Zaloguj się, aby obserwować  
iro1979

Co dostaliście na święta :)

1561 postów w tym temacie

Cóż ja tam nic nie chciałem dostać na święta, dla mnie liczy się pamięć i to że w ogóle rodzina jest. A jednak dostałem.. pedały do roweru :P (stare się już rozwalają a były w tym rowerze od nowości tj. ponad 10 lat )
Przydałby się nowy komputer, ale nie proszę rodziców nawet o to by mi się dołożyli do komputera (nie mówiąc o kupnie nowego) bo po prostu wiem że sytuacja jest taka a nie inna...


PS. Najciekawsze jest to i tego nie rozumiem rodzice kupują dziecku np. komputer za około 3000zł pod choinkę a później (czasami zdarza sie że przez cały następny rok XD ) narzekają że nie mają pieniędzy... Nie jestem w stanie tego pojąć... (przykład wzięty żywcem z mojego kolegi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę powiedzieć, co dostanę, bo mikołaj mnie już o tym poinformował :P. A w te święta będzie nad wyraz przednio, bo na pewno dostanę telefon pokroju Nokii 6300, standardowo kaskę i słodycze, a być może uda się jeszcze skombinować 512 Ramu dla mojego złomka :>.

A wy, macie już cynki od świętego ;P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to cudo które mam w podpisie :D do tego jeszcze pod choinką znajdę Unreal Tournamenta III a teraz pykam w GoW :D

do tego należy dodać Asian Dynsties i zapowiadają się święta, które na długo zapadną w pamięci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.12.2007 o 19:35, gothicsheep napisał:


A wy, macie już cynki od świętego ;P?


Trylogia (jak dojdzie) "Mrocznych Materii" , IV tom "Wojen Duszków" , Wario : Master of Disguise (na NDS) , combo-pack 2x etui + opaska na nadgarstek do Zen Stone + ... I to wszystko ;) No, w zasadzie to mama mi z bratem dołożyła się do Wii (200 zł) , wiec to też można zaliczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nic narazię niedostałem ale bym chciał nowego warcrafta 3 bo mam porysowane płyty i skradziono mi cd-keye ;p
i Warhhamera z dodatkiem ale wiem że mi mama niekupi bo niema kasy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostanę zapewne to czego sobie zażyczyłem czyli nic :)
Kupiłem sobie jedynie sam ostatnio Manhunta na Allegro oraz SWAT Syndykat, Settlersów 10lecie, Sagę Baldurs Gate, Fahrenheita i Neverwintera, co prawda zakupy ze świętami nie mają nic wspólnego, ale co tam szkodzi się pochwalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem cynk, że Assassin''s Creed, który idzie ze Stanów ( amerykańska wersja X''a ), dojdzie w sam raz na święta. Bardzo się z tego powodu cieszę :) A tak poza tym to nie wiem ;] I tak będą to fajne święta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować