Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Vista z lepszą wydajnością w grach w przyszłym roku

100 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Microsoft ujawnił, że planuje wydać pierwszy Service Pack dla systemu Windows Vista na początku przyszłego roku. Najprawdopodobniej będzie on zawierał łatki, które poprawią wydajność gier w nowym OS-ie firmy.

Przeczytaj cały tekst "Vista z lepszą wydajnością w grach w przyszłym roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że coś robią z ta Vistą. Za rok pewnie będę kupował nowy komputer (oczywiście z Vistą). I nie chciałbym być nią zawiedziony...

Pozdrawiam i życzę dalszej udanej pracy nad Vistą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obiecanki, cacanki....
/me wraca do konsoli...
XP jest wciąż bardzo dobrym i lubianym Windowsem, po co w ogóle wypuścili Vistę? Bo jest ładniejsza? Phi. Jakby chcieli to by DirectX 10 wprowadzili do XP i możliwości byłyby te same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka , że Vista miała uratować rynek gier PC przed agonią , ale się nie udało :) ;) :p
I macie tu news niosący nadzieję , ale granie na PC jest na straconej pozycji ten rynek popełnił zbyt wiele błędów w przeszłości , poszedł w złą stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Visty nie rusze czy tak czy tak, zaczekam na nowy system który przez MS jest już zapowiedziany ( około trzech lat ). szkoda marnować kase na coś co jest niedopracowane i ma być wyparte z rynku za tak niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że przed premierą nie przyznawali sie do tego że będą problemy z grami,tylko zachwalali Dx10, którego specjalnie nie wypuścili dla XP.

Według mnie nie ma sensu czekać na tego service packa, skoro już za trzy lata ma się pojawić nowy Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Vista będzie mi pozwalała zrobić natychmiastowo każdą operację bez głupawek, zastanawiania się czy system już wisi czy jeszcze nie, bez czkawki i komunikatów, to kupię (oczywiście najpierw porządnego kompa :D). Dość mam uważania usera za kompletnego kretyna i to jeszcze przez rzecz martwą :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 09:47, Darkstar181 napisał:

Szkoda że przed premierą nie przyznawali sie do tego że będą problemy z grami,tylko zachwalali
Dx10, którego specjalnie nie wypuścili dla XP.

Ja tam widzę analogię to sytuacji z Windows XP. Na początku M$, jak to M$, też wychwalał jaki to super ten system nie jest a często było tak, że gracze mieli dwa OSy. 98 do grania i XP jak trzeba było coś konstruktywnego zrobić. Dopiero z czasem ten drugi się przyjął i "dorósł".

Dnia 01.09.2007 o 09:47, Darkstar181 napisał:

Według mnie nie ma sensu czekać na tego service packa, skoro już za trzy lata ma się pojawić
nowy Windows.

Wierzysz w to? Ja tam liczę na co najmniej roczną obsuwę premiery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze ze prace idą XD...Vistra teraz jest najgorsza ehh żadnych gier na nią nie ma :( ale bedzie lepiej za rok bo ja kupiłem kompa z vistra miałem ale wykasowałem i XP wgrałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vista mnie śmieszy jak nic innego w branży komputerowej, niech ktoś mi powie jakie prace poczynili nad vistą producęci przez te, de facto sześć lat powstawania systemu. Zmiany w stosunku do Xp są absurdalne. W zasadzie Vista powinna być łatką do Xp, a nie pełnoprawnym windows-em. Bo takie same efekty(wizualne) można uzyskać poprzez wgranie na Xp-ka skórki, którą kilka osub stworzyło w miesiąc lub dwa, a nie tak jak Viste tysiące pracowników Microsoftu tworzyło przez sześć lat. A nie musze przypominać że te "rewolucyjne" efekty wizualny i system sterowania były najbardziej wykorzystywane przez propagande wielkiego Billa:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Jak zmniejszą ilość RAM''u, które kradnie Vista do przynajmniej 256MB lub nawet do tylu ile bierze XP to po prostu będzie dobrze :)

W sumie to już lepiej, żeby dali Dx10 do XP, wtedy to już nie będzie żadnych problemów xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2007 o 10:05, Rocket02 napisał:

Vista mnie śmieszy jak nic innego w branży komputerowej, niech ktoś mi powie jakie prace poczynili
nad vistą producęci przez te, de facto sześć lat powstawania systemu. Zmiany w stosunku do
Xp są absurdalne. W zasadzie Vista powinna być łatką do Xp, a nie pełnoprawnym windows-em.
Bo takie same efekty(wizualne) można uzyskać poprzez wgranie na Xp-ka skórki, którą kilka osub
stworzyło w miesiąc lub dwa, a nie tak jak Viste tysiące pracowników Microsoftu tworzyło przez
sześć lat. A nie musze przypominać że te "rewolucyjne" efekty wizualny i system sterowania
były najbardziej wykorzystywane przez propagande wielkiego Billa:))


Dokładnie ! Vista to chłam itp.... zaczekam aż za 2 lata wyjdzie nowy łinołs (bo czytałem gdzieś taki artykuł)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I właśnie o to chodzi, jedynym atutem Visty jest Dx10, z drugiej strony jednak ciekawi mnie dlaczego nikt nie potrafi przerobić go tak aby działać na Xp, albo poprostu nikt o tym nie mówi. Przeciesz Halo 2, grę ktura miała działaś tylko pod vistą ktoś przeprogramował tak aby działała także pod Xp:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować