ale póki co brak kasy na jakiekolwiek gry... Kiedyś na pewno poświecę chociaż trochę czasu Wiedźminowi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za panika odnośnie wymagań:) Aż śmiać mi się chce;) Ludziska wyluzować:)
A ja w bete nie chciałbym zagrać, spokojnie sobie czekam na premierę i moje EK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to sobie kompa zamowilem, jutro moze bedzie. Ale jak teraz patrze na te wymagania to nie jestem pewny czy na maxa mi pojdzie :/

DDR2 2GB 800 MHz
Athlon 64 X2 5200+
GeForce 8600GTS Galaxy 256MB Zalman - wlasnie boje sie o ta karte :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 23:38, pllayboyy napisał:

Taaaa tak napisal cdp ale poczytajcie se na wp.pl tam pisza ze byla gra na 8800GTX i czasem
byly lekkie scinki...

CDP raczej nic o wymaganiach nie pisał, jeśli tak, to mnie oświeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Core2Duo 2,2Ghz, 2GB Ramu oraz Geforcie 8800GTS 320MB ekhmm ;P
Ale mniejsza o wymagania. Według mnie komputery takie dostali od jakiejś firmy, możliwe że od Atari, a pewnie żeby pograć na max nie trzeba mieć takiego sprzętu. Z pewnością wystarczy karta z serii 7x.

Z drugiej strony tekst wygląda jakby był pisany jeszcze przed targami. I tylko dopisano do niego kilka elementów bo nic ciekawego się w nim nie dowiedzieliśmy. Czekam na gameplaye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boooże :| Z miesiąc temu, były podawane wymagania, na 6600GT 1gb ramu i jakims takich stokowym procku można grać na średnich :) A ten co wymyślił że na 8800GTX sie zacina, ehh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde gdybym miał lepszego kompa to nawet polował bym na edycje kolekcjonerskom no cóż starszy mówił że bedzie nowy komp ale nie mówił kiedy wiec znajac go bede miał nowego kompa za 147 lat ://////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak bedzie z tymi wymaganiami :D. Miejmy nadzieje ze tworcy odpowiednio dopracuja strone graficzna i sie nie zaskoczymy :D. No to do przyszlego tygodnia! (widze tez tutaj jeden nowy screen z gry, ten ostatni)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy uciągnie na moim gracie radeon 9550 i ok 750 ddr ram i dwu rdzeniówka procesorek 2,8. Procesorek to jedyna rzecz która jest u mnie nie jest zmieniana od paru lat. A ile te 3 lata tem musiałem za niego dac Łohoho chyba 700 zł jak dobrze pamiętam a propos gdzie znajdę wymagania do gry ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 03:16, Lucas the Great napisał:

> Taaaa tak napisal cdp ale poczytajcie se na wp.pl tam pisza ze byla gra na 8800GTX i czasem

> byly lekkie scinki...
CDP raczej nic o wymaganiach nie pisał, jeśli tak, to mnie oświeć...


"Core2Duo 2,2Ghz, 2GB Ramu oraz Geforcie 8800GTS 320MB"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 12:51, pllayboyy napisał:

"Core2Duo 2,2Ghz, 2GB Ramu oraz Geforcie 8800GTS 320MB"

No i gdzie tu wymagania? To jest konfiguracja testowego kompa na którym BETA się NIE zacina na MAX detalach.
Słowa klucze podkreśliłem, jakby ktoś jeszcze czegoś nie rozumiał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:08, Marrbacca napisał:

> "Core2Duo 2,2Ghz, 2GB Ramu oraz Geforcie 8800GTS 320MB"
No i gdzie tu wymagania? To jest konfiguracja testowego kompa na którym BETA się NIE
zacina na MAX detalach.
Słowa klucze podkreśliłem, jakby ktoś jeszcze czegoś nie rozumiał


ja wiem o tym...tylko ze na wp napisali ze na 8800gtx sie zacinal czasem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować