• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
skrzacik0

Heros V ubi.com nie wchodzi :/

Pytanie

Witam! Zainstalowalem sobie Herosa V (orginal), zarejestrowalem sie na ubi.com wchodze w grze gra wielosobowa ubi.com wpisuje kod (klucz do gry ktory zajduje ise na koncu "Instrukcji do Gry") ale cofa mnie do menu glownego :/ (ogblokowalem zapore windows)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

22 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

spatchuj gre do najnowszej wersji (czyli 1.5 - instrukcja w jaki sposob nalezy spatchowac gre znajdziesz w watku glownym w przyklejonym poscie - link podany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 12:10, skrzacik0 napisał:

Witam! Zainstalowalem sobie Herosa V (orginal), zarejestrowalem sie na ubi.com wchodze w grze
gra wielosobowa ubi.com wpisuje kod (klucz do gry ktory zajduje ise na koncu "Instrukcji do
Gry") ale cofa mnie do menu glownego :/ (ogblokowalem zapore windows)

odesłano Cię do odpowiedniego tematu ja tylko podam szybką i najbardziej prawdopodobną poradę.
Sprawdź, czy nie mylisz l (małe L) z 1 (jeden), O z 0 i vv z w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 12:14, Marrbacca napisał:

> Witam! Zainstalowalem sobie Herosa V (orginal), zarejestrowalem sie na ubi.com wchodze
w grze
> gra wielosobowa ubi.com wpisuje kod (klucz do gry ktory zajduje ise na koncu "Instrukcji
do
> Gry") ale cofa mnie do menu glownego :/ (ogblokowalem zapore windows)
odesłano Cię do odpowiedniego tematu ja tylko podam szybką i najbardziej prawdopodobną poradę.
Sprawdź, czy nie mylisz l (małe L) z 1 (jeden), O z 0 i vv z w



Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jak zrobisz blad w wpisuwaniu kodu to gra wywala blad 0.9.0 albo jeszcze jakis inny np. kod nieprawidlowy/kod nieaktualny/ przedawniona proba autoryzacji/nieudana autoryzacja :)

zdarzenie opisane przezskrzacik0 zwiazane jest z brakiem aktualnej wersji - pojawia sie ono od zakualizowania serwerow heroes 5 na ubi.com do wersji 1.4 i 2.0 (oraz wyzej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 12:16, skrzacik0 napisał:

> > Witam! Zainstalowalem sobie Herosa V (orginal), zarejestrowalem sie na ubi.com wchodze

> w grze
> > gra wielosobowa ubi.com wpisuje kod (klucz do gry ktory zajduje ise na koncu "Instrukcji

> do
> > Gry") ale cofa mnie do menu glownego :/ (ogblokowalem zapore windows)
> odesłano Cię do odpowiedniego tematu ja tylko podam szybką i najbardziej prawdopodobną
poradę.
> Sprawdź, czy nie mylisz l (małe L) z 1 (jeden), O z 0 i vv z w


Nie nie myle :) dzieki za porady zainstaluje patcha i popatrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 12:16, morthi napisał:

jak zrobisz blad w wpisuwaniu kodu to gra wywala blad 0.9.0 albo jeszcze jakis inny np. kod
nieprawidlowy/kod nieaktualny/ przedawniona proba autoryzacji/nieudana autoryzacja :)

zdarzenie opisane przezskrzacik0 zwiazane jest z brakiem aktualnej wersji - pojawia sie ono
od zakualizowania serwerow heroes 5 na ubi.com do wersji 1.4 i 2.0 (oraz wyzej)



Gra bledow nie wyala tylko cofa tak jakbym zle haslo do logawania wpisal.... (a tego bledu nie robie sprawdzilem go z 10 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

jak powiedzialem wczesniej - zaktualizuj gre do najnowszej wersji - instrukcje w jaki sposob powinienes dokonac aktualizacji do wersji 1.5 znajdziesz w watku glownym dotyczacym gry - link podany wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 12:32, Marrbacca napisał:

rację masz oczywiście :). Nie doczytałem opisu błędu, mój błąd.



Dobra sciagam te instalki (o zainstalowniu znalalzme tytlko wzmianke UWAGA!!! - Po spatchowaniu gry należy bieżącą misję rozpocząć od początku! W przeciwnym wypadku mogą pojawić się błędy (gra będzie wychodziła do Windows)!

Sciagam instalke DVD (bo takiego mam herosa V bez dodatku) 1.5 dobra kaze mi zainstalowac 1.41 wiec sciagam (4. (1.4 – 1.41) http://patches.ubi.com/heroes_might_magic_5/heroes_might_magic_5_1.041_hu_pl.exe)

no i jak probuje zainstalowc wyskakuje mi blod :/ (obrazek) nie wiem co zrobic :/

20070901123507

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

zachecam do czytania ze zrozumieniem - przeczytaj prosze dokladnie i wnikliwie post przyklejony w linku podanym powyzej a bez problemu spatchujesz gre - nie badz madrzejszy - stosuj sie do instrukcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 12:39, morthi napisał:

zachecam do czytania ze zrozumieniem - przeczytaj prosze dokladnie i wnikliwie post przyklejony
w linku podanym powyzej a bez problemu spatchujesz gre - nie badz madrzejszy - stosuj sie do
instrukcji



ach dobra sory nie zauwazylem tego na dole :) sory za glupi post :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Nie mam zielonego pojecia co robie zle :/ Zainstalowalem patcha, ustawilem odblokujw w zaporze Windows, wylaczylem zapore windows, uruchamiam gre za pomoca Startu, wchodze w gre wieloosobowa wybiera ubi.com wpisuje login haslo (poprawnie wszytko) i cofa mnie do wyboru gry wieloosobowej (lan, ubi.com....) :/ Pomozcie prosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 13:29, skrzacik0 napisał:

Nie mam zielonego pojecia co robie zle :/ Zainstalowalem patcha, ustawilem odblokujw w zaporze
Windows, wylaczylem zapore windows, uruchamiam gre za pomoca Startu, wchodze w gre wieloosobowa
wybiera ubi.com wpisuje login haslo (poprawnie wszytko) i cofa mnie do wyboru gry wieloosobowej
(lan, ubi.com....) :/ Pomozcie prosze :)



Ach dodam jeszcze ze instalowalem wszytko za pomoca startu i Sprawdz Aktualizacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 13:30, skrzacik0 napisał:

Ach dodam jeszcze ze instalowalem wszytko za pomoca startu i Sprawdz Aktualizacje


Jeśli posiadasz wersję empikową (znaczy po zainstalowaniu przed patchowaniem jest w wersji 1.2)to pobieranie aktualizacji w ten sposób mija się z celem gdyż autopatcher pobiera niewłaściwe wersje patchy. Jak instalować patche masz podane w poście przyklejonym w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=32094

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 13:56, Nufiko napisał:

> Ach dodam jeszcze ze instalowalem wszytko za pomoca startu i Sprawdz Aktualizacje

Jeśli posiadasz wersję empikową (znaczy po zainstalowaniu przed patchowaniem jest w wersji
1.2)to pobieranie aktualizacji w ten sposób mija się z celem gdyż autopatcher pobiera niewłaściwe
wersje patchy. Jak instalować patche masz podane w poście przyklejonym w tym temacie: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=32094



Wersja Silver Edytion z CDProject z oferty Heros V + Dodatek z gwiazdki 2006 :) nie wiem cyz to wersja empikowa czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 13:57, skrzacik0 napisał:

Wersja Silver Edytion z CDProject z oferty Heros V + Dodatek z gwiazdki 2006 :) nie wiem cyz
to wersja empikowa czy nie


To jest wersja empikowa w takim wypadku odinstaluj Herosów i zainstaluj na nowo a następnie spatchuj wg wersji podanej dla educji empikowej (nie używaj sprawdź aktualizacje bo to nie zadziała w twoim wypadku), a jeśli grasz z kuźnią przeznaczenia i przez nią próbujesz wejść na ubi to ją też powinieneś spatchować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Zauwazylem jeszcze jedno jak uruchamiam gre w lewym dolnym roku pisze wersja 1.2 ??? przeciez zainstalowalem 1.5 :/ i jak wkladam plyte nie pisze Graj w Gre tylko Zainstaluj jakbym jej wogole na kompie nie mial :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 01.09.2007 o 14:00, Nufiko napisał:

> Wersja Silver Edytion z CDProject z oferty Heros V + Dodatek z gwiazdki 2006 :) nie wiem
cyz
> to wersja empikowa czy nie

To jest wersja empikowa w takim wypadku odinstaluj Herosów i zainstaluj na nowo a następnie
spatchuj wg wersji podanej dla educji empikowej (nie używaj sprawdź aktualizacje bo to nie
zadziała w twoim wypadku), a jeśli grasz z kuźnią przeznaczenia i przez nią próbujesz wejść
na ubi to ją też powinieneś spatchować.



Ach dobra to przez to te problemy wersja empikowa :/ gorsza? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować