Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quake Wars - demo już jest!

77 postów w tym temacie

Kolejna kopia (lekko przerobiona) Battlefield''a, Unreal Tournamenta czy Halo, tym razem w świecie Quake''a.
Motyw z objective''ami nawet spoko, graficzka porządna, niestety z tego co narazie zaobserwowałem, Stroggi są nieco OP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno już nie byłem niczym tak podekscytowany, jak QW, bo się po zainstalowaniu nagle okazało, że gra mi działa i to całkiem nieźle, raczej na nisko-średnich ustawieniach w 800x600. Mam Athlona 2.0 GHz, GF6400 i 512 MB RAM-u na pokładzie. Chyba skuszę się na pełną wersję, o ile wersja PL nie będzie kaszaną. Zakup perspektywiczny - i tak zamierzam upgeatować kompa za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 21:36, awesome napisał:

Hey, mam pytanko. Czy w demie da sie zmienic rozdzielczosc i poziom detali czy jednak nie?
Bo szukam w opcjach i nie widze.


Da się Options-->Setting-->Advance

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 21:47, Fang napisał:

> Hey, mam pytanko. Czy w demie da sie zmienic rozdzielczosc i poziom detali czy jednak
nie?
> Bo szukam w opcjach i nie widze.

Da się Options-->Setting-->Advance



Juz znalazłem dziex. Gra mi dziala w 1024x768 quality na high i mam średnio 40 fpsów. Nawet ładnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ściągnąłem...uruchomiłem...wlazłem na jakis serwer i grałem non stop 3 godz. Mnie sie quake wars podoba :) a i wymagania ma b. rozsądne, na maksymalnych smiga az miło.
Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Demo jako prezentacja silnika graficznego iDTech5 robi średnie wrażenie w porównaniu do UE3.0
Imo Bioshock > ET:QW

Ale ogólnie może się podobać.

+ Bronie GDF
+ Enginie
+ Naturalność tekstur

- Stogg''owie i ich bronie
- Niektóre pojazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2007 o 18:25, Ufo2 napisał:

Kolejna kopia (lekko przerobiona) Battlefield''a, Unreal Tournamenta czy Halo, tym razem w
świecie Quake''a.
Motyw z objective''ami nawet spoko, graficzka porządna, niestety z tego co narazie zaobserwowałem,
Stroggi są nieco OP.

Nieco OP to jest mało powiedziane, wg. mnie to skopało tytuł, cienkie skiny broni po stronie Stoggów po prostu się nie podobają, w dodatku jakieś śmieszne te ich pojazdy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować