Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Quake Wars w przyszłym tygodniu

32 postów w tym temacie

ja powiem tak w bete gram prawie ze nałogowo gra wymiata wiec na demko czekam z niecierpliwoscia:) rozgrywka jest o wiele szybsza od battlefielda i wieksze znaczenie polozone jest na piechote. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 10:30, castlerock napisał:

czy w grz jest tryb dla pojedyńczego gracza? Chodzi mi o singla - bo sieciowe granie chwilowo
mnie nie interesuje...

Jest - ja właśnie ściągnąłem i jest jedna misja Valley na jednego gracza. Demko ma ponad 700 mega więc sam zadecyduj czy warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 10:33, Jarys napisał:

> czy w grz jest tryb dla pojedyńczego gracza? Chodzi mi o singla - bo sieciowe granie chwilowo

> mnie nie interesuje...
Jest - ja właśnie ściągnąłem i jest jedna misja Valley na jednego gracza. Demko ma ponad 700
mega więc sam zadecyduj czy warto :)


taaaa... w domu net mam 512... ze 3-4 godziny jak nic będzie ściagania....fajna ta misja chociaż? ja chciałbym coś tak jak w quake 4 - normalna kampania dla jednego gracza...a tutaj nie wiem jak ma być, jakoś nigdzie nie moge takiego info znaleźć
pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 10:39, castlerock napisał:

taaaa... w domu net mam 512... ze 3-4 godziny jak nic będzie ściagania....fajna ta misja chociaż?

Teraz siedzę w robocie :/ więc w tle się mogło ściągać ale z zagraniem dzisiaj będę miał problem. Jak tylko zainstaluję i zobaczę to dam Ci znać.

Dnia 11.09.2007 o 10:39, castlerock napisał:

jakoś nigdzie nie moge takiego info znaleźć

Patroluj ten temat:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27688&u=19
może ktoś wcześniej ode mnie sypnie jakąś farbą ;)

Również pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 10:46, Jarys napisał:

> taaaa... w domu net mam 512... ze 3-4 godziny jak nic będzie ściagania....fajna ta misja
chociaż?
Teraz siedzę w robocie :/ więc w tle się mogło ściągać ale z zagraniem dzisiaj będę miał problem.
Jak tylko zainstaluję i zobaczę to dam Ci znać.

> jakoś nigdzie nie moge takiego info znaleźć
Patroluj ten temat:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27688&u=19
może ktoś wcześniej ode mnie sypnie jakąś farbą ;)

Również pozdrawiam :)


ja tez bym sobie w pracy zassał (necik cos koło 7 MB) ale nie mam dziś na czym tego do domu przenieść - a do jutra i tak nie wytrzymam tylko domowym żółwiem pociagnę ;)
a rzeczony topik bede miał na oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować