Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Dnia 25.12.2006 o 16:25, el-coyote napisał:

> i terrarium dla... :]
Pajączka? :)


Oczywiście dla roślinek owadożernych, aby utrzymywało odpowiednią wilgotność :P
Mój kolega ma pająka ( tylko takiego, co zabija swoim jadem :)) Kiedyś wstaje rano... patrzy a tu pająka ni ma :D W panice do rodziców krzyczy, żeby uciekali, bo pająk mu uciek :D A tu jego siostra w brecht - chciała mu zrobić kawał i podstawiła inne/puste pudełko, żeby chłopak się wystraszył :D Jak opowiedziałem to mamie też mi nie chcę pająka kupić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2006 o 16:40, Śmiechu410 napisał:

> > i terrarium dla... :]
> Pajączka? :)

Oczywiście dla roślinek owadożernych, aby utrzymywało odpowiednią wilgotność :P
Mój kolega ma pająka ( tylko takiego, co zabija swoim jadem :)) Kiedyś wstaje rano... patrzy
a tu pająka ni ma :D W panice do rodziców krzyczy, żeby uciekali, bo pająk mu uciek :D A tu
jego siostra w brecht - chciała mu zrobić kawał i podstawiła inne/puste pudełko, żeby chłopak
się wystraszył :D Jak opowiedziałem to mamie też mi nie chcę pająka kupić :P

Może ja bym sobie kupił pająka dobry pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi rodzice sprezentowali nowy monitorek LG. A poza tym dostałem komplet adidasa(dezodorant i żel pod prysznic), dwie bluzki i trochę słodyczy. A jeszcze książkę Jakuba Ćwieka "Kłamca"-to prezent z wigilii klasowej(chyba najlepszy jaki kiedykolwiek dostałem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostałem Titan Questa (który mi niestety nie działa :( ale to kwestia czasu zanim kupię nową kartę graficzną :P), Zesua i Posejdona Złotą Edycję (to też jest gra :P), jakieś fajne dresy Adidasa i full słodyczy. święta zaliczm do udanych i owocnych w prezenty. Aha, dostane jecze jutro, jak już wcześniej wspomniałem nową kartę graficzną :P :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem dosyć sporo. na pierwszy rzut poszły rękawiczki, i gra Warhammer 40,000 Dark Crusade. Potem dostałem zegarek męski (IMO bardzo przydatny, bo poprzedni uległ dematerializacji i nawet nie wiem kiedy i gdzie), następnie rozpakowałem prezent z 2 książkami Pratchetta (Piramidy i Wyprawa Czarownic) oraz książkę Welin. Przedostatnim prezentem była płyta z koncertu Metalliki w San Diego 1992 ( BTW wtedy, kiedy się urodziłem :P), a babcia mi dała 100 zł żebym sobie coś kupił i to będzie prezent od niej. Więc kupiłem sobie Limitowaną Edycję Splinter Cella równo za 100 zł XD. Ogólnie lepiej niż rok temu, wtedy to dostałem tylko książki. Jakieś urozmaicenie w końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HDD 80GB, płytę IM No Prayer For the Dynig, Warhammer 40k: Dawn of War, kase, dzisiaj wieczorem pewnie coś jeszcze dojdzie. Ogólnie jestem zadowolony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2006 o 11:23, JogaTv napisał:

i dres z adidasa :P


Słownik z wulgaryzmami też dostałeś? :P

PS: Popraw sobie podpis - chociaż tam mógłbyś nie robić błędów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostalem to co chcialem. plytke z nutką, książke (o lol, chyba ze mnna jest cos nie tak :D). Az sie zdziwili ze ksiazke chcialem. ale jak powiedzialem ze o motoryzacji jest to juz wszyscy zrozumieli. pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od poczatku i ze szczegółami: Najpierw odpakowałem prezent, którym okazał się być zestawem filmów na DVD Kiler i Kilerów 2. Następnie, od młodszego brata, dostałem Empire Earth ZE. W trzeciej paczce była kosmetyczka AVONu, a w niej: zestaw do manicure (łops. Rodzice kapneli się, ze im podkradam nożyczki do paznokci...), zeszyt z twardą okładką, w której jest wycięta "@", notesik z Ferrari i "Ostatnie Życzenie" A. Sapkowskiego. Do tego wszystkiego jeszcze idą do mnie paczki od taty ze Szkocji i od cioci z Niemiec + plakat z Wiedźminem, który wygrałem w CDP Insiderze :)
Tegoroczne święta zaliczam do jak najbardziej udanych i apetycznych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja :
-fajna bluzkę z kapturem moro
-mp3 1 Gb mPOWER
-pasek do spodni
-dresik całkiem przyzwoity :p
-mysz optyczną Manty
-20 zł i rękawiczki polarowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować