• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
skrzacik0

Heroes V obraz cd

Pytanie

Witam :) Mam orginal Hereosa Zrobilem obraz cd aby nie wkladac za kazdym razme jak chce zagrac w gre plyty obraz zrobilem UltraISO ale jak go otwarzam i uruchamiam to prosi o wloszenie orginalnej plyty :/ Da sie to jakos rozwiazac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 03.09.2007 o 16:48, skrzacik0 napisał:

Witam :) Mam orginal Hereosa Zrobilem obraz cd aby nie wkladac za kazdym razme jak chce zagrac
w gre plyty obraz zrobilem UltraISO ale jak go otwarzam i uruchamiam to prosi o wloszenie orginalnej
plyty :/ Da sie to jakos rozwiazac?


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=32157
Lalala , tu masz temat , lalala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Da sie to jakos rozwiazac?

No kurcze pirat CDP szykujcie sznur .. szubienice juz mam !!
odechce wam sie piracic jak jednego stracimy na stosie pfu na szubienicy !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.09.2007 o 16:48, skrzacik0 napisał:

Witam :) Mam orginal Hereosa Zrobilem obraz cd aby nie wkladac za kazdym razme jak chce zagrac
w gre plyty obraz zrobilem UltraISO ale jak go otwarzam i uruchamiam to prosi o wloszenie orginalnej
plyty :/ Da sie to jakos rozwiazac?


Znajomy miał podobny problem. On to jakoś omijał jakims pirackim programem, ale też nie zawsze mu sieodpalało. Do tego chyba nie mógł grać przez neta. Mnie też denerwuje takie wkładanie i wykładanie płytek, ale cóż, trzeba jakoś żyć ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.09.2007 o 16:48, skrzacik0 napisał:

Witam :) Mam orginal Hereosa Zrobilem obraz cd aby nie wkladac za kazdym razme jak chce zagrac
w gre plyty obraz zrobilem UltraISO ale jak go otwarzam i uruchamiam to prosi o wloszenie orginalnej
plyty :/ Da sie to jakos rozwiazac?

ładnie tu grę piratujecie!!!!
Oj ładnie !!!!!
Ja wiem jak zrobic zeby dzialalo ale to jest niegodne z prawem !!!!
I wam nie powiem !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

nie powiedzialbym zeby to bylo piracenie... mozna robic obraz plyty tzn kopie zapasowa kiedy posiada sie oryginal... piraceniem byloby sprzedawanie takich kopii... a co do grania bez plyty to od tego sa cracki... tak wiem ze to be i w ogole ale mnie tez czasem w graniu przeszkadza chodzacy naped... a jak iso nie dziala to zostaje fixed exe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 03.09.2007 o 16:51, Chester001 napisał:

Da sie to jakos rozwiazac?

No kurcze pirat CDP szykujcie sznur .. szubienice juz mam !!
odechce wam sie piracic jak jednego stracimy na stosie pfu na szubienicy !!



LOL mowie ze mam orginal chcesz zobaczyc fakture -.-


Dobra dzieki no tak jak myslalem tylko za pomoca cracka ale pozniej w necie grac nie bede mogl no coz :/ dzieki za pomoc to wkladamy plytke... ^^ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Musisz zrobic obraz płyty na nero i otworzyc go demonem tolsem i musisz sciagnac cracka i w :
i w folder bin wkleic cracka !!
Jakbys nie zrozumial czwegos to napisz na e-mial :
***@***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ekhem... drodzy Panowie pragnąłbym byście zapoznali się z licencją oprogramowania co mówi one na temat uruchamiania gry oraz na temat niedozwolonych modyfikacji....

Zarazem pragnąłbym także zachęcić bardziej zaawansowanych użytkowników do przypomnienia sobie jak tutaj omawiamy kwestie piractwa bo tak właśnie traktowane są przez producenta niedozwolone modyfikacje.

Temat zamykam.

przy kolejnym tego typu temacie nie skończy się na ostrzeżeniu... w stosunku do niektórych użytkowników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować