Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Guitar Hero III w październiku

13 postów w tym temacie

pepsi

Firma Activision ogłosiła, że przed premierą gry Guitar Hero III ukaże się jej demo. Przetestować próbną wersję tego tytułu będą mogli wszyscy ci, którzy zakupią nowy tytuł z firmowany przez Tony'ego Hawka - Proving Ground na Xboksa 360.

Przeczytaj cały tekst "Demo Guitar Hero III w październiku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co mi Guitar Hero jak mam Frets on Fire :) , ktory jest darmowy i jest mnóstwo kawałków do grania.
Takie Granie szybko sie nudzi, jak by zrobili sztuczne struny zamiasdt tych 5 przycisków na gitarze i rozbudowany tutorial... ech marzenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie wsadzicie sobie waszych beznadziejnych komentarzy w stylu "nie interesuje mnie gra" i "nie mam konsoli" w zadek, czyli tam, gdzie ich miejsce? Po jaki dzwonek mamy wszyscy to czytać?

Co do newsa: po co Activision daje demo do takiej gry? 99,9% ludzi kupujących THPG nie ma pewnie gitar i nic sensownego z tym demem nie zrobi. Ta gra ma powera dopiero z kontrolerem i jak ktoś w to nie grał nigdy na gitarze, to ciężko sobie wyobrazić, ile od niego zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wole juz pograc w darmowe frets on fire przez 5 minut z muzyka ktora sam sobie wybiore, za darmo, niz machac kiczowata gitara :P.
Przeciez ta gitara ma tez 5 przyciskow wiec powiedzcie mi jaka roznica w trzymaniu owej gitary a klawy w lapach?
Ja rozumiem gdyby były struny no wtedy to zupełnie inna liga ale tak to poprostu kawałek plastiku.
A Guitar Hero widzialem u kolegi zagrałem poczym sciagnalem sobie Frets on Fire pograłem 2 dni skasowalem zapomnialem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 18:16, J4nek napisał:

Wole juz pograc w darmowe frets on fire przez 5 minut z muzyka ktora sam sobie wybiore, za
darmo, niz machac kiczowata gitara :P.
Przeciez ta gitara ma tez 5 przyciskow wiec powiedzcie mi jaka roznica w trzymaniu owej gitary
a klawy w lapach?
Ja rozumiem gdyby były struny no wtedy to zupełnie inna liga ale tak to poprostu kawałek plastiku.


Jaka jest różnica? Ot taka, że w przypadku FoF machasz sobię klawiaturą...i tylko klawaiturą. Natomiast w GH można pomachać sobię imitacją gitary, zwłaszcza Flying V (YEAH, BABY, ROCK ME!). No chyba, że się ma czadową wyobraźnię i nie widzi się klawki, a gitarę (np. Tracer i Fender brzmią w miarę podobnie, nie? :P)
Żeby nie było - nie posiadam żadnej konsoli, gram za to w FoFa (i lubię grać). Chociaż przy dobrym PeCecie konsola raczej nie potrzebna - emulator+przejściówka+gitara (Flying V, YEAH!)+płyta z GH i można grać. Ba, tą gitarę można zastosować także w FoF (ktoś kiedyś nawet używał kontrolerów od Wii).

Anyway, dystrybucja tego dema nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować