Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Age of Conan - szczegóły

34 postów w tym temacie

Gra miała by szansę pobić nawet WoW''a, ale obawiam się że wymagania sprzętowe mogą dość mocno utrudnić ekspansję tego ciekawego tytułu. Płacić abonament mogę, ale nie mam ochoty wydawać sporej kasy na sprzęt który to pociągnie. Mówiąc o popularności WoW''a, ciężko nie wspomnieć o jego znakomitej optymalizacji, za którą wprawdzie zapłacił jakością grafiki, ale jak widać opłaciło się.

Osobiście jednak na AoC czekam i mam nadzieję że osiągnie wystarczający sukces żeby było z kim się o te twierdze bić :) Lubię PvP które ma więcej sensu niż nabijanie punkcików w rankingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 16:12, Crask napisał:

Gra miała by szansę pobić nawet WoW''a, ale obawiam się że wymagania sprzętowe mogą dość mocno
utrudnić ekspansję tego ciekawego tytułu. Płacić abonament mogę, ale nie mam ochoty wydawać
sporej kasy na sprzęt który to pociągnie. Mówiąc o popularności WoW''a, ciężko nie wspomnieć
o jego znakomitej optymalizacji, za którą wprawdzie zapłacił jakością grafiki, ale jak widać
opłaciło się.



swieta racja, zupelnie nie rozumiem tej super-hiper grafy w MMO, po co to komu ??? A WoW działa nawet na słabym z dzisiejszego punktu widzenia sprzecie... Gdzie te czasy ultimy, gdzie stawiano na cos zupelnie innego niz grafa :/

ale czekam na Conana, kiedys zrobie upgrada i bedzie mozna pograc... a jak nie starczy na nowe bebechy, zawsze jest WoW - jeah :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no czekam na ta gre od dawna, miejmy nadzieje ze zostawie w koncu wowa i przejde na AoC. a nie powiem rozwiazania bardzo ciekawe, miejmy tylko nadzieje ze to nie bedzie odbicie wowa tak ja to sie ma w LOTRO.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzialem i slyszalem to gra bedzie wypasiona i przerwie te monotonne naciskanie F1 lub F2 na przemian. Gra ma duzo fajnych pomyslow. Jesli chodzi o abonament... Mhmh 60zl to nieduzo lecz mowie tu o pelnoletnich z zatrudnieniem, bo mlodziez raczej nie zaplaci 60zl na miecha. To jest powod dla ktorego prawdopodobnie nie bd kupowaltej gry <beczy>...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wiekszosc z was doszla do wniosku Gry MMo w duzej mierze nie sa dla dzieci chyba ,ze te dzieci pracuja w co watpie. Przynajmniej nie widac tego wszedobylskiego ZAL ktorego i tak nikt nie rozumie . Strona ZAL.PL tez nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Dawać żarcie!" - hahaha ^^

Trzeba dodać, że za walki na arenach będzie się zdobywać specjalną walutę, którą można wydać na sprzęt niedostępny za zwykłą. A najciekawiej zapowiada się tzw. drunken brawling, czyli młócka w karczmie po jednym głębszym =)

Rozbrajają mnie te narzekania na abonament. Przecież to nie kolejna koreańska masówka...
Poza tym ciężko będzie pobić popularność WoW''a, bo w końcu tu będziemy mieli +18. Większe szanse na to ma Warhammer Online. Podobny do WoW''a, i bardzo znane i popularne uniwersum. I więcej PvP... no może to akurat nie taka oczywista zaleta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawosci: ile PLN miesiecznie bylibyscie sklonni zaplacic za taka gre jak Conan? Pominmy fantazjowanie o tym, ze gra powinna byc za darmo, bo nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2007 o 21:13, jac22 napisał:

Jak wiekszosc z was doszla do wniosku Gry MMo w duzej mierze nie sa dla dzieci chyba ,ze te
dzieci pracuja w co watpie. Przynajmniej nie widac tego wszedobylskiego ZAL ktorego i tak
nikt nie rozumie . Strona ZAL.PL tez nie istnieje.


Zal.pl nie istnieje, ale żal.pl już owszem ;)

Z chęcią pogram w Conana, ale abonament... Trudno. Czytałem zapowiedź w CDA i smakowity kąsek, jeśli chodzi o walkę i PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

30zł miesięcznie wydaje się być rozsądną kwotą. Pre-paidy do Stormreacha chodzą teraz po 50zł. 25zł za miecha, ale jakby na to nie patrzeć D&D Online jakością nie powala ;-) Za LotRO osobiście płacę 45zł za miesiąc, ale to 10-15zł mniej może by i przekonało mnie do świata Conana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie cały czas pozostaję przy Wowie (niezmiennie zresztą od dwóch lat) ale czuję że Age of Conan będzie tym co przyczyni się do mojego z nim rozstania. Czekam z niecierpliwością i zacieram ręce. ;-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@roos- tyle co za inne mmo, pudełko do 200 zeta, miesięcznie ~50 zł.

@Mistic - A gdzie można dostać te pre paidy w takich cenach ? Planuję wrócić w najbliższym czasie do DDO, więc naprawdę by mnie to interesowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować