Zaloguj się, aby obserwować  
Sarturias

Jumpstyle

125 postów w tym temacie

Dnia 21.10.2007 o 21:56, PRINCE JANEK napisał:

Dzięki bardzo.. Biorę się za lekturę i oglądanie xP

No problem i jak czegoś będziesz potrzebował to pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Standardowe kroki są najłatwiejsze do wykonania, co zresztą nie powinno dziwić. Fajne jest również to, że wszystkie inne triki opierają się na krokach ze standardu, więc większych problemów nie będzie ;) Ja już od wczoraj to staram się ćwiczyć i podstawowe kroki już mam opanowane w małym paluszku ;) Nie wiedziałem, że dosyć trudno opanować triki. Jak oglądałem taki teledysk Freefalla to pomyślałem, że to jest banalne. Jednak pozory mylą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wczoraj na półmetku czterech kumpli tańczyło jumpstyle''a :) Robili to naprawdę zawodowo i muszę przyznać, że są świetni :] Szkoda, że nie wiem kto ich kręcił bo bym filmik wrzucił :) Apropo, czy ktoś widział oprócz mnie nowy tutorial Patricka na YouTubie? Jest świetny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:50, Sarturias napisał:

U mnie wczoraj na półmetku czterech kumpli tańczyło jumpstyle''a :) Robili to naprawdę zawodowo
i muszę przyznać, że są świetni :] Szkoda, że nie wiem kto ich kręcił bo bym filmik wrzucił
:) Apropo, czy ktoś widział oprócz mnie nowy tutorial Patricka na YouTubie? Jest świetny :D

Zarzuć linkiem do tego tutoriala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeden z najłatwiejszych skoko/tańców ;p nauczyłem się w 2 dni a na 3 umiałem już inne kombinacje. Najlepsze jest to że wyrwalem na to kilka panienek hehe ale myślałem że fajniejsze będą hihi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:57, mlynar911 napisał:

jeden z najłatwiejszych skoko/tańców ;p nauczyłem się w 2 dni a na 3 umiałem już inne kombinacje.
Najlepsze jest to że wyrwalem na to kilka panienek hehe ale myślałem że fajniejsze będą hihi
;p

Ty chociaż jakieś wyrwałeś, a nie to co ja :P Ze mnie się tylko ludzie śmieją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 19:45, okon napisał:

> jeden z najłatwiejszych skoko/tańców ;p nauczyłem się w 2 dni a na 3 umiałem już inne
kombinacje.
> Najlepsze jest to że wyrwalem na to kilka panienek hehe ale myślałem że fajniejsze będą
hihi
> ;p
Ty chociaż jakieś wyrwałeś, a nie to co ja :P Ze mnie się tylko ludzie śmieją :D


bo historia zaczeła się że dla mojej dobrej kumpeli to się podobało to na urodziny jej pokaz zrobilem i bylo tam pare fajnych koleżanek i tak jakoś sprawy się potoczyły ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować