Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin, World in Conflict oraz wiele innych atrakcji - na konwencie POLCON 2007

42 postów w tym temacie

gram.pl

W dniach 30 sierpnia - 2 września, w warszawskim hotelu Gromada odbędzie się Ogólnopolski Konwent Miłośników Fantastyki - POLCON 2007. Obecny na konwencie CD Projekt przygotował dla uczestników wiele atrakcji związanych m.in. z takimi tytułami jak Wiedźmin czy World in Conflict.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin, World in Conflict oraz wiele innych atrakcji - na konwencie POLCON 2007" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDProjekt lepiej by się na Warsaw Games Show (którego już nie ma od roku... :( ) wystawiało lub próbowało współorganizować takie imprezy, a nie na Zlocie Miłośników Fantasy gry będzie pokazywać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... dlaczego wszystkie imprezy muszą być organizowane w tej chamskiej :D Warszawie?

A tak w ogóle to nie wiem co taki World in Conflict czy też Medieval II mają wspólnego z fantastyką, no ale ok. Gracze będą mieli uciechę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ech... dlaczego wszystkie imprezy muszą być organizowane w tej chamskiej :D Warszawie?"

Polcon jest impresą "przenośną". Za rok będzie w Zielonej Górze. Zapraszam! (data idealna na pokaz pierwszego add-onu do Wiedźmaka:)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 13:50, Darkstar181 napisał:

A tak w ogóle to nie wiem co taki World in Conflict czy też Medieval II mają wspólnego z fantastyką,
no ale ok. Gracze będą mieli uciechę.

Z tego, co wiem, to World in Conflict przedstawia alternatywną wersję historii, a to już pod fantastykę podpada. ;)

A ja czekam na konkurs wiedzy o cRPG. Pora sprawdzić swą wiedzę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenieśmy stolicę do Częstochowy za to, że nam województwa zabrali! Tak! ja też chce mieć takie fajne imprezy w swoim mieście. :(

P.S. WiC do fantastyki pasuje tak jak ja do ludzi mądrych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobotę są 2 prezentacje przedpremierowe materiałów z Wiedźmina. Jedna o 12, druga o 15. Pytanie brzmi: Czy będą one takie same tylko o różnych porach dnia czy różne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kukowsky popieram cie (Bo też mieszkam w Częstochowie :) )
No a tak pozatym nawet fajnie zapowiada sie impreza !
Lecz powinno być więcej takich imprez i we wszystkich większych miastach !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 17:00, mixel napisał:

Kukowsky popieram cie (Bo też mieszkam w Częstochowie :) )
No a tak pozatym nawet fajnie zapowiada sie impreza !
Lecz powinno być więcej takich imprez i we wszystkich większych miastach !!

Polcon jest co roku w innym mieście - ten akurat w Wawie - do tego mieszkańcy danego miasta to zawsze mała część uczestników Polconu, na tę imprezę ludziska zjawiają się z całej Polski (i nie tylko). Nie ma co płakać, że się mieszka w innym mieście, tylko pakować manatki i napierać na Polcon. Miejsca noclegowe jeszcze są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale wyjeżdżam z polski i niemam nawet jak być na tej imprezie , A szkoda :)
No i mam nadzieje że będzie gdzieś bliżej np. w Katowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować