Zaloguj się, aby obserwować  
PsyhoSpider

Kącik zdegradowanych

7890 postów w tym temacie

Dnia 09.06.2006 o 15:36, Rohamos napisał:

> > Poprawnie jest dźwignąłeś. A co do pytania: zawsze możesz zajrzeć do statystyk

> ( http://212.182.70.2/~vilmar/gram_stats/index.php
> > ) i znaleźć potrzebne informacje :)
> Huraaa jestem liderem wśród Przodowników, którym zostałe dziś ponownie dzięki podwójnemu
degradowi
> :)

Skąd to wziąłeś?

pod tym linkiem :
http://212.182.70.2/~vilmar/gram_stats/index.php

PS: jestem na 12 miejscu pod względem ilośći postów na gram.pl i dziś dostałem degrada -2 ... fajne uczucie - też mi wdzięczność za współtowrzenie tego forum i pomaganie innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 15:38, Evil Khan napisał:

PS: jestem na 12 miejscu pod względem ilośći postów na gram.pl i dziś dostałem degrada -2
... fajne uczucie - też mi wdzięczność za współtowrzenie tego forum i pomaganie innym...

Kórcze i znów się naraziłeś , umieszczanie jakichkolwieg statystyk jest zabronione .Troszeczkę za dużo żalu wylewasz , ja też miałem degrada ale to w niczym nie zmieniło mojego stylu na tym forum więc tak bardzo się nie przejmój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 15:41, spider88 napisał:

> PS: jestem na 12 miejscu pod względem ilośći postów na gram.pl i dziś dostałem degrada
-2
> ... fajne uczucie - też mi wdzięczność za współtowrzenie tego forum i pomaganie innym...

Kórcze i znów się naraziłeś , umieszczanie jakichkolwieg statystyk jest zabronione .Troszeczkę
za dużo żalu wylewasz , ja też miałem degrada ale to w niczym nie zmieniło mojego stylu na
tym forum więc tak bardzo się nie przejmój.

Nie wolno statystyk ? przecież one są jawne - każdy może sobie je podejrzeć....bez senus..
Na dziś kończę z gram.pl - idę się odstresować przy piwku i telebimie w barze - pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 15:43, Evil Khan napisał:

Nie wolno statystyk ? przecież one są jawne - każdy może sobie je podejrzeć....bez senus..
Na dziś kończę z gram.pl - idę się odstresować przy piwku i telebimie w barze - pozdrawiam...


Fanowskie ;-) statystyki forum: http://212.182.70.2/~vilmar/gram_stats/index.php
Proszę nie przepisywać statystyk na forum albo liczyć się z degradem.

To jest cytat z odnośnika ze stroną statystyk .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 15:43, Evil Khan napisał:

Nie wolno statystyk ?

Nie wolno

Dnia 09.06.2006 o 15:43, Evil Khan napisał:

przecież one są jawne - każdy może sobie je podejrzeć....

Jasne, ze moze. Kazdy kto jest zainteresowany czyimis statystykami moze wejsc na wszystkim znana strone. Zreszta info o tym, by nie przepisywac statystyk (i jakie moga byc tego konsekwencje) jest napisane wyboldowana czcionka ponizej linka do strony w termacie o statusach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 15:51, Piotrek K. napisał:

> Nie wolno statystyk ?
Nie wolno

A to przepraszam - nie wiedziałem :(

Dnia 09.06.2006 o 15:51, Piotrek K. napisał:

> przecież one są jawne - każdy może sobie je podejrzeć....
Jasne, ze moze. Kazdy kto jest zainteresowany czyimis statystykami moze wejsc na wszystkim
znana strone. Zreszta info o tym, by nie przepisywac statystyk (i jakie moga byc tego konsekwencje)
jest napisane wyboldowana czcionka ponizej linka do strony w termacie o statusach...

Tam akurat nie zaglądałem - nie doczytałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2006 o 08:34, paweln napisał:

ludzie!!!
nie wiem czy tu juz o tym było...
widzieliście ten link?? http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=8259&u=415
tu to było dość dużo degradów

RobeN-jesteś fajny... ale bezlitosci (ale ten post prosze wybaczyć :D)

Dobre - nie widziałem tego :)
Ja w ramach protestu (-2 w cięgu dnia) wycofałem swoje złożone zamówienia (i tak mam w co grać) i wstrzymuję następne do czasu wyjaśnienia sprawy. Nie stosuje szantażu a jedynie taką formę protestu... Dzisiejsze wydarzenia napawają mnie niesmakiem i zdumieniem. OK. to tyle więcej już nie piszę słów konstruktywnej krytyki bo a nóż degrad wisi w powietrzu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli czujesz się pokrzywdzony - przykro mi. Uważam jednak, że decyzja Moderatorów była słuszna.

Jeśli uważasz, że Twój protest coś zmieni - muszę Cię rozczarować. Nie tędy droga...

Statusy na forum mają niewiele wspólnego ze sklepem gram.pl. :)

Ps: Czy to oznacza, że zamówienie na Spellforca za 10 zł także anulowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 16:41, Soleila napisał:

Jeśli czujesz się pokrzywdzony - przykro mi. Uważam jednak, że decyzja Moderatorów była słuszna.

OK jeśli takie jest stanowisko CDP to muszę je zaakceptować. Spoko już ochłonołem z początkowego szoku...
Pozdrawiam i miłego weekendu (oraz pozytywnych futbolowych emocji) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 16:43, Evil Khan napisał:

> Jeśli czujesz się pokrzywdzony - przykro mi. Uważam jednak, że decyzja Moderatorów była
słuszna.
OK jeśli takie jest stanowisko CDP to muszę je zaakceptować. Spoko już ochłonołem z początkowego
szoku...
Pozdrawiam i miłego weekendu (oraz pozytywnych futbolowych emocji) :)



Polska górą ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2006 o 16:44, Soleila napisał:

Polska górą ;>

taa ;) "róóóbmy swoje" (jak to mawiał Czarek P.)
Trzeba wierzyć i się łudzić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda Evil Khan . I rozumiem cie ze sie troche sie wkurzyles z delagata na przodownika . Ale nie martw sie ja bylem 4 razy degarowany jakos zyje i pisze na forum. Nie samym statusem człowiek zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Evil. Wiem, że ciężko się pracuje na status, ale uwierz mi, jesteś tutaj personą poczytną i szanowaną. Nie pozostajesz niezauważony. Moderatorzy - taka ich niewdzięczna praca - muszą się czepiać. Taki fach. A i weź pod uwagę - czytają cię z wielką uwagą, bo degrady rozdają, znaczy jest ok :) Ja mam nieprzyjemność administrować kilkoma forami i nie jest to ani fajne, ani przyjemne (z nielicznymi wyjątkami). Raz, że musisz po każdym jeździć jak po łysej kobyle, bo za stronę odpowiadasz, a koleżanki i koledzy podają linki do stron, które nawet w najlepszym przypadku i przy diablo radosnym humorze nie mógłbym uznać za "przyzwoite", bądź legalne. A o swój tyłek trzeba dbać. Bo się za to odpowiada tym właśnie tyłkiem. To forum jest ogólnopolskie, odwiedza je mnóstwo ludzi. Moje forum jest niszowe. Ale niech się trafi jeden, co ma "lekkie hobby". I wtedy trzeba się liczyć z tym, że jakiś nadgorliwy, przytrzaśnięty brudas gotów po sądach ścigać, bo mu się coś nie spodobało. Dlatego też szanuję pracę moderatorów, niezależnie od wszystkiego; moderatorzy na takim forum jak to również podlegają ocenom. Przez kolegów moderatorów, przez pracowników CDP... itd.

Ja, podobnie jak Ty za prezydentem RP nie przepadam. Ale ja przyjmę wszystko. Jak dostanę degrada, fantazja, sam smak. Nawet przyjąłbym jakby mnie Soleila opluć chciała, w nagłym ataku obrzydzenia :P A niech i będzie, flegmę Destro też zniósłbym jakby trzeba było :)))))
Wiem ile zaangażowania i wkładu trzeba poświęcić na forum, by na nim zaistnieć. Ale moderator to taki upierdliwiec, który nie może faworyzować jednych, na rzecz drugich. Oczywistym jest, że wszystkiego nie widzą. Jasnym jest, że jedni są bardziej nadgorliwi (np. Mr. EOT :P) od drugich; ale nie liczy się co oni myślą; oni odwalają swoją niewdzięczną, paskudną robotę. I muszą to robić.
Ja na tym forum nie zaistnieję, bo piszę bardzo, ale to bardzo malutko. Nie mam czasu ani trochę, za to czytam bardzo często. I widzę, że szlag Cię trafia. I chciałem Ci tym przydługawym postem powiedzieć, że moderator to taki fach podły. Nie ma się czym przejmować :)))
Taki fach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować