Zaloguj się, aby obserwować  
RobeN

Kart Graficznych Kącik (informacje, porównania)

30553 postów w tym temacie

Dnia 17.08.2007 o 22:13, awesome napisał:

> pwww , sory pomyliło mi się z XTX , ale i tak nie kosztują 650 zł tylko powyżej 800 zł



Ale jest jeszcze X1950PRO który jest bardzo wydajny i w miarę tani. Sam mam taką karciochę
i bardzo sobie ją chwalę :)


Ty się nie udzielaj bo ją wygrałeś :P Jakbyś narzekał to by Ci gram.pl dało popalić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:16, Virus 500 napisał:

Taa , ale to jest na wejście AGP


Hmmm...nie chcę się kłócić ale gdzieś jest błąd. Ta karta na obrazku ma złącze PCIe, jest w dziale PCIe, i na początku informacji o niej pisze, że jest pod PCIe, ale potem pisze, że pod AGP - sprzedawca oszukuje albo popełnił błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:23, dawidos160 napisał:

> >.............


Prawda, wygrałem. Wygrałem na gram.pl ale to nie zmienia faktu ze takie gry jak GRAW2 czy TDU chodzą na maxie w 1024x768 bez najmniejszych przycinek. Tylko z jedną grą jest problem to ona nie lubi Radków: STALKER. Oprócz tej gry wszystkie inne działają super. I z czystym sumieniem moge polecic każdemu tą kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:27, awesome napisał:

> > >.............

Prawda, wygrałem. Wygrałem na gram.pl ale to nie zmienia faktu ze takie gry jak GRAW2 czy TDU
chodzą na maxie w 1024x768 bez najmniejszych przycinek. Tylko z jedną grą jest problem to ona
nie lubi Radków: STALKER. Oprócz tej gry wszystkie inne działają super. I z czystym sumieniem
moge polecic każdemu tą kartę.


Awesome ja żartowałem :) Wiem, że ta karta jest dobra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co możecie napisać o tej karcie graficznej :
GeForce 8600 GT Gainward 256MB HDTV & DVI (PCI-E) GoldenSample
?????????

Sory , że drugi taki sam post ale nowa strona i nikt poprzednich nie czyta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 22:42, Virus 500 napisał:

Co możecie napisać o tej karcie graficznej :
GeForce 8600 GT Gainward 256MB HDTV & DVI (PCI-E) GoldenSample


Gainward został wykupiony przez Palita, podobno są problemy z serwisowaniem u Gainwarda, raczej odradzam. Z serii 8600GT to jedynie Palit-Sonic albo Galaxy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja odradzam wszystkie karty z serii 8xxx i 2xxx, oprócz topowych modeli. Czemu? bo w gry które będą obsługiwać DX10 i tak się nie pogra na max detalach, a w grach na DX9 starsze karty będą się lepiej sprawdzać, no i do starszych są sprawdzone i stabilne sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2007 o 23:31, Memorr napisał:

Co uwarzacie o karcie graficznej PALIT RADEON X1550 256MB DDR2 HDTV BOX ??

nie bierz jak nie musisz poszukaj lepiej 1600pro albo 7600gs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przysłali mi nowego Monstera 3D firmy Diamond Multimedia kupionego na Allegro za 560 zł. (by lepiej się grało w nowe gierki, na które czekam, jak np. Crysis) i mam mały problem. Nie mogę go podłączyć do płyty głównej bo nie ma odpowiedniego slotu a kabel jaki mam też nigdzie nie pasuje. Jak zamontować tą kartę? Moja płyta główna to Asus A8N-E nForce4 Ultra. Dołączam fotkę jaka była na aukcji bo już nie ma linka do niej.

20070818001931

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież to akcelerator graficzny Voodoo 1. Na PCI. Podłączało się go do karty graficznej wejściem, a monitor do "wyjścia". Wspaniała rzecz w początkach gier 3D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2007 o 10:00, kowi663 napisał:

Co myślicie o GIGABYTE GEFORCE 6200 256MB DDR2/64BIT AGP (350/700) (TURBO FORCE) ?
http://www.vadmarg.sfk.pl/product_info.php?cPath=164_167&products_id=29583

Lub co możecie polecić w cenie do 200 PLN ?


Ten 6200 to shit

Ja bym brał coś takiego
http://www.allegro.pl/item223411496_radeon_9800pro_128mb_256_bit_fvat_gwar_po_199zl_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować