Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz_1993r

Wildlife Park 2- temat ogólny

10 postów w tym temacie

Temat o grze Wildlife Park 2.

Wildlife Park 2 jest ambitnym symulatorem prosperowania enklawy dzikiej fauny i flory. Program zaszczepia potencjalnemu graczowi szczerą miłość do zwierząt i roślin, a następnie wręcza mu pewną kwotę gotówki, celem wzniesienia i utrzymania własnego ogrodu zoologicznego. Bardziej spostrzegawczy czytelnicy zauważą pewnie, iż w tym przypadku mamy do czynienia z kontynuacją, a co bardziej błyskotliwi nie będą mieli problemu z odgadnięciem, że w drugiej części rozwinięto wiele pomysłów rodem z pierwowzoru, przy jednoczesnym dorzuceniu garści świeżych rozwiązań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem z tą "wspaniałą grą". Gram sobie, gram, aż tu nagle zwiecha. Zonk. Nic nie można zrobić, jedynym wyjściem jest restart kompa. Mam 2 gb ramu, kata graficzna to GeForce 8800 albo nowsza , nie pamiętam, Pentium Core 2 Duo, Windows XP SP3. W klasyfikacji Visty komputer ma 5,8. Ktoś zna rozwiązanie problemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2008 o 14:54, Bart_201 napisał:

Hej, mam problem z tą "wspaniałą grą". Gram sobie, gram, aż tu nagle zwiecha. Zonk. Nic
nie można zrobić, jedynym wyjściem jest restart kompa. Mam 2 gb ramu, kata graficzna
to GeForce 8800 albo nowsza , nie pamiętam, Pentium Core 2 Duo, Windows XP SP3. W klasyfikacji
Visty komputer ma 5,8. Ktoś zna rozwiązanie problemu??

A oryginalna płyta jest? Bo to chyba błąd płyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem:
Zwierzęta strasznie dziwnie wyglądają. Np. zebrze widać tylko paski. Jak to naprawić? reinstal bue działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować