Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gram.pl patronem medialnym Złodzieja czasu - nowej książki Terry'ego Pratchetta!

32 postów w tym temacie

gram.pl

Publikacje Terry'ego Pratchetta cieszą się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Nic więc dziwnego, że na kolejne książki, których akcja rozgrywa się w uniwersum Świata Dysku czekają miliony fanów, również w Polsce. Tym bardziej miło jest nam poinformować, iż gram.pl objęło patronatem medialnym powieść Złodziej czasu!

Przeczytaj cały tekst "Gram.pl patronem medialnym Złodzieja czasu - nowej książki Terry'ego Pratchetta!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor newsa w ogóle nie czytał książki w wersji angielskiej to raz. Treść zapowiedzi nie zgadza się z zawartością książki. Czasu wcale nie chce zatrzymać Lu-Tze (i nie on ani nie jego uczeń tworzą wspomniany w newse zegar) tylko Audytorzy, dlatego w to wszystko wplątuje się Śmierć. Jak już pisać newsa to warto by było robić to na podstawie sprawdzonych informacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba przepisywał właśnie z okładki, ale gdzieś po drodze zgubił kilka istotnych fragmentów albo robił to z pamięci i zapomniał jak to dokładnie szło. I tak wyszedł z tego niezły pasztet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błędy czy nie - i tak jest to najlepsza książka Pratchetta. Od czasu ostatniej :) Chociaż mnie osobiście Thief of Time podobał trochę mniej od, na przykład, Night Watch czy Fifth Elephant.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahh, kolejny Pratchett, raczej się skuszę :) :) :) Chociaż i tak najbardziej czekam na kolejną historię o straży miejskiej w Ankh-Morpork, to najlepsza seria w Świecie Dysku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, jest mój ulubiony ŚMIERĆ :D ! Czyli lektura będzie przednia ("Mort", obok "Piramid" czy "Straży x2", to IMO najlepszy ze wszystkich tomów). Ostatnio przeczytałem "Piątego Elefanta" i... było wesoło :D . Ja po prostu uwielbiam Pratchetta i jego poczucie humoru (typu "To pytanie ma taki sens jak próba dowiedzenia się, jaki dźwięk wydaje kolor żołty albo czy oś ziemi skrzypi" albo "Brud [gdzieś] zapewne wynalazł już koło" xD ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować