Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Enemy Territory: Quake Wars gotowe

37 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2007 o 13:56, Irc100 napisał:

> > > > > Zapowiada się wyśmienita gra ale szkoda że kosztować bedzie 150 zł
a nie
> 100
> > zł :(
> > >
> > > >
> > > > Ale jednorazowo. Jak w steamie ?
> > >
> > > No tak jednorazowo. jak przy Battlefield, kupujesz w sklepie i grasz. To nie
jest
> WOW
> > że co
> > > miesiąc płacisz ale jednak mogłaby być tańsza
> >
> > SUPER.......czytałem w CDA o tym ale bałem się że jest jakiś tam abonament.....kupię
jak
> troszkę
> > stanieje(tak do 100zł)
>
> No własnie ja raczej też za 100 zł bym kupił ale 150 zł to jak na gre na kompa to sporo.
Boje
> sie ze bede musiał długo czekać na obniżke :D

Heh, masz rację, internetówki raczej nie spadają za szybko.....niestety.


No właśnie i zobacz sobie że taki Battlefield 2142 to jeszcze nie widzialem taniej niz 100 zł a premiere mial rok temu. Ale musze sie zastanowic bo ET QW to naprawde tytul warty tych pieniędzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 13:58, ParkerPC napisał:

> > > > > > Zapowiada się wyśmienita gra ale szkoda że kosztować bedzie 150

> a nie
> > 100
> > > zł :(
> > > >
> > > > >
> > > > > Ale jednorazowo. Jak w steamie ?
> > > >
> > > > No tak jednorazowo. jak przy Battlefield, kupujesz w sklepie i grasz. To
nie
> jest
> > WOW
> > > że co
> > > > miesiąc płacisz ale jednak mogłaby być tańsza
> > >
> > > SUPER.......czytałem w CDA o tym ale bałem się że jest jakiś tam abonament.....kupię

> jak
> > troszkę
> > > stanieje(tak do 100zł)
> >
> > No własnie ja raczej też za 100 zł bym kupił ale 150 zł to jak na gre na kompa to
sporo.
> Boje
> > sie ze bede musiał długo czekać na obniżke :D
>
> Heh, masz rację, internetówki raczej nie spadają za szybko.....niestety.
>

No właśnie i zobacz sobie że taki Battlefield 2142 to jeszcze nie widzialem taniej niz 100
zł a premiere mial rok temu. Ale musze sie zastanowic bo ET QW to naprawde tytul warty tych
pieniędzy :P


CS: Source też juz chyba ze 2 lata ma jak się nie mylę a nadal 100 zł kosztuje :/ (ale go kupiłem :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy Cenega poda jakieś konkretne info na temat polskiego wydania...
Gra zdecydowanie nadąża ^^ To stary dobry ET, tyle że porządnie napakowany i wepchnięty w klimaty s-f =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zwykly ET mi sie kiepsko podobal ale pewnie dlatego ze pierwszy raz gralem w niego tydzien temu :D Napewno byl dobry kiedy wyszedl ale czas zastąpic go ET QW :D

PS. Ja tam też samego CS source widzialem w mm za 80 zł :D Ale taka prawda że te gry żadko obniżają swoją wartość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 15:50, Beliar-13 napisał:

Jak wyjdzie to sobie chyba kupię...a ja kupiłem tydzień temu Half Life 2 + CS:S, i jeszcze
dużo tym drobnych gier za 80 zł, a wy piszecie że za 100 zł sam CS...
Coś w stylu tego: http://www.gram.pl/sk7_6w7k2_Half_Life_2_Gra_Roku.html


Kupiłem CS: Source razem z Day Of Defate (czy jakoś tak) i z dwoma hal life 2....a w sklepie jest za 100 zł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam gry tego typu - może kosztują dużo, ale naprawdę stosunek ceny do czasu jaki spędzicie przy grze jest baaardzo korzystny. Inna sprawa, że trzeba lubić takie gry - głównie FPS, ale... ET za darmo - gram 2 lata, Battlefield 1942 Anthology - 49 zł - gram już prawie rok, Quake 3 Arena - 169 zł - 6 (!!!) lat gry, do tego dochodzą mody, mappacki, itp. znacznie przedłużające radość z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:22, Uspatente napisał:

Polecam gry tego typu - może kosztują dużo, ale naprawdę stosunek ceny do czasu jaki spędzicie
przy grze jest baaardzo korzystny. Inna sprawa, że trzeba lubić takie gry - głównie FPS, ale...
ET za darmo - gram 2 lata, Battlefield 1942 Anthology - 49 zł - gram już prawie rok, Quake
3 Arena - 169 zł - 6 (!!!) lat gry, do tego dochodzą mody, mappacki, itp. znacznie przedłużające
radość z gry.


Widzę że postrzegasz to jak ja. Też w CS: Source gram pół roku a kosztował 100 zł. Będę grał w niego do nowej części CS''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:25, Irc100 napisał:

Widzę że postrzegasz to jak ja. Też w CS: Source gram pół roku a kosztował 100 zł. Będę grał
w niego do nowej części CS''a :P


Na CSS ostrzę zęby jak będzie (będzie?) w Orange Box Half-Life 2. W CS 1,6 pogrywałem trochę w kawiarence - skill wysoki, te pół roku będę pewnie podnosił swój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:27, Uspatente napisał:

> Widzę że postrzegasz to jak ja. Też w CS: Source gram pół roku a kosztował 100 zł. Będę
grał
> w niego do nowej części CS''a :P

Na CSS ostrzę zęby jak będzie (będzie?) w Orange Box Half-Life 2. W CS 1,6 pogrywałem trochę
w kawiarence - skill wysoki, te pół roku będę pewnie podnosił swój :)


Polecam kupić po prostu CS: Source. Masz tam half life 2: Lost Cost, dethmatch i DoD: Source..... za 100zł (chyba tanio)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.08.2007 o 21:30, Irc100 napisał:

Polecam kupić po prostu CS: Source. Masz tam half life 2: Lost Cost, dethmatch i DoD: Source.....
za 100zł (chyba tanio)


Tanio,tanio, ale łudzę się, że OB nie przekroczy 149 zł - dodatkowo będzie tam HL2 (jeszcze nie grałem...) i Team Fortress 2 -> stylistyka nie bardzo mi się podoba, ale może grywalność będzie duża i gierka nie umrze za szybko. Portal traktuje jako "popierdółkę" na trailerach to jakaś "piąta woda po kisielu" - raczej demo fizyczno-graficzne niż gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować