Zaloguj się, aby obserwować  
matizek12

Wasze największe marzenia :))

124 postów w tym temacie

no coz... moje najwieksze marzenie to wyjazd do stanow i japonii :) no i oczywiscie kochana dziewczyna + praca z duzymi zarobkami! =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest osiągnąć sukces w tym co obecnie robię, mieć fajną dziewczynę (a później żonę), nieźle zarabiać i mieć wypasionego kompa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podjeżdrzac pod szkołę limuzyną albo Maybachem, przejechac Setrą S 431 DT po wszystkich pięknych miastach Europy z rodzicami i całą rodziną, miec Wehikuł Czasu , wygrac w dużym lotku nagrodę 1 stopnia, no i wjechac Setrą S 431 DT do Wehikułu Czasu, przenieśc się do roku załóżmy 1150 i obserwowac z wnętrza tego autokaru życie tamtejszych mieszkańców, albo jeszcze lepiej jakąś bitwę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miec dobrego kompa . Njlepiej najlepszego na swiecie + Wszystkie gry ktore najbardziej lubie oryginalne oczywiscie.
No i ladna dziewczyna inteleigendna i szalonymi pomysłami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieć Obliviona (wiem, wiem, ględzę. (patrz mój podpis) Ale już się nie mogę doczekać) + jakiegoś lepszego Radeona, niż mam ja (mam 9800 Pro). A, i jeszcze sporo kasy na to wszystko. :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieć Powerskipa(ale nigdy go nie dostane bo ani mnie ani rodziców nie stać:())
Mieć jlepszego kompa na swiecie co wszystkie gry będą chodzić na max detal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pieniądze. Chciałbym mieć dużo pieniędzy.Szczęścia ponoć nie dają,ale za to moga dać jego doskonała imitację, nie różniąca się prawie od oryginału:)
Może być jakaś praca,bo za nią się też odstaje forsę,a wcześniej dostać się na studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moję największę marzenię to udac się samolotem ( pierwszą klasą ) do nowego yorku i zamieszkac tam albo w wielkim wieżowcu , albo w domku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja dwa marzenia geograficzne: Nowa Zelandia szlakiem Władcy Pierścieni oraz wodospad Niagara z helikoptera, z jak najmniejszej odleglosci :-)))) A do zrealizowania ich potrzeba kuuuuuupe kasiory :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować