Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

BioShock sprzyja Take-Two

56 postów w tym temacie

Dnia 25.08.2007 o 11:21, Sido15 napisał:

Ahh szkoda gadać ... kupiłem edycję kolekcjonerską , wysyłka miała się odbyć 27 Sierpnia lecz
z nie wyjaśnionych przyczyn ( chłopak nie umiał mi wytłumaczyć dlaczego została przełożona
) odbędzie się 3 Września ! Istny skandal ...


Noo, a co ja mam powiedzieć? Nie mam Xboxa, więć grę bd miał dopiero pod koniec września lub na początku października...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:25, Mikex napisał:

Noo, a co ja mam powiedzieć? Nie mam Xboxa, więć grę bd miał dopiero pod koniec września lub
na początku października...;/


Radziłbym się rozglądać na Allegro bo dzisiaj się pojawiło trochę na aukcjach BioShock''a ( na razie na X360 lecz może się pojawić na PC ) , albo kupić za granicą ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 11:30, Sido15 napisał:

Radziłbym się rozglądać na Allegro bo dzisiaj się pojawiło trochę na aukcjach BioShock''a (
na razie na X360 lecz może się pojawić na PC ) , albo kupić za granicą ;/


Kupić za granicą się nie opłaca, bo za zwykłą edycję gry zapłace tyle, ile w Polsce za edycję kolekcjonerską... Wolę już poczekać trochę i kupić EK lub, tak jak piszesz, polować na Bioshocka na Allegro;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze wiedzieć ,że Bioshock odniósł sukces. Już po samym demie widać ,że to gra wyjątkowa szkoda tylko ,że polscy gracze muszą czekać całkiem spory kawałek czasu na wersje na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:37, Mikex napisał:

Kupić za granicą się nie opłaca, bo za zwykłą edycję gry zapłace tyle, ile w Polsce za edycję
kolekcjonerską... Wolę już poczekać trochę i kupić EK lub, tak jak piszesz, polować na Bioshocka
na Allegro;)


Ja obecnie poluje na długopisy z BioShock''a :) w kształcie strzykawek ( fotka na GSie ) Są boskie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.08.2007 o 11:43, Sido15 napisał:

Ja obecnie poluje na długopisy z BioShock''a :) w kształcie strzykawek ( fotka na GSie ) Są
boskie :D


;D To możemy polować razem:)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, jeśli gry nie wydaje w Polsce jedyny słuszny dystrybutor, zawsze pojawiają się jakieś problemy z datą premiery. Mnie to akurat nie przeszkadza, ale za to martwię się o poziom polonizacji...

A co do Take2, to wygląda na to, że wyrośnie na giganta na rynku gier komputerowych :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zagram w demo to sie dowiem czy warto kupic:)Bo zapowiada sie calkiem dobrze ale brak multi troche jednak oslabia gre:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 11:58, elu15 napisał:

Heh... na Allegro jest już do kupienia z szybszą wysyłką niż u Cenegi... lol


Wiem o co Ci chodzi. Wysłałem maila do tego kolesia co sprzedaje Bio i odpisał mi, że gra zostanie wysłana, gdy CENEGA WYŚLE IM BIOSHOCKA;) Tak więc wychodzi na jedno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2007 o 12:30, Mikex napisał:

> Heh... na Allegro jest już do kupienia z szybszą wysyłką niż u Cenegi... lol

Wiem o co Ci chodzi. Wysłałem maila do tego kolesia co sprzedaje Bio i odpisał mi, że gra zostanie
wysłana, gdy CENEGA WYŚLE IM BIOSHOCKA;) Tak więc wychodzi na jedno:P


Gdy Cenega przyśle mu Bioshocka? Hahaha to po co pisał że wysyła w czwartek? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się tylko, czemu Take-Two tak strasznie chce się sprzedać? Nie podoba im się niezależność czy jak? Wiadomo, że wydawanie gry to nie kaszka z mleczkiem, ale takie są realia rynku - albo się w to bawimy, albo do widzenia. Martwię się m.in. dlatego, że pod skrzydłami T2 jest Firaxis i Civka. :/
Niedalej jak wczoraj Manhunt 2 na PS3 dostał kategorię M, więc chyba będzie lepiej. Poza tym mają wydawać Civilization Revolution (za pośrednictwem 2K Games).

Co do sprzedawania - przypomniało mi się jak sprzedała się Sierra w połowie lat 90. i jak w efekcie rozp...li tę firmę - byli potentatem, a dziś są cieniem dawnej chwały dowodzeni przez Żabojadów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale ta gra mi się nie podoba, oglądałem wiele filmików z gry i niczym mnie nie zaschwyciła. Wręcz odwrotnie bardzo mi się nie podoba, nie widzę zbytniego sensu w tej grze. Wolę poczekać na Crysisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować