Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sprzedaż Xboksa 360 potrojona

100 postów w tym temacie

XBOX360 ma według mnie bardzo odpowiedni czynnik cena/jakość ;) Po raz pierwszy Microsoft zrobił coś taniego w stosunku do konkurencji ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 12:50, KAROLMACIEJ napisał:

No właśnie. Dla nich nie jest to żaden majątek, a dla nas tak...


Dla Brytyjczyków 300 funtow to jak dla nas 300 zł. Prawię :P Ale wiadomo że Xbox360 dobrze sie sprzedaje bo jest parę razy tańszy od PS3 , ja osobiście bym zakupił Xboxa360 , ale PS3 powoli dorównuje Xboxowi , tylko ta cena :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... Te ceny są w funtach brytyjskich ;) a to znaczy że jeśli pomnożymy te ceny przez 5.56 będziemy mieli cenę polską (a przynajmniej taką, jaką powinniśmy mieć względem kursu waluty ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pewnie w bilansie z zeszlego miesiaca sprzedali z 3 sztuki a w bilansie z tego z 9... to i sie potroilo... Gdybym juz musial przesiasc sie z pieca na konsole... to napewno nie na 360...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X360 to złom i zdzierstwo aby coś sobie ściagnąc trzeba płacic. Co innego z PS3 masz wszystko za darmo do pobrania.

P.S: Każdy X360 ma wade produkcyjną prendzej czy pużniej sie zepsuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 13:11, Marek1995 napisał:

P.S: Każdy X360 ma wade produkcyjną prendzej czy pużniej sie zepsuje.


Niech zgadnę - pracując w Microsofcie, dowiedziałeś się o tym?

Po drugie - nie wszystkie X360 się psują. Faktycznie, spora ilość ALE nie wszystkie.

A nawet jak już się zepsuje, to oddajesz do naprawy w ramach 3-letniej gwarancji. I dostajesz konsole spowrotem, naprawioną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2007 o 12:55, WorldWar3PL napisał:

Elite jest brzydki.


Zależy, kto jaki ma gust. Według mnie Elite jest ładny, Xbox w wresji Halo jest beznadziejny i szpetny. Ale i tak żadna konsola nie pobije designu PS3. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 12:54, sferis napisał:

XBOX360 ma według mnie bardzo odpowiedni czynnik cena/jakość ;) Po raz pierwszy Microsoft zrobił
coś taniego w stosunku do konkurencji ...


O tak. Cena w tym przypadku = jakość. Dodam do tego niezawodność i komfort użytkowania. Którym szczycą się sami szefowie Microsoftu przedłużając gwarancję na naprawę padniętych konsol.
Co do trzykrotnego wzrostu sprzedaży w UK: jak niedawno informowano 2.500 konsol dziennie oddawane jest do naprawy w samej Anglii
http://www.360-gamer.com/news.asp?id=1143

Więc mam obawy czy tym razem serwisy nadążą z naprawianiem? Czy może jak poprzednio poddadzą się i przestaną naprawiać jak firma Micromart, bo okaże się to dla niej nieopłacalne?
http://www.gram.pl/news_9wTgG,1_Xbox_360_z_problemami.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2007 o 13:11, Marek1995 napisał:

X360 to złom i zdzierstwo aby coś sobie ściagnąc trzeba płacic. Co innego z PS3 masz wszystko
za darmo do pobrania.

P.S: Każdy X360 ma wade produkcyjną prendzej czy pużniej sie zepsuje.


lat 12 i sie wypowiada... zlom ? gwarancja door to door, niska cena, tansze gry niz na ps3 i wiecej ich jest. w Xboxie jest tez pakiet Silver - darmowy - on pozwala chyba na sciaganie bonusow za osiagnieacia i oczywiscie paczy itp. W Goldzie za ktory placisz jest multi.

a co wadliwosci to slyszalem o niej, ale nikt ze znajomych nie ma problemow... dziwne nie ? i komu tu wierzyc, znajomym co sobie graja, czy kindera widzacym w kazdym model RRoDa ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować